fbpx
 

USTAL STRATEGIĘMarketing

Skorzystaj z naszych usług. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z konkurencyjnymi, ekonomicznymi cenami.

Wizerunek i sprzedaż → to właśnie dwa główne cele, które możesz osiągnąć, jeżeli postawisz na przemyślany i dopasowany do Twojego biznesu marketing internetowy. Nasza rzeczywistość zmienia się szybko, jak w kalejdoskopie, zwłaszcza od wybuchu pandemii w marcu 2020, kiedy wirtualna rzeczywistość nabrała kolosalnego znaczenia zarówno dla codziennego życia każdego z nas, jak i wymiaru biznesowego większości przedsiębiorstw.

Bądźmy szczerzy, Twoi Klienci tam są i czekają na ruch z Twojej strony. Ruch odpowiadający na ich potrzeby ze strony firmy, która wie kim jest, jaką potrzebę na rynku zaspokaja i dlaczego to właśnie ona jest wyborem numer 1 dla wybranej przez siebie grupy odbiorców.

No dobrze, wiesz już, że może faktycznie warto pomyśleć o marketingu internetowym w Twojej firmie… jednak co dalej? Jak w ogóle zacząć jakiekolwiek działania w tym kierunku? Całe szczęście trafiłeś we właściwe miejsce!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Doradcy365 to firma, która rozumie zmieniającą się rzeczywistość, doskonale znając się przy tym na kluczowych płaszczyznach marketingowych w internecie.

W obszarze naszych specjalizacji leżą:

 • Pozycjonowanie,
 • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Tik-Tok),
 • Obsługa reklam płatnych FB Ad’s, Google Ad’s,
 • Grafika oraz tworzenie materiałów zdjęciowych & video,
 • Copywriting,
 • Web development (wiedza z zakresu tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych),
 • Tworzenie strategii marketingowych i wiele więcej.

SZCZEGÓŁY OFERTY

W ramach naszej oferty związanej z marketingiem dla Twojej firmy możesz skorzystać z 30 min. e-konsultacji ze specjalistą lub zdecydować o zakupie jednego z trzech niżej wymienionych pakietów:

Szybka e-konsultacja w zakresie marketingu

W ramach tej usługi możesz poprosić eksperta o:

 • doradztwo w zakresie strategii sprzedażowej lub marketingowej, audytu i optymalizacji działalności Twojego obszaru sprzedaży, doboru optymalnych form i działań marketingowych, technologii wykonania, treści czy wyglądu strony internetowej;
 • pomoc w założeniu konta reklamowego, pomoc w ustawieniu kampanii i reklamy, pomoc w rozwiązaniu problemu z nie działającą kampanią,  doborem budżetu, doborem rodzaju kampanii, doborem grupy docelowej;
 • ocenę lub sugestie odnośnie  kreacji do kampanii internetowych.

Pakiet INDIVIDUAL

W ramach tego pakietu wchodzić mogą takie marketingowe rozwiązania, jak:

 • Prowadzenie mediów społecznościowych;
 • Realizacja kampanii reklam płatnych;
 • Prace brandingowe;
 • Przygotowanie strategii marketingowej;
 • Influencer marketing;
 • Pozycjonowanie;
 • Web development;
 • I znacznie więcej, w zależności od Państwa potrzeb.
 • Usługa świadczona w 100% online.

Pakiet PREMIUM

W ramach tego pakietu oferujemy:

 • prowadzenie profilu na Facebooku, z 7-10 postami w miesiącu, bazując przy tym na zdjęciach i grafikach od Klienta oraz na dostępnych darmowych „stockach”;
 • stworzenie maksymalnie dwóch indywidualnych grafik dla Twojej firmy;
 • 2 godziny konsultacji ze specjalistą ds. marketingu;
 • jedną kampanię marketingową do 5 reklam.
 • Usługa świadczona w 100% online.
 • Krótkie terminy realizacji.

Pakiet STANDARD

W ramach tego pakietu oferujemy:

 • prowadzenie profilu na Facebooku, z 4-6 postami w miesiącu, bazując przy tym na zdjęciach i grafikach od Klienta oraz na dostępnych darmowych „stockach”;
 • stworzenie maksymalnie jednej indywidualnej grafiki dla Twojej firmy;
 • 2 godziny konsultacji ze specjalistą ds. marketingu;
 • jedną testową reklamę.
 • Usługa świadczona w 100% online.
 • Krótkie terminy realizacji.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Wyznajemy zasadę holistycznego podejścia do Twojego brandu, dlatego uważamy, że pierwszym krokiem w stronę stworzenia wyróżniającego i skutecznego marketingu internetowego jest rozmowa. Rozmowa ze specjalistą, który dokładnie pozna Twoje potrzeby, wyzwania stojące przed Twoją firmą oraz to, jakie cele może pomóc osiągnąć Ci rozpoczęcie działań marketingowych.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ JUŻ TERAZ

Taka rozmowa to idealny początek. Gdy poznasz już naszą opinię i nasze rekomendacje, będziesz wiedzieć, w jakim kierunku ruszyć. Spokojnie! Jesteśmy tutaj dla Ciebie i pomożemy Ci nie tylko solidnym doradztwem, ale również niezawodnym wykonawstwem niezbędnych marketingowych kompetencji→ oczywiście, jeżeli tylko pozwolisz nam towarzyszyć sobie w drodze do stworzenia Twojej osobistej marketingowej maszyny do tworzenia wyników. Zazwyczaj rekomendujemy naszym Klientom metodę małych kroków. W takim wariancie zaczynamy od prowadzenia ich profilu w jednym medium społecznościowym (zazwyczaj Facebook z racji na jego uniwersalność). Profil taki prowadzimy miesiąc, maksymalnie dwa miesiące ze stosunkowo ograniczoną intensywnością publikacji.

Jest to czas, podczas którego oswajasz się z rozwojem marketingu, sprawdzasz postawione hipotezy, a my tworzymy treści wizerunkowe, które realnie wzmacniają Twoją markę, stanowiąc idealną wizytówkę dla Twojego biznesu. Mimo wszystko czasami warto zacząć od razu od wysokiej intensywności działań, a wszystko zależy od indywidualnego przypadku.

PO CO CI WIZERUNEK?

Jest to kwestia ułatwiająca praktycznie każdy aspekt funkcjonowania Twojego biznesu. Żyjemy w czasach, gdzie Klient przed podjęciem swojej decyzji zakupowej chce sprawdzić firmę w internecie. Zazwyczaj jest to strona internetowa i/lub profil na Facebook’u (oraz ewentualnie jeszcze w innych mediach społecznościowych). Zakładając więc, że pokaźna liczba Twoich potencjalnych Klientów sprawdzi Twoją firmę, przed podjęciem współpracy… jak myślisz, fakt, iż Twoja marka będzie dobrze prezentowała się w wirtualnej rzeczywistości, utrudni Ci, czy ułatwi doprowadzenie całej transakcji do szczęśliwego końca?

Na swoim internetowym kanale komunikacyjnym możesz komunikować swoją eksperckość, pokazywać swoje osiągnięcia, zadowolonych Klientów Twojej firmy, czy zawczasu rozwiewać potencjalne wątpliwości co do Twojej oferty, na przykład oferując czasowe promocje, gwarancje jakości, czy też tłumacząc odbiorcy to, jak wielką wagę przykładasz akurat do tej kwestii, która potencjalnie może być znakiem zapytania dla Twojego Klienta.

Dla przykładu załóżmy, że prowadzisz biuro rachunkowe. Twój potencjalny Klient może mieć wątpliwości, czy Twoja firma jest na bieżąco ze zmianami w przepisach, w szczególności Nowym Ładem. Jeżeli na swoim profilu udostępniamy post, gdzie pokazujemy, iż byliśmy na szkoleniu u znanego eksperta podatkowego, automatycznie zwiększamy wiarygodność naszej oferty.

Marketing internetowy, to również Twój sprzedawca!

Oprócz faktu, że bez wątpienia Twoje działania marketingowe mają przełożenie na to, jak postrzegają Cię Twoi partnerzy, pracownicy, czy Klienci, to również Twój marketing stanowi bardzo atrakcyjną opcję do pozyskiwania Klientów.

Tworzenie wartościowych treści budujących Twój wizerunek to jedno, jednak możemy pójść krok dalej, na przykład posiłkować się reklamami płatnymi FB Ad’s, dzięki którym to możemy pozyskiwać sprzedaże, czy “lead’y”, czyli bezpośrednie kontakty do potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą Klientów. Kluczowe w marketingu jest dokładne poznanie Twojej firmy, tego, jakie ma cele i możliwości, dokładne poznanie potrzeb Twojego Klienta i dopasowanie takich rozwiązań, które będą najskuteczniejsze akurat w Twoim wypadku. Serdecznie zapraszamy Cię na konsultacje, podczas których dokładnie sprawdzimy to, w jaki sposób możesz odnieść sukces w wirtualnej rzeczywistości.

Dlaczego akurat MY?

D O Ś W I A D C Z E N I E

od 20 lat z sukcesami pomagamy ludziom zdobyć ich upragnione dotacje i dofinansowania

T E R M I N O W O Ś Ć

Działamy szybko i sprawnie, doskonale wiemy jak cenny jest czas

S K U T E C Z N O Ś Ć

Osiągamy zamierzone efekty, bo sukces klienta jest i naszym sukcesem

I N D Y W I D U A L N O Ś Ć

Nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Korzyści płynące z współpracy z nami w kwestiach Marketingu

Większa konkurencyjność

fakt, iż Twoja marka będzie dobrze prezentowała się w wirtualnej rzeczywistości ułatwi Ci sfinalizowanie każdej transakcji

Oszczędność czasu i pieniędzy

sprawdzone sposoby indywidualnie dopasowane do Twojej sytuacji pozwolą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze

Doświadczenie

współpracuj z profesjonalnymi ekspertami w zakresie zarządzania Twoją firmą

ZOSTAW DANE KONTAKTOWE

Nasi doradcy wkrótce do Ciebie się odezwą

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/02/smiling-woman-headset-presentation-something-min-scaled.jpg

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone