fbpx
 

NASZA SPECJALIZACJAPozyskamy dla ciebie lepsze finansowanie leasingowe

Jesteśmy niezależnym doradcą – nie jesteśmy powiązani kapitałowo ani organizacyjnie z żadną firmą leasingową ani z żadnym dostawcą przedmiotów leasingu. Pracujemy dla Ciebie i w Twoim interesie. Oferujemy kompleksową pomoc od A do Z w uzyskaniu dowolnego leasingu w zakresie pojazdów, maszyn, urządzeń czy nieruchomości.

Zobacz jakie to proste.

Nasi doświadczeni eksperci leasingowi szybko przeanalizują Twoją potrzebę i będą w stanie wstępnie ocenić to, czy kwalifikujesz się do uzyskania wsparcia. Napiszemy Ci jakich danych dokładnie potrzebujemy, aby ostatecznie przeanalizować sytuację Twojej firmy i przygotować Cię do finansowania leasingiem. Pozyskamy z rynku najkorzystniejsze oferty, jakie są możliwe w Twojej sytuacji. Jeśli posiadasz już ofertę – wyślij ją do nas, a my postaramy się znaleźć atrakcyjniejsze warunki finansowania.

Nasz specjalista będzie towarzyszył Ci on-line w całym procesie wnioskowania. Podczas naszej współpracy możesz liczyć na wsparcie merytoryczne doświadczonych specjalistów zajmujących się tą tematyką nierzadko nawet ponad 20 lat.

Z  nami to bardzo proste – przekazanie wstępnych informacji odnośnie leasingu zajmie Ci tylko około 5 min.

Jeśli będziesz potrzebował naszej pomocy będziemy doradzać Ci także na dalszym etapie korzystania z leasingu, np. w razie potrzeby dokonania zmian w umowie leasingu, cesji leasingu, zmian ubezpieczyciela, wykupu przedmiotu leasingu czy jakichkolwiek problemów lub sporów z firmą leasingową.

Nasi eksperci skutecznie pomogli uzyskać leasing dla kilkuset firm.

Z przyjemnością pomożemy również Tobie!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kiedy my prowadzimy Twoje sprawy, Ty możesz skupić się na realizacji ważnych celów Twojej firmy.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/03/business-team-investment-entrepreneur-trading-discussing-analysis-data-stock-market-charts-min-1280x720.jpg

Nasze specjalizacje

Oczywiście zajmujemy się wszelkimi najpopularniejszymi formami finansowania leasingowego (operacyjnego i finansowego), czyli zakupem pojazdów i maszyn, ale także nasi eksperci mają doświadczenie w finansowaniu:

 • leasingiem zwrotnym
 • leasingiem nieruchomości
 • leasingiem konsumenckim
 • leasingiem bezpośrednim i pośrednim

Naszą przewagą nad innymi uczestnikami rynku jest także to, że zajmujemy się szerokim spectrum usług finansowych i nasi doświadczeni Doradcy będą mogli dodatkowo przeanalizować także inne alternatywne możliwości dla Twojej inwestycji, takie jak:

 • bezzwrotne dotacje unijne
 • preferencyjne pożyczki z dofinansowaniem europejskim (oprocentowanie ok 0%)
 • kredyty bankowe

Wszystko po to, aby przedstawić Ci szeroki wachlarz możliwości i najkorzystniejsze rozwiązania.

Jaki jest koszt usługi?

Koszt naszej pomocy w uzyskaniu dowolnego leasingu będzie zależeć od kwoty o jaką możesz się starać (wyliczą ją nasi specjaliści). Wynosi on zazwyczaj około 0,5% netto w zależności od wartości przyznanego finansowania, nie mniej niż 149 zł + VAT (jednorazowa opłata za całą współpracę wnoszona jest dopiero „po sukcesie” czyli po uzyskaniu finansowania).

Jak zacząć?

W dowolnym momencie możesz rozpocząć proces, zgłaszając się do nas.

Skontaktuj się z nami! Jak wolisz – e-mailowo, telefonicznie lub poprzez formularze kontaktowe na naszej www.

Dane kontaktowe do Nas znajdziesz na dole strony. Otrzymasz od nas e-mail z kilkoma prostymi pytaniami. Doradcy z Działu Obsługi Klienta zweryfikują na ich podstawie, do którego z naszych ekspertów skierować sprawę w celu dalszego procedowania.

W rezultacie wyślemy Ci konkretną pisemną ofertę z zakresem finansowania, opisem naszej usługi i cenami oraz informacją o dalszej ścieżce postepowania. Czekamy zatem na kontakt od Ciebie! Aby przyspieszyć proces, możesz od razu – wygodnie i o każdej porze – zamówić usługę pomocy w pozyskaniu leasingu lub usługę szybkiej e-konsultacji z doradcą ds. leasingów bezpośrednio na naszej stronie www.

Wystarczy, że klikniesz w przycisk “Zobacz ofertę” i zostaniesz przeniesiony do naszego e-sklepu.

Nasze HITY

149
netto + VAT (miesięcznie)
Indywidualne monitorowanie dotacji
 • Monitorowanie wszystkich dostępnych dotacji i preferencyjnych form finansowania
 • Indywidualne dopasowanie dotacji, subwencji, ulg i umorzeń do potrzeb Twojej firmy
 • Informowanie Cię o ogłoszonych lub nadchodzących naborach i konkursach dotacyjnych
 • Usługa świadczona online i telefonicznie.
 • Konsultacje merytoryczne z ekspertem (konkretne odpowiedzi na pytania).
 • Krótkie terminy realizacji.
 • Usługa świadczona w 100% online.
149
netto + VAT
Szybka e-konsultacja – leasing
 • Możesz skonsultować z nami dowolną sprawę związaną z leasingiem:
 • wybór formy leasingu,
 • uzyskanie oferty leasingowej,
 • wyjaśnienie konkretnej sprawy związanej z wnioskiem czy umową leasingową,
 • potrzebę restrukturyzacji leasingu, spór z firmą leasingową itp.).
 • W cenie 30-minutowa e-konsultacja z ekspertem
 • Usługa świadczona online i/lub telefonicznie
 • Krótkie terminy realizacji
399
netto + VAT
Kompleksowe doradztwo w zakresie prawidłowego rozliczenia Tarczy PFR 2.0 (mikro firma)
 • Przekazanie wytycznych w zakresie prawidłowego wykorzystania i dokumentowania środków z subwencji
 • Przekazanie informacji o zasadach ewentualnego zwrotu subwencji, gdy nie będzie mogła być w całości umorzona
 • Poinformowanie o konieczności spełnienia obowiązków wynikających z Regulaminu programu i Umowy Subwencji przy braku których subwencja podlega zwrotowi
 • Pomoc w prawidłowym rozliczeniu subwencji
 • Pomoc w zgromadzeniu informacji potrzebnych do rozliczenia
 • Weryfikacja danych zaciągniętych z rejestrów publicznych pod kątem zgodności z umową o subwencję
 • Konsultacje merytoryczne z ekspertem (konkretne odpowiedzi na pytania)
 • Pomoc w wyliczeniu kwoty do umorzenia subwencji
 • Pomoc techniczna w całym procesie
 • odwołania od decyzji PFR
 • Usługa świadczona w 100% online
KRÓTKO

Sprawdź naszą
skuteczność

Jeśli już masz wycenę leasingu to nic Cię nie kosztuje aby szybko sprawdzić czy nie uzyskasz u nas lepszej oferty.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/02/smiling-woman-headset-presentation-something-min-scaled.jpg
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-1.png
W SKRÓCIE

Mówimy prostym językiem
o skomplikowanych sprawach

Lepsze i gorsze firmy leasingowe? (rozwiń)

Każda firm leasingowa dąży do zmaksymalizowania swoich dochodów, więc nie zawsze oferta jaką przedstawia Klientom jest czytelna lub korzystna.

Niektóre firmy przestrzegają zasad etyki i kodeksów w branży, a niektóre – niekoniecznie.

Dobre firmy leasingowe stosują strategię długofalowej współpracy i dbają o wysoką jakość relacji z klientami, z którymi będą mogły współpracować przez długie lata. Pozostałe firmy stosując niemoralne praktyki i wyrachowane strategie, starają się jednorazowo wykorzystać leasingobiorcę jak tylko się da.

Warto mieć na uwadze, że firmy leasingowe bardzo różnią się miedzy sobą także w kwestii restrykcyjnych (sztywnych i nienegocjowalnych) zapisów w umowach, naliczają często opłaty dodatkowe za nawet drobne zdarzenia czy czynności, a także bywają bardzo agresywne i bezwzględne w działaniach windykacyjnych, nawet w przypadku stosunkowo niewielkich opóźnień  w płatnościach.

Praktycznie każda firma leasingowa usiłuje zachęcić do wykupienia w niej oferowanego ubezpieczenia np. komunikacyjnego (które często nie jest najlepsza ofertą na rynku), czy też wykupienia różnych opcji i ubezpieczeń dodatkowych (które często są zupełnie zbędne). Niektóre firmy wręcz narzucają takie obowiązki.

Wszelkie takie dodatkowe zabiegi , wprowadzane restrykcje i ograniczenia, dodatkowe opłaty, mają na celu zwiększenie dodatkowego dochodu firmy leasingowej.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oferty leasingowej? (rozwiń)

Jakiś czas temu bez większych problemów można było odróżnić od siebie lepsze i gorsze firmy leasingowe oraz ich oferty. Te gorsze miały najczęściej znacznie wyższe koszty całkowite oferty.

Obecnie z uwagi na zawiłość procesów, umów, ukryte koszty, powiązania z innymi usługami,  rozbudowane tzw. Ogólne Warunki Finansowania Leasingowego jest to trudne zadanie.

Dziś firmy które chcą jednorazowo i szybko zarobić na nieświadomym kliencie  bez trudu mogą przedstawić ofertę równie tanią jak faktycznie najlepsi finansujący. Pozornie również treść umów czy stawki w tabelach opłat i prowizji nie odstają od średnich standardów na rynku.

U przyszłego leasingobiorcy wywołuje się wrażenie, że podpisuje on tanią i dobrą umowę. Faktycznie bywa jednak tak, że przedsiębiorca podpisując taką umowę, uwikłuje się na długie lata w relację, która przysporzy mu w przyszłości problemów i kosztów.

Do tego, aby ocenić czy dana oferta jest korzystna niestety nie wystarczy uważne przeczytanie umowy i Ogólnych Warunków Umowy Leasingu. Należy jeszcze być wyczulonym na politykę poszczególnych instytucji leasingowych, aby nie wiązać się z tymi, które stosują niekorzystne praktyki. Do tego potrzebne jest doświadczenie praktyka i dobre rozeznanie na rynku oraz bieżące śledzenie zmian, jakie zachodzą.

Pomóc może doświadczony Ekspert merytoryczny, który jest do Państwa usług w ramach współpracy z naszą marką Doradcy365.pl.

Trudności w trakcie wieloletniego leasingu mogą przytrafić się każdej firmie, czy to opóźnienia w spłatach czy też szkody ubezpieczeniowe. Lepiej wtedy mieć do czynienia z porządnym leasingodawcą i rzetelnym Doradcą, działającym w interesie swojego Klienta.

Jakie bywają pułapki w umowach i innych dokumentach firm leasingowych? (rozwiń)

Niekorzystnych zapisów w umowach, ogólnych warunkach i tabelach opłat z firmami leasingowymi można doszukać się w skrajnych przypadkach nawet kilkudziesięciu, oto niektóre z nich:

 • Rata leasingu powinna być zmienną (zmniejszać się lub zwiększać) automatycznie w zależności od tego jak kształtuje się Wibor. W przypadku nieuczciwych zapisów, nie dzieje się to automatycznie tylko na podstawie decyzji zarządu danej firmy leasingowej. Co w praktyce oznacza, że jeżeli Wibor wzrasta to natychmiast można spodziewać się podwyżki raty, natomiast gdy spada, Zarząd leasingodawcy zwleka tak długo jak to możliwe z obniżeniem raty, albo nie podejmuje takiej decyzji wcale. Warto zaznaczyć, że w skrajnych przypadkach nieświadomy niczego klient firmy leasingowej całymi latami spłaca wyższe raty, pomimo, że stopy procentowe na rynku znacząco się obniżyły.
 • Znamy takie przypadki, w których jedna z firm leasingowych – czołowy „gracz na rynku” – wprowadził do umowy zapis, który pozwala mu podnieść ratę leasingu nie tylko na skutek wzrostu stawki Wibor, ale także w przypadku wzrostu wskaźnika inflacji, co biorąc pod uwagę obecną sytuację może oznaczać wzrost kosztów leasingu rok do roku o nawet 4% – jak prognozują ekonomiści Narodowego Banku Polskiego (na rok 2021).
 • Niektóre formy leasingowe – zwłaszcza te ściśle powiązane z sektorem bankowym – żądają założenia konta w ich banku macierzystym i realizacji wszelkich płatności z tego konta. Czasami zobowiązują nawet klienta do zapewnienia wpływów na to konto w określonej wysokości, a także naliczają dodatkowe opłaty z tytułu realizacji i użytkowania takiego konta.
 • Z kolei firmy leasingowe powiązane umowami handlowymi z ubezpieczycielami (otrzymując od nich sowite prowizje) zobowiązują często leasingobiorcę do wykupienia u nich ubezpieczenia z różnymi – na ogół całkowicie niepotrzebnymi i zbędnymi -ubezpieczeniami dodatkowymi, ochroną prawną itp.
 • Kolejnym bardzo niekorzystnym momentem dla leasingobiorcy bywa rozliczenie zakończonej (spłaconej) umowy leasingowej lub  wypowiedzianej umowy, które to wiąże się z bardzo niekorzystnym dyskontowaniem w czasie opłat i powoduje naliczenie wysokich opłat manipulacyjnych.
 • W razie opóźnień w spłacie (nawet tej jednodniowej) w niektórych firmach leasingowych następuje natychmiastowe wystawienie (odpłatnego) monitu, a po kilku dniach wystawienie kolejnego (odpłatnego) wezwania do zapłaty. Po drodze mogą być naliczane opłaty za monity telefoniczne lub e-mailowe. W  przypadku braku reakcji leasingobiorcy, rozumianej jako natychmiastowej zapłaty, sprawa przekazywana jest do zewnętrznej kosztownej windykacji. W praktyce działanie to ma na celu naliczenie dodatkowej zryczałtowanej opłaty za windykację, która oczywiście nie zdąży nic konkretnego zrobić w danej sprawie, bo nie chcąc stracić przedmiotu leasingu Klient zmuszony będzie do znalezienia wszelkimi sposobami środków na spłatę raty. Po czym firma leasingowa naliczy mu dodatkową opłatę za tzw. wznowienie umowy leasingowej.

Zastanawiasz się czy oferta którą otrzymałeś od firmy leasingowej jest najlepsza?

Wydaje Ci się, że mogą być korzystniejsze rozwiązania na rynku dla Twojej firmy? Chcesz skonsultować sprawę z niezależnym doradcą i oszczędzić sobie problemów w przyszłości?

Napisz lub zadzwoń do nas – pomożemy!

Z nami to nic skomplikowanego, a realizacja takich spraw to nasza codzienność poparta kilkuset przypadkami skutecznych realizacji.

W skrócie

Jak możemy Ci pomóc w przypadku leasingu?

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/03/young-business-woman-working-on-computer-in-office-min-scaled.jpg

Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie uzyskania leasingu, w tym:

 • Szybko przeanalizujemy Twoją potrzebę i będziemy w stanie wstępnie ocenić to, czy kwalifikujesz się do uzyskania takiego finansowania.
 • Napiszemy Ci jakich dokładnie danych potrzebujemy, aby ostatecznie przeanalizować sytuację Twojej firmy i przygotować Cię do finansowania leasingiem.
 • Pozyskamy z rynku najkorzystniejsze oferty jakie są możliwe w Twojej sytuacji. Jeśli posiadasz już ofertę i wyślesz ją nam – postaramy się znaleźć atrakcyjniejsze warunki finansowania.
 • Doradzimy jakie dokumenty i informacje należy zgromadzić do wniosku leasingowego.
 • Wypełnimy za Ciebie dokumentację (lub pomożemy uzupełnić tą, która będzie leżeć w Twojej gestii) w tym także opracujemy prognozy finansowe, wyjaśnienia straty (o ile będą wymagane).
 • Będziemy w kontakcie z wyznaczonym opiekunem Twojej sprawy w firmie leasingowej.
 • Będziemy śledzić proces oceny Twojego wniosku o leasing i pomagać Ci w przypadku potrzeby udzielenia dodatkowych wyjaśnień na potrzeby firmy leasingowej.
 • Sprawdzimy umowę leasingu – czy jest poprawna i zgodna z założeniami.
 • Będziemy monitorować przebieg dalszych procedur, aż do podpisania umowy leasingu i uruchomienia środków.
 • W trakcie trwania umowy leasingu, jeśli pojawią się jakieś pytania bądź problemy, będziesz mógł je z nami skonsultować.
 • Po zakończeniu spłaty umowy leasingu pomożemy Ci w formalnościach dotyczących wykupu przedmiotu leasingu.
 • Odpowiemy na wszelkie pytania, jakie pojawią się w trakcie całego procesu.
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie sprawdzenie najkorzystniejszej oferty, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, koordynację wszelkich spraw i przeprowadzenie Cię przez cały proces… Wszystko po to, abyś mógł uzyskać leasing na możliwie najbardziej korzystnych dla Ciebie warunkach , w krótkim terminie i skupić się na ważnych celach, które chcesz zrealizować.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat naszej oferty w zakresie leasingu

Czy zajmujecie się pomocą w uzyskaniu leasingu dla startupów?

Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie doradzić także firmom, które są w początkowej fazie rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu z nami – podpowiemy jakie są możliwe rozwiązania.

Czy przedstawienie Waszej kontroferty do tej, którą już mam wiąże się z jakimiś opłatami?

Przeanalizowanie i przedstawienie kontroferty lub uzyskanie oferty leasingu przez naszą firmę wchodzi w zakres usługi Pomoc w uzyskaniu leasingu, której cena zaczyna się już od 149 zł netto.

Czy można zlecić Wam tylko analizę zapisów samej umowy leasingowej (wraz OWUL) bez decydowania się obsługę kompleksową danej sprawy?

Oczywiście możemy przeanalizować zapisy umowy i wskazać ewentualne niekorzystne czy ryzykowne dla naszego Klienta zapisy. W tym celu prosimy o przesłanie do wyceny scanu dokumentów, które mamy sprawdzić oraz krótkiej informacji, jakie chcielibyście Państwo rozwiać wątpliwości lub pod jakim kątem powinniśmy przeprowadzić analizę tych dokumentów.

3 firmy leasingowe odmówiły mi finansowania. Czy możecie mi pomóc?

Jak najbardziej możemy przeanalizować Państwa sytuację. To czy możliwe będzie znalezienie finansowania zależeć będzie od specyfiki i stopnia skomplikowania sytuacji. W przeszłości nasi eksperci skutecznie pomogli firmom, które np. miały niekorzystne zapisy w zakresie Biura Informacji Gospodarczej lub Biura Informacji Kredytowej.

Mamy trudną sytuację finansową. Firma leasingowa grozi nam wypowiedzeniem umowy leasingu na maszynę, która stanowi dla nas niezbędne ogniwo produkcyjne. Czy możecie pomóc rozwiązać tą sytuację?

Wszystko uzależnione jest od indywidualnej sytuacji Klienta. Nasi doświadczeni Eksperci merytoryczni rozwiązali pomyślnie wiele podobnych spraw dla naszych Klientów, stosując sprawdzone strategie działania.

KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

Możesz też od razu zamówić usługę bezpośrednio na naszej stronie internetowej korzystając z e-sklepu. Przedstawienie oferty finansowania leasingowego

1 KROKSkontaktuj się z nami

Podaj nam e-mailowo Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie „Leasing”. Możesz też od razu zamówić jedną z dostępnych usług dotyczących leasingu bezpośrednio na naszej stronie internetowej korzystając z e-sklepu.

2 KROKPoznanie Twojej sytuacji

Odpowiedz na nasze proste pytania, które wyślemy Ci emailem.

3 KROKAnaliza Twojej sprawy

Po otrzymaniu odpowiedzi, nasi Eksperci Merytoryczni dokładnie przeanalizują sytuację Twojej firmy. Z dostępnych rozwiązań leasingowych wybiorą te, z których możesz skorzystać. Jeśli na tym etapie będą mieli dodatkowe pytania – skontaktują się z Tobą. Wszystko po to, aby mieć pewność, że przedstawimy Ci pełny obraz sytuacji i wachlarz dostępnych rozwiązań.

4 KROKWynik analizy i nasza oferta współpracy

Dostaniesz od nas wiadomość z wynikiem analizy oraz konkretną ofertą współpracy.

5 KROKEtap prac merytorycznych

Po zaakceptowaniu naszej oferty Nasz Ekspert merytoryczny na podstawie udzielonego pełnomocnictwa przygotuje i złoży wnioski na ustalone formy wsparcia za Ciebie. Dodatkowo, będzie monitorował proces jego oceny, będzie także odpowiadał w razie konieczności uzupełnień, na koniec przekaże Ci wszelkie potrzebne informacje w zakresie sfinalizowania transakcji.

6 KROKFinalizacja transakcji leasingu - uruchomienie środków

Sukces w naszej współpracy! Po podpisaniu umowy leasingu nasz ekspert dopilnuje wszelkich formalności abyś mógł cieszyć się z użytkowania przedmiotu leasingu. Proces nastąpi przy minimum Twojego czasu i zaangażowania. Gratulujemy podjęcia dobrej decyzji i zaufania naszym Ekspertom!

Wystawimy Ci fakturę proforma, zgodnie z uzgodnioną ofertą - bez dodatkowych kosztów czy kruczków prawnych. Cenimy sobie transparentność, szybkość działania i dokładność.

Jesteśmy po to, by pomagać naszym Klientom!
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Pokrewne usługi

149
netto + VAT (miesięcznie)
Monitorowanie Dotacji
 • Monitorowanie wszystkich dostępnych dotacji i preferencyjnych form finansowania
 • Indywidualne dopasowanie dotacji, subwencji, ulg i umorzeń do potrzeb Twojej firmy
 • Informowanie Cię o ogłoszonych lub nadchodzących naborach i konkursach dotacyjnych
 • Usługa świadczona online i telefonicznie.
 • Konsultacje merytoryczne z ekspertem (konkretne odpowiedzi na pytania).
 • Krótkie terminy realizacji.
 • Usługa świadczona w 100% online.
149
netto + VAT
Szybka e-konsultacja – analiza szans – tarcze antykryzysowe
 • Dokładne sprawdzenie kwalifikowania się firmy do pomocy w ramach wybranych komponentów Tarczy Antykryzysowej
 • Diagnozę dostępnych pomocy możliwych do uzyskania i przedstawienie wyniku analizy
 • Przedstawienie oferty pomocy specjalistów marki Doradcy365 w uzyskaniu wsparcia finansowego
 • Przeprowadzenie przez cały proces wnioskowania o dotację oraz jej poprawne rozliczenie (jeśli dotyczy)
 • Konsultacja z ekspertem
 • Usługa świadczona w 100% online
149
netto + VAT
Szybki dobór programu – dotacje inwestycyjne
 • Sprawdzenie kwalifikowania się firmy do pomocy w ramach wybranego programu (w zależności od dostępności środków w danym województwie)
 • Przegląd dostępnych programów pomocowych na poziomie lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim pasujących do Twojego pomysłu
 • Dobór najwłaściwszego programu pomocowego
 • Przeprowadzenie przez cały proces wnioskowania o dotację
 • W cenie pisemna informacja o wynikach weryfikacji z listą dostępnych programów pomocowych
 • Usługa świadczona w 100% online
 • Krótkie terminy realizacji
Doradztwo w zakresie prawidłowego rozliczenia Tarczy PFR 2.0
 • Sprawdzenie czy wniosek o subwencję został prawidłowo złożony (czy zaznaczono właściwy status przedsiębiorcy)
 • Przekazanie wytycznych w zakresie prawidłowego wykorzystania i dokumentowania środków z subwencji
 • Poinformowanie o konieczności spełnienia obowiązków wynikających z Regulaminu programu i Umowy Subwencji przy braku których subwencja podlega zwrotowi
 • Pomoc w prawidłowym rozliczeniu subwencji
 • Pomoc w zgromadzeniu informacji potrzebnych do rozliczenia
 • Wypełnienie wniosku o rozliczenie subwencji (pod warunkiem udostępnienia narzędzi przez PFR)
 • Konsultacje z ekspertem (odpowiedzi na pytania)
 • Usługa świadczona w 100% online
ZOSTAW DANE KONTAKTOWE

Nasi doradcy wkrótce do Ciebie się odezwą

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/02/smiling-woman-headset-presentation-something-min-scaled.jpg

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
ford
logo warszawa
inferm
logo miasto otwock
logo rmf
logo business mind
logo białystok
bez tytułu
logo bytom
gmina grodzisk
sksm
logo dp
logo kopalnia muzeum nowa ruda
logo szpital tarnów
safedent
logo trzebińskie centrum kultury
logo chełmek
mind
logo uni rol krak
logo medical inventi
logo eisa
logo cpbii
logo lp piła
logo powiat strzeliński
logo czysta polska
logo polska wywiadownia gospodarcza
logo bak żywności
logo gfi
logo grupa image
logo epal
logo aet
fitbit
croma
logo rosik
acana
mapa-zdrowia
spectrum
hanse
datart
Bez tytułu (1)
b3tech
logo setka
nerli
wes
ws
polkowicki
pcg
komfort
logo brs
logo nask
logo vorwerck
logo spectrum
logo soning stal
logo philipiak
logo pinus
logo ilc
logo cejs
logo fatro
logo tomgraf
logo zdrojowa hotels
logo marada autotransport
logo desmi
logo EnMS
zo-lesnica
jastech
fallwork
olwita
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
ul. Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.