fbpx
 

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej kursu
''Doradca ds. projektów unijnych w latach 2021-2027''

Uprzejmie prosimy o ocenę poszczególnych dni szkoleniowych

Dzień 1: Podstawowe informacje o projektach współfinansowanych ze środków UE. Ocena szans Wnioskodawcy na otrzymanie dofinansowania

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 2: Pisanie projektów oraz zasady rozliczania i realizacji na poziomie podstawowym

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 3: Pisanie projektów oraz zasady rozliczania i realizacji na poziomie średnio-zaawansowanym cz. 1

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 4: Pisanie projektów oraz zasady rozliczania i realizacji na poziomie średnio-zaawansowanym cz. 2

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 5: Ustalanie wielkości przedsiębiorstwa i powiązań oraz wypełnianie oświadczenia MŚP

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 6: Wyszukiwanie programów dotacyjnych oraz innowacje w projektach dotacyjnych

Prowadzący: Pan Rafał Czerkawski

Dzień 7: Pisanie projektów oraz zasady rozliczania i realizacji na poziomie zaawansowanym cz. 1

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 8: Pisanie projektów oraz zasady rozliczania i realizacji na poziomie zaawansowanym cz. 2

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 9: Przygotowywanie analiz finansowych do projektów dotacyjnych

Prowadzący: Pan Rafał Czerkawski, Pani Małgorzata Siwik

Dzień 10: Dokonywanie zakupów w projektach dofinansowanych – różne ścieżki postępowania. Kompletacja dokumentacji na etapie podpisywania umowy o dofinansowanie z Instytucją Pośredniczącą

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

Dzień 11: Księgowość projektów unijnych. Kontrola projektów unijnych. Nieprawidłowość i nadużycia finansowe

Prowadzący: Pani Anna Ciura – Sierota

Dzień 12: Praktyczne aspekty pozyskiwania i rozliczania projektów UE – w pytaniach i odpowiedziach.

Prowadzący: Pani Olga Pasztaleniec

(0 – zdecydowanie nie polecę, 10 – zdecydowanie polecę)
Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z obowiązującymi przepisami (RODO) jesteśmy zobligowani do poinformowania Państwa o zasadach przetwarzania danych osobowych.

Szanowni Państwo, niniejszy komunikat jest adresowany do osób fizycznych.

Uprzejmie informujemy, iż właścicielem strony internetowej Doradcy365.pl jest DORADCY 365 Sp. z o.o i w związku ze świadczonymi na rzecz Państwa usługami, zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest DORADCY 365 Sp. z o.o., ul. Januszowicka 5, 53-135 Wrocław, tel. 500 181 151, e-mail: biuro@doradcy365.pl

Cel przetwarzania danych osobowych jest uzależniony od treści wiadomości, jakie będą Państwo do nas przesyłać. Jeśli z treści zapytania nie wynika nic innego, celem przetwarzania będzie, co do zasady, skontaktowanie się z Państwem w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, przygotowanie odpowiedzi na zapytanie, przedstawienie oferty w odpowiedzi na zapytanie lub wystawienie imiennego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu. Podstawą prawną przetwarzania będzie co do zasady art. 6 ust. 1 lit. b, a w pozostałych przypadkach art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Należące do Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane innym odbiorcom, tj. podmiotom przetwarzającym, które stale współpracują z Administratorem, tj. obsłudze hostingowej, czy też podmiotowi obsługującemu Administratora w kwestiach IT, podmiotom oferującym usługi rozliczeniowe, w tym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, podmiotom obsługującym korespondencję w tym poczta (kurierzy), podmiotom współpracującym w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, doradcom prawnym i inwestycyjnym, doradcom podatkowym, audytorom, ekspertom z zakresu ochrony danych osobowych oraz IT i tym podobnym osobom, z którymi współpracujemy w celu realizacji zadań naszej Spółki w tym obsługi naszych Klientów i potencjalnych klientów.

O ile nie wynika nic innego z charakteru zadanego pytania lub charakteru przesłanej oferty, okresem przetwarzania jest czas trwania korespondencji w sprawie, a w przypadku gdy zapytanie odnosi się do zawartej umowy – przez czas trwania umowy, a następnie przez okres rozliczenia umowy a także przez okres niezbędny do obrony roszczeń i wynikający z przepisów prawa.

Informujemy, że mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Informujemy, że w dowolnie wybranym momencie mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

Informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia skargi w związku z ewentualnymi nieprawidłowościami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, do właściwego organu nadzorczego. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Państwa dane osobowe nie będą poddawane procesowi automatycznego podejmowania decyzji w tym nie będą profilowane ani przekazywane do Państw trzecich.

Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu swoich danych osobowych, w tym chcą Państwo uzyskać informację o dotychczasowej podstawie przetwarzania danych osobowych, skontaktujcie się Państwo z nami pisząc na adres biuro@doradcy365.pl

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem polityka prywatności.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone