fbpx
 

ZROBIMY TO DLA CIEBIEFundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki
Startup Booster Poland – Smart UP

Możemy zaoferować Ci usługę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie wniosku dotacyjnego wraz z załącznikami oraz przeprowadzeniem przez proces pozyskania i rozliczenia dotacji.

Zobacz jakie to korzystne.

Zapewnimy pomoc dotyczącą przygotowania się do złożenia wniosku o dofinansowanie inwestycji, doboru odpowiedniej argumentacji oraz zajmiemy się pozyskaniem i rozliczeniem dotacji z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 „Startup Booster Poland – Smart UP”.

Szczegóły naszych rozwiązań oraz cenę usługi poznasz na poniższej stronie.

Współpracując z nami zyskujesz ogrom czasu i pewność!

Przede wszystkim zaoszczędzimy Twój czas potrzebny na zdobycie wiedzy i informacji jak prawidłowo skorzystać z dotacji FENG.

Jednak największą zaletą współpracy z nami jest Twój spokój ducha, bo z nami nie stracisz szansy na zdobycie dodatkowych środków dla Twojej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapoznaj się z informacjami na tej stronie lub pozostaw swoje dane kontaktowe a my Ci je wyślemy e-mailem.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kiedy my prowadzimy Twoje sprawy, Ty możesz skupić się na realizacji ważnych celów Twojej firmy.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-10-1280x854.jpg

 

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, pisanie wniosków dotacyjnych, biznesplanów i kontakt z administracją naborów – jest dla nas codziennością. Wnioski przygotowujemy szybko, bezbłędnie, przy minimum formalności z Twojej strony. Nasza usługa pozyskania dotacji jeśli będziesz sobie tego życzyć – może być kompleksowa – jesteśmy wówczas z Tobą począwszy od przygotowania wniosku, po zgromadzenie całej dokumentacji, aż po uzyskanie i prawidłowe rozliczenie dofinansowania. Naszym celem nadrzędnym jest zdjęcie z Ciebie możliwie jak największej ilości zadań w ramach pozyskiwania wsparcia finansowego.

Gwarancja rzetelności

Dajemy Państwu 100% gwarancję poprawności merytorycznej świadczonych przez nas usług, zarówno w kontekście konsultacji dotacji, jak i procesu ich pozyskania. Naszym celem biznesowym jest prawidłowość oraz skuteczność składanych przez nas wniosków, w równym stopniu zależy nam na sprawnym i bezbłędnym prowadzeniu spraw naszych Klientów.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami – jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo albo zamów usługę bezpośrednio w naszym e-sklepie.

SZYBKI KONTAKTZapytaj o możliwość uzyskania dotacji

W skrócie

Konkurs dotacyjny
''Startup Booster Poland – Smart UP''

„Startup Booster Poland – Smart UP” to bezzwrotna dotacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 2.28 Priorytetu II. „Środowisko sprzyjające innowacjom” programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.

Dla kogo:

Dla startupów – startup (grantobiorca), czyli podmiot, o którym mowa w art. 41 ust. 3 ustawy wdrożeniowej; mikro-przedsiębiorca lub mały przedsiębiorca spełniający warunki określone w art. 22 rozporządzenia KE nr 651/2014, który jest uczestnikiem programu akceleracyjnego Smart Up, tj. został zakwalifikowany w procesie selekcji w oparciu o regulaminowe kryteria i zawarł z operatorem Programu (akceleratorem) umowę grantową (akceleracyjną).

Cel dofinansowania i typy projektów: celem działania jest wsparcie innowacyjnych przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju (startupów) poprzez programy rozwojowe o charakterze akceleracyjnym i post-akceleracyjnym oferowane przez akceleratory wybrane w trybie konkursowym, w celu przyspieszenia rozwoju przedsiębiorstw.

Maksymalne dofinansowanie: do 100% kosztów kwalifikowanych projektu.

Maksymalna kwota dofinansowania: 400 tys. zł.

Budżet programu: całkowity budżet działania wynosi 80 900 000 EUR (słownie: osiemdziesiąt milionów dziewięćset tysięcy euro).

Na co: dofinansowanie otrzymają projekty, w ramach których za pośrednictwem akceleratorów realizowane będą programy akceleracji dla startupów. Za programy akceleracji uznaje się profesjonalne działania realizowane na rzecz startupów prowadzące do rozwoju produktów startupów lub przyspieszające ich rozwój.

Wsparcie dla startupów stanowić będzie pomoc de minimis i przekazywane będzie w formule projektu grantowego.

W zależności od rodzaju programu akceleracyjnego startupy otrzymają granty z przeznaczeniem na:

  • mentoring,
  • match-making z korporacjami (w tym średnie spółki),
  • wsparcie w skalowaniu działalności na arenie międzynarodowej,
  • wsparcie soft-landingowe dla startupów spoza Polski,
  • budowanie gotowości inwestycyjnej (zaangażowanie podmiotów VC).

Startupy będą mogły przeznaczyć środki finansowe na:

  • wynagrodzenia pracowników startupu uczestniczących w realizacji indywidualnego planu akceleracji, w tym osób zaangażowanych na podstawie umów cywilno–prawnych;
  • zakup usług niezbędnych dla realizacji kamieni milowych akceleracji;
  • zakup środków trwałych;
  • zakup wartości niematerialnych i prawnych;
  • działań informacyjno-promocyjnych;
  • ponadto w przypadku ścieżki Poland Prize: zakup usług „konsjerża” – opiekuna startupu.

Ścieżki rozwojowe:

Programy akceleracji Smart UP obejmują następujące ścieżki rozwojowe:

  • Akceleracja branżowa startupów z partnerem biznesowym lub publicznym (B2B/B2A), tj. zakładająca weryfikację możliwości wdrożenia rozwiązania startupu u Odbiorcy Technologii (różne branże);
  • Akceleracja startupów z funduszem VC (inwestorska), zakładająca budowanie gotowości inwestycyjnej startupu celem pozyskania kapitału od Inwestora.
  • Akceleracja sector-agnostic, tj. akceleracja startupów bez udziału partnera biznesowego, zakładająca rozwój startupu o potencjale rynkowym, którego produkt aktualnie nie stanowi przedmiotu ewentualnej współpracy z Odbiorcą Technologii lub Inwestorem;
  • Akceleracja „Go Global”, polegająca na przygotowaniu startupu do ekspansji zagranicznej;
  • Akceleracja „Poland Prize”, uwzględniająca komponent soft-landingu dla startupów spoza Polski, polegająca na wyszukiwaniu i sprowadzaniu do Polski talentów startupowych rozwijających innowacyjne produkty technologiczne, zainteresowanych założeniem i rozwinięciem działalności gospodarczej w Polsce.

Termin naboru wniosków o dofinansowanie:

Nabory dla startupów rozpoczęły się 17 czerwca 2024 r. i potrwają do 31 października 2026 r. (w zależności od akceleratora).

Wnioski można składać wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularze zgłoszeniowe na stronach akceleratorów.

Porównanie akceleratorów

Innovation Zone Program

Innovation Zone Program to Program Akceleracji, którego celem jest umożliwienie startupom rozwoju biznesu poprzez współpracę z Odbiorcami technologii (OT), Inwestorami oraz przygotowanie do ekspansji zagranicznej.

Celem Projektu jest wsparcie innowacyjnych startupów poprzez zapewnienie programu rozwojowego z udziałem najlepszych specjalistów. Wnioskodawca do realizacji Projektu zaprosił doświadczonych OT, Inwestorów i Partnerów (krajowych i zagranicznych), z którymi ma wieloletnią współpracę w obszarze wspierania przedsiębiorczości startupowej.

Dla kogo: Start-upy zainteresowane rozwijaniem innowacyjnych rozwiązań.

Preferowane branże:

1. ICT i technologie geolokalizacyjne, w tym: Internet of Things, smart cities, smart homes, smart factories, smart vehicles, smart healthcare, smart education, automatyzacja procesów biznesowych, virtual reality (VR), augumented reality (AR), big data, cybersecurity, sztuczna inteligencja (AI), technologie geolokalizacyjne.

2. Innowacyjne technologie dla rynku spożywczego (foodtech), w tym: ulepszanie procesów wytwarzania wysoko jakościowej żywności, innowacyjne narzędzia ułatwiające konsumentom dokonywanie świadomych wyborów żywieniowych.

3. Przemysł kreatywny, w tym: gaming, wzornictwo – projektowanie, multimedia, rozszerzona rzeczywistość (XR).

Etap rozwoju startupu:

  • pre-seed,
  • seed,
  • early stage,
  • growth.

Na co:

Koncepcja zakłada 31 akceleracji (5 rund) w ramach ścieżek: branżowej z OT, inwestorskiej, Go Global i agnostic.

W ramach Projektu uczestnicy otrzymają:

  • wsparcie finansowe,
  • doradztwo świadczone przez najlepszych krajowych i zagranicznych ekspertów,
  • wsparcie szkoleniowe,
  • oraz możliwość skalowania biznesu na skalę globalną.

Planowanym rezultatem jest osiągnięcie gotowości wdrożeniowej i inwestycyjnej startupów i wyjście na rynki zagraniczne.

Termin i sposób aplikowania: od 1 lipca 2024 r. do 30 kwietnia 2025 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

Concordia Design Accelerator – We turn ideas into human profit

Concordia Design Accelerator koncentruje się na skutecznym wsparciu polskich i zagranicznych startupów głównie z obszarów: social impact, industry 4.0 i e-commerce na etapie ich adaptacji i komercjalizacji, poprzez aktywną współpracę z sektorem publicznym, naukowym, finansowym i biznesowym.

Akcelerator planuje również wsparcie firm w zakresie ekspansji zagranicznej wykorzystując szeroki network.

Dla kogo: Start-upy, mikro i małe przedsiębiorstwa m.in. z obszarów e-commerce, social impact i industry 4.0.

W programie mogą uczestniczyć mikroprzedsiębiorstwa lub małe przedsiębiorstwa, zgodnie z warunkami z art. 22 rozporządzenia KE nr 651/2014 oraz warunki przyznania pomocy de minimis.

Na co:

Wsparcie może zostać przeznaczone na rozwój produktów i usług we współpracy z Partnerem Biznesowym (ścieżki B2B/B2A/Inwestorska) lub na ekspansję zagraniczną (ścieżka Go Global).

W projekcie zostanie zrealizowanych 5 rund akceleracyjnych w ramach ścieżek:

  • B2B/B2A oraz Inwestorskiej, przeprowadzonych łącznie w ramach dwóch naborów (runda 1 i runda 2 – adresowana do polskich startupów),
  • „Go Global” (runda 3 i runda 4 – adresowana do polskich startupów),
  • „Poland Prize” (runda 5 – adresowana do startupów zagranicznych).

Termin i sposób aplikowania: I runda potrwa od 19 lipca do 21 sierpnia 2024 r., a wnioski można składać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

KPT Scaleup Booster

KPT ScaleUp Booster to program akceleracyjny realizowany w dwóch wertykałach branżowych: dla branży przemysłowej oraz branży gier.

Celem programu jest wsparcie uczestników w rozwoju modelu biznesowego oraz technologii, a także w ekspansji zagranicznej przy intensywnym zaangażowaniu firm produkcyjnych, inwestorów, czy też wydawców gier.

Dla kogo: Start-upy oraz mikro- i małe przedsiębiorstwa.

Wsparcie przeznaczone jest dla spółek technologicznych, rozwijających innowacyjne technologie, które adresują wyzwania odbiorców technologii (ścieżka Industry), młodych studiów growych planujących ekspansję zagraniczną (ścieżka Go Global) lub chcących rozwijać swoją technologię i budować model biznesowy (ścieżka Agnostic).

Wsparcie w ramach programu kierowane jest dla startupów, zarówno dla tych będących na wczesnym etapie rozwoju, do TRL 5 (ścieżka sector agnostic) jak i tych, z rozwiniętymi rozwiązaniami, powyżej TRL 5 (ścieżka Go Global oraz Industry Test).

Na co:

Krakowski Park Technologiczny zrealizuje trzy ścieżki akceleracji, które podzielone są na rundy, w których trakcie wsparcie otrzymają łącznie 72 startupy.

  • Współpraca z Odbiorcą Technologii – Wertykał Industry

Startupy będą miały możliwość przetestowania pilotażowego swoich rozwiązań w warunkach rzeczywistych w ramach współpracy z największymi przedsiębiorstwami przemysłowymi, które wskazały swoje wyzwania technologiczne.

Wśród korporacji poszukujących innowacyjnych rozwiązań są m.in.: Grupa Azoty, Maspex, Astor, MAN, Werner Kenkel.

Rozwiązania startupów powinny spełniać wymóg TRL co najmniej 5/6.

W ścieżce z Odbiorcą Technologii zaplanowane zostały trzy rundy akceleracji.

  • Ścieżka Go Global – Wertykał Gry

Działania w ramach tej ścieżki skupione będą na ekspansji zagranicznej i globalizacji: międzynarodowych wydarzeniach B2B lub B2C, wizytach studyjnych, pozyskiwaniu partnerów biznesowych, lokalizacji, rozwoju produktu itp.

Startupy powinny posiadać rozwiązanie/grę, która jest gotowa do dynamicznej internacjonalizacji.

Dla startupów, biorących udział w GoGlobal zaplanowane zostały trzy rundy akceleracji.

  • Ścieżka Agnostic

Przeznaczona jest dla startupów, które są gotowe na dynamiczny rozwój swoich technologii oraz poszukują wsparcia biznesowego, networkingowego oraz finansowego.

Ścieżka odbywa się bez bezpośredniej współpracy wybranego partnera biznesowego, jednak przy wsparciu całej sieci przedsiębiorstw, studiów growych oraz szerokiego ekosystemu startupowego, którego częścią jest Krakowski Park Technologiczny.

Startupy będą miały możliwość dynamicznego rozwoju produktu/usługi dzięki pozyskaniu potencjalnych klientów, zakupowi niezbędnych komponentów, oprogramowania, licencji czy nawiązaniu współpracy z podwykonawcami itp., korzystając przy tym z doświadczenia i wsparcia zespołu Akceleratora.

W ścieżce Agnostic zrealizowane zostaną dwie rundy akceleracji.

Podczas każdej rundy akceleracji startupy przejdą indywidualną ścieżkę rozwoju (IPA), dopasowaną do potrzeb beneficjentów, realizując zaplanowane i uzgodnione kamienie milowe. Program obejmuje również warsztaty, doradztwo, mentoringi, spotkania networkingowe czy wizyty studyjne.

Termin i sposób aplikowania: od lipca 2024 r. do kwietnia 2026 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

Akcelerator Innowacji Przemysłowych INDUSTRYLAB III

Program zapewni Startupom indywidualnie dostosowane wsparcie finansowe, a także kadrowe, techniczne i technologiczne zaangażowanych Partnerów Projektowych, których pożądanym celem będzie wdrożenie i/lub komercjalizacja ich projektu.

Dla kogo: Start-upy oraz mikro- i małe przedsiębiorstwa prowadzące działalność w formie spółki kapitałowej przez okres nie dłuższy niż 5 lat od dnia zgłoszenia do programu, nie powiązane z akceleratorem tj. DGA S.A. i/lub Odbiorcą Technologii.

Na co:

Program składa się z pięciu rund akceleracji trwających od 3 do 6 miesięcy każda.

Po okresie akceleracji następuje okres postakceleracji, w którym Startup aktywnie uczestniczy celem udzielania Akceleratorowi niezbędnych bieżących informacji, prowadzonych działań ewaluacyjnych, monitoringowych, a także służących komercjalizacji.

Program umożliwia rozwój innowacyjnych rozwiązań produktowych, usługowych lub procesowych w ramach pięciu dostępnych ścieżek akceleracji:

  • branżowej z Partnerem Biznesowym lub publicznym (B2B/B2A),
  • z funduszem Venture Capital,
  • Poland Prize (wyłącznie dla startupów spoza Polski),
  • Go Global (we współpracy z Partnerem zagranicznym),
  • Sector-agnostic (bez udziału Partnera Biznesowego).

Program zapewnia:

  • indywidualnie dostosowane wsparcie finansowe – grant o wartości nawet do 400 tys. zł,
  • wsparcie kadrowe, techniczne i technologiczne zaangażowanych Partnerów Projektowych.

Termin i sposób aplikowania: I runda potrwa od 5 sierpnia do 8 września 2024 r., a wnioski można składać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

SmartUp powered by StartSmart CEE

Dla kogo: Startupy technologiczne oraz mikro- i małe przedsiębiorstwa.

Wsparcie kierowane jest do startupów technologicznych, których rozwiązania odpowiadają na potrzeby potwierdzone przez Odbiorców Technologii wskazanych jako Partnerzy akceleratora StartSmart CEE – ścieżka GoGlobal oraz do startupów, które przygotowują się do ekspansji na rynek zagraniczny odpowiednio USA lub Niemcy i spełniają kryteria określone w naborze.

W programie mogą uczestniczyć mikroprzedsiębiorstwa lub małe przedsiębiorstwa, zgodnie z warunkami z art. 22 rozporządzenia KE nr 651/2014 oraz warunki przyznania pomocy de minimis.

Na co:

W ramach programu akceleracji StartSmart Central Eastern Europe dostępne jest bezzwrotne wsparcie w formie pieniężnej na dwóch specjalistycznych ścieżkach rozwoju:

  • #PilotReady Booster: ścieżka koncentruje się na współpracy z Odbiorcami Technologii, którzy pełnią rolę partnerów biznesowych.

Startupy mają szansę na pilotażowe wdrażanie swoich rozwiązań i potwierdzanie ich wartości biznesowej.

Współpracując z liderami branżowymi uczestnicy mogą testować swoje produkty lub usługi bezpośrednio na rynku. Lista partnerów udostępniana będzie w dokumentacji naboru do każdej edycji programu.

Dofinansowane są koszty związane z realizacją pilotażowego wdrożenia.

  • #GoGlobal: ścieżka jest przeznaczona dla startupów gotowych na ekspansję międzynarodową.

Wsparcie obejmie przygotowanie do wejścia na nowy rynek zagraniczny USA (przez ekosystem w Bostonie) lub Niemcy (przez ekosystem w Berlinie).

Program umożliwia budowanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz dostosowanie strategii rynkowej.

Dofinansowane są koszty uczestnictwa w programie wspierającym ekspansję na dany rynek.

Termin i sposób aplikowania: od 17 czerwca 2024 r. do 17 października 2025 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

AccelBoost

AccelBoost to program przeznaczony dla startupów planujących walidację rozwiązania we współpracy z Odbiorcą Technologii i Inwestorem w warunkach rynkowych (pierwsza lub późna trakcja) oraz przygotowanie do ekspansji zagranicznej w modelu GoGlobal.

Dla kogo: Startupy technologiczne oraz mikro- i małe przedsiębiorstwa.

Wsparcie kierowane jest do startupów technologicznych, których rozwiązania odpowiadają na potrzeby potwierdzone przez Odbiorców Technologii i Inwestorów wskazanych jako Partnerzy akceleratora AccelBoost oraz wspierający internacjonalizację polskich zespołów w ramach GoGlobal, a także dla mikro i małych przedsiębiorstw zarejestrowanych w Polsce w formie spółki kapitałowej.

W programie mogą uczestniczyć mikroprzedsiębiorstwa lub małe przedsiębiorstwa, zgodnie z warunkami z art. 22 rozporządzenia KE nr 651/2014 oraz warunki przyznania pomocy de minimis.

Poszukiwane są innowacyjne rozwiązania odpowiadające na potrzeby jednego z następujących obszarów: Fintech, Insurtech/Medtech, IT/ICT.

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do Projektu AccelBoost jest posiadanie gotowego produktu lub MVP (Minimum Viable Product), tj. produktu posiadającego jedynie te funkcje, które będą stanowiły wymaganą minimalną wartość dla testowej grupy określonej na etapie akceleracji.

Na co:

Projekt AccelBoost przewiduje realizację następujących etapów:

  1. Scouting,
  2. Akceleracja, w tym:
    • Etap 1 – Product Development, trwającej nie dłużej niż 3 miesiące od daty zawarcia Umowy o powierzenie grantu;
    • Etap 2 – Product testing (PoC – w tym Walidacja w ramach Ścieżki GoGlobal) – trwającej nie dłużej niż 3 miesiące od daty dopuszczenia Startupu do realizacji Etapu 2. przez Komisję Oceniającą;
  3. Postakceleracjaetap fakultatywny, obejmujący działania zmierzające do zmaksymalizowania rezultatów Projektu AccelBoost osiągniętych przez Startup w wyniku Akceleracji, przewidujące np. kontynuację lub rozszerzenie wybranych działań rozwojowych Startupu lub utrzymanie ich efektów.

Wartość Pomocy finansowej udzielonej na realizację pojedynczego Projektu aplikacyjnego wyniesie
do 400 tys. zł (słownie: czterysta tysięcy złotych) w przypadku Akceleracji w ramach Ścieżki Branżowej OT,
Inwestorskiej i Go Globa a jej finalna wysokość zostanie ustalona w BIPA* i HIPA**.

* BIPA – szczegółowy budżet Indywidualnego Planu Akceleracji.

** HIPA –  harmonogram Indywidualnego Planu Akceleracji.

Termin i sposób aplikowania: II runda potrwa od 1 do 30 września 2024 r., a wnioski można składać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

Huge Thing Startup Booster

Celem projektu jest wsparcie innowacyjnych przedsiębiorstw w rozwoju poprzez udział w procesie akceleracji. W trakcie projektu Huge Thing zrealizuje 3 ścieżki akceleracji podzielone na 8 rund akceleracji, w czasie których wesprze 41 startupów.

Dla kogo: Startupy technologiczne oraz mikro- i małe przedsiębiorstwa.

Wsparcie przeznaczone jest dla spółek technologicznych, rozwijających innowacyjne technologie, które adresują wyzwania odbiorców technologii (ścieżka Industry Test), planują ekspansję zagraniczną (ścieżka Go Global) lub chcą rozwijać swoją technologię i budować model biznesowy (ścieżka sector agnostic).

Wsparcie kierowane jest dla startupów, zarówno dla tych będących na wczesnym etapie rozwoju, do TRL 5 (ścieżka sector agnostic) jak i tych, z rozwiniętymi rozwiązaniami, powyżej TRL 5 (ścieżka Go Global oraz Industry Test).

Na co:

  • W ścieżce Industry Test startupy będą miały szansę przetestować swoje technologie we współpracy z korporacjami, które borykają się z określonymi wyzwaniami.

Wśród korporacji, które szukają innowacyjnych rozwiązań są m. in.: Saint Gobain, Rossmann, Grupa PZU, Veolia, PKO BP, Alior Bank, CPI Property Group, Legimi, oraz Zduńska Wola.

  • W ścieżce Go Global startupy będą pracować nad przygotowaniem strategii ekspansji zagranicznej na jednym z wybranych rynków: Niemcy, USA i Azja.

W przypadku tej ścieżki startupy będą miały okazję współpracować z partnerami funkcjonującymi na rynkach docelowych, tj. Berlin Innovation Agency w Niemczech, ACE w Singapurze oraz Weve Accelerator, Starta VC, CIC oraz Ozmen Center for Enterpreneurship.

  • Ścieżka Sector agnostic dedykowana jest dla startupów, które dopiero rozwijają swoje technologie i nie przekroczyły 5 poziomu TRL.

W trakcie programu otrzymają one wsparcie związane z rozwojem technologii, ale również strony biznesowej swojego przedsięwzięcia. 

Wsparcie zostanie udzielone w trakcie trwania programu akceleracji, który nie przekroczy 6 miesięcy, zgodnie z Indywidualnym Programem Akceleracji określającym Kamienie Milowe.

Termin i sposób aplikowania: od 24 czerwca 2024 r. do 16 grudnia 2025 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akceleratora.

ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie sprawdzenie czy kwalifikujesz się do programu, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, przeprowadzenie Cię przez cały proces… Wszystko po to, abyś mógł szybciej cieszyć się uzyskaną dotacją i skupić się na ważnych celach, które chcesz zrealizować.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat konkursu „Startup Booster Poland – Smart UP”.

Gdzie i kiedy mogę wnioskować o grant dla mojego startupu?

Nabór do programu jest prowadzony przez akceleratory w wyznaczonych terminach:

  • SmartUp powered by StartSmart CEE – od 17 czerwca 2024 r. do 17 października 2025 r.
  • Huge Thing Startup Booster – od 24 czerwca 2024 r. do 16 grudnia 2025 r.
  • Innovation Zone Program – od 1 lipca 2024 r. do 30 kwietnia 2025 r.
  • Concordia Design Accelerator – We turn ideas into human profit – I runda od 19 lipca 2024 r. do 21 sierpnia 2024 r.
  • KPT Scaleup Booster – od lipca 2024 r. do kwietnia 2026 r.
  • Akcelerator Innowacji Przemysłowych INDUSTRYLAB III – I runda od 5 sierpnia do 9 września 2024 r.
  • AccelBoost – II runda od 1 do 30 września 2024 r.
Czy mój startup musi wpisywać się w konkretną branżę? Jeśli tak, to jaką?

Programy akceleracji Smart UP obejmują zróżnicowane ścieżki rozwojowe, w przypadku których może być wymagane wpisywanie się w określoną branżę, np.:

  • Concordia Design Accelerator – We turn ideas into human profit oferuje wsparcie startupów z obszarów social impact, industry 4.0 i e-commerce na etapie ich adaptacji i komercjalizacji;
  • Startup Booster for Social Impact – program adresowany jest do startupów, które chcą rozwijać innowacje o pozytywnym wpływie społecznym lub środowiskowym, jednocześnie skalowalne dzięki wykorzystaniu nowych technologii i innowacyjnych modeli biznesowych;
  • KPT Scaleup Booster oferuje wsparcie w rozwoju modelu biznesowego oraz technologii, a także w ekspansji zagranicznej przy intensywnym zaangażowaniu firm produkcyjnych, inwestorów oraz wydawców gier;
  • SmartUp powered by StartSmart CEE oferuje bezzwrotne wsparcie w formie pieniężnej dla startupów technologicznych;
  • Huge Thing Startup Booster oferuje wsparcie startupów na wczesnym etapie rozwoju oraz startupów z rozwiniętymi rozwiązaniami.

Więcej o akceleratorach przeczytasz tutaj.

Czy zawsze musi być coś innowacyjnego?
Co do zasady tak. Działanie „Startup Booster” oferuje wsparcie innowacyjnych przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju.

Doradztwo od ponad 20 lat
w dziedzinie pozyskiwania dofinansowań, subwencji, ulg i umorzeń

Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów, głównie z sektora biznesu.

Skuteczność

Sumaryczny wskaźnik naszej skuteczności mierzony ilością pozytywnych decyzji wydanych w sprawach, którymi się zajmowaliśmy wynosi 92

Terminowość

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.

Wiarygodność

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się z nami

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie "Startup Booster Poland – Smart UP.

2 KROKZapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą e-maila lub w naszym e-sklepie na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

3 KROKOpłać zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą faktury proforma, bądź bezpiecznie poprzez e-sklep na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

4 KROKRozpoczynamy realizację merytoryczną!

Zapoznaj się z informacjami uzyskanymi od nas emailowo i startujemy z obsługą Twojego startupu w zakresie pozyskania dotacji z konkursu "Startup Booster Poland – Smart UP".
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Pokrewne usługi

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365