fbpx
 

Generowanie oszczędnościProfesjonalne usługi doradztwa energetycznego

Wzrost cen energii w 2022 roku, w stosunku do 2021 roku, wyniósł wg szacunków GUS aż 32,5%. Podwyżka ta jest odczuwalna nie tylko dla odbiorców indywidualnych, ale także dla przedsiębiorstw. Odpowiednio przeprowadzona termomodernizacja oraz nowoczesne rozwiązania instalacyjne pozwolą na zmniejszenie skutków stale rosnących cen energii. Doradcy365 oferują profesjonalne usługi doradztwa energetycznego, które pozwolą wygenerować realne oszczędności i sprostać obowiązującym przepisom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz korzystaniu z najnowocześniejszych rozwiązań pomiarowych gwarantujemy przeprowadzanie rzetelnych, profesjonalnych analiz, testów i opracowań. Współpracujemy z przedsiębiorcami z branży deweloperskiej, architektonicznej, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, a także z samorządami oraz firmami produkcyjnymi. Nasi eksperci wykonali już setki audytów energetycznych oraz obowiązkowych audytów wymaganych ustawą i stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach. Nasze opracowania są pozytywnie oceniane przez instytucje finansowe. Branża energetyczna i sektor OZE to nasza specjalizacja.

Dzięki współpracy z marką Doradcy365 zyskasz gwarancję oszczędności oraz wywiązania się z obowiązujących przepisów, a także zabezpieczysz się przed stale rosnącymi cenami energii. Współpraca z nami to najlepsza inwestycja!

 

 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Jakie usługi doradztwa energetycznego oferuje marka Doradcy365?

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/hand-holding-light-bulb-with-saving-energy-innovation-creativity-are-keys-success-min-scaled-e1603038549872-1280x832.jpg

Doradcy365 oferują szeroki wachlarz usług doradztwa energetycznego. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa lub umówić się na indywidualną konsultację, podczas której nasi eksperci, po zapoznaniu się z charakterystyką Twojej działalności oraz poznaniu Twoich oczekiwań i potrzeb, będą mogli zaproponować najkorzystniejsze dla Ciebie kompleksowe rozwiązania i ustalić plan działania.

Wszystko po to, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze!

Gotowe rozwiązania oferowane przez naszych ekspertów to, m.in.:

 • Audyt energetyczny/elektroenergetyczny przedsiębiorstwa;
 • Audyt charakterystyki energetycznej zgodnie z Dyrektywą budynkową EPBD;
 • Audyt energetyczny budynku;
 • Audyt efektywności energetycznej;
 • Audyt remontowy;
 • Bilans cieplny budynku;
 • Wyznaczanie współczynników korygujących LAF (Rm);
 • Pomoc w uzyskaniu świadectwa charakterystyki energetycznej;
 • Pomoc w uzyskaniu białych certyfikatów;
 • Audyt sieci ciepłowniczej;
 • Audyt energetyczny źródła ciepła;
 • Inwentaryzacja źródeł ciepła dla JST;
 • Program zarządzania energią SAE.

Ponadto oferujemy także usługi doradztwa w zakresie tańszej energiidzięki którym w sposób kompleksowy pomożemy Ci w opracowaniu najlepszej strategii i doborze efektywnych rozwiązań, które pozwolą na wygenerowanie oszczędności w Twojej firmie.

Ile to potrwa?

W zależności od wybranego zakresu nasze usługi świadczymy w terminach od 14 dni roboczych od otrzymania kompletu wymaganych informacji. W przypadku kompleksowych rozwiązań czas ten jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

Gwarancja rzetelności

Doradztwo energetyczne to nasza codzienność. Pracujemy z ekspertami z branży, dlatego nie ma w tym dla nas nic skomplikowanego – spokojnie możesz nam zaufać. Dajemy Ci 100% gwarancję poprawności merytorycznej naszych usług.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami! Jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo. Podaj nam dane kontaktowe do Ciebie i Twojej firmy (nazwa, adres, NIP, województwo i nr telefonu) oraz opisz problem lub zadaj pytania, które Cię nurtują. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Czekamy na kontakt od Ciebie!

W skrócie

Mówimy prostym językiem
o skomplikowanych sprawach

Specjalistyczne doradztwo energetyczne, które przekłada się na Twoje oszczędności!
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/abstract-office-desktop-min-scaled-1280x853.jpg

Wiedza i świadomość wszystkich czynników, które wpływają na sposób wykorzystania i zużycie energii w firmie – to podstawa optymalizacji i efektywnego gospodarowania energią.

W oparciu o nasze doświadczenie i specjalizację proponujemy kompleksową analizę gospodarki energetycznej Twojej firmy.

W rezultacie możemy zaproponować Ci rozwiązania, które ograniczą zużycie energii oraz zoptymalizują koszty jej pozyskania, dzięki wykorzystaniu dostępnych na rynku innowacyjnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań.

Proponowane przez nas rozwiązania łączą w sobie efekty ekologiczne, jak i ekonomiczne.

Nasi eksperci specjalizują się w zakresie zarządzania energią w różnych branżach, takich jak: wspólnoty mieszkaniowe, zakłady komunalne, przedsiębiorstwa produkcyjne, przemysł spożywczy i przemysłowy, a także szpitale, szkoły i JST oraz świadczą usługi dla osób indywidualnych.

Kiedy warto skorzystać z usług doradztwa energetycznego?

Jeżeli:

 • dostajesz wysokie rachunki za energię;
 • masz obawy przed zmianą dostawcy energii;
 • nie masz wiedzy na temat rynku energii;
 • chcesz zmniejszyć koszty energii;
 • interesuje Cię temat alternatywnych źródeł energii;
 • planujesz inwestycje związane z termomodernizacją;
 • potrzebujesz badań i analiz dotyczących energetyki;
 • i wiele innych…
nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa w zakresie energetyki.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/smiling-businesswoman-shaking-hands-with-her-colleague-office-min-scaled-1280x854.jpg
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, załatwi formalności, a Ty możesz skupić się na celach które chcesz zrealizować.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie „Doradztwo energetyczne”

2 KROKPorozmawiaj z ekspertem

Ustal z naszym ekspertem, który będzie dedykowany do obsługi Twojej firmy wszelkie istotne dla Ciebie aspekty współpracy.

3 KROKZapoznaj się z ofertą

którą wyślemy Ci po analizie Twoich potrzeb.

4 KROKZaakceptuj ofertę

którą otrzymasz od nas e-mailem.

5 KROKPodpisz umowę

którą otrzymasz od nas e-mailem.

6 KROKGotowe

Startujemy z obsługą Twojej firmy w zakresie wykonania wybranej przez Ciebie usługi audytu energetycznego lub innej usługi w zakresie doradztwa energetycznego.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat doradztwa energetycznego

Jaka jest cena audytu energetycznego?

Podstawowym parametrem mającym wpływ na koszt audytu jest szerokość jego zakresu oraz wielkość przedsiębiorstwa. Podczas audytu eksperci odwiedzają każde miejsce, w którym wykorzystywana jest energia, aby móc zaproponować rozwiązania przynoszące oszczędności. Nie przeprowadzają audytów bez wizji lokalnych.

Ilość prac oraz analiz przeprowadzanych podczas audytu energetycznego przedsiębiorstwa jest bardzo zróżnicowana i zależy od konkretnego przypadku. Co więcej, w nawet pozornie podobnych obiektach można uzyskać różne efekty.

Na audyt należy patrzeć jak na inwestycję, która nie tylko się zwróci, ale przyniesie wymierne korzyści.

Jakie audyty mogą przeprowadzić eksperci marki Doradcy365?

Nasi eksperci przeprowadzają zarówno obowiązkowe audyty energetyczne/elektroenergetyczne przedsiębiorstwa, jak również audyty energetyczne budynku, efektywności energetycznej, remontowe, audyty źródeł ciepła i sieci ciepłowniczej. Przeprowadzamy także inwentaryzacje źródeł ciepła dla JST.

Co dokładnie wchodzi w zakres usług audytu?

Zajmujemy się kompleksowo Państwa sprawą. Każdorazowo zakres usługi jest indywidualnie dopasowany do Państwa specyficznych oczekiwań i rodzaju przeprowadzonego audytu.

Na podstawie wieloletniego doświadczenia nasi eksperci zazwyczaj przeprowadzą audyty w oparciu o główne etapy:

 • wyznaczenie zakresu prac – wspólnie z klientem opracowany zostaje klarowny i dostosowany do wymagań harmonogram prac,
 • przeprowadzenie konsultacji – zebrane zostają wszelkie informacje niezbędne do przeprowadzenia audytu,
 • zrealizowanie wizji lokalnych – następuje ocena stanu instalacji oraz zastosowanych rozwiązań,
 • wykonanie pomiarów – zostają przeprowadzone pomiary i badania, dzięki którym zostanie sprawdzone bezpieczeństwo i efektywność energetyczna wybranych rozwiązań,
 • prezentacja wyników – zostają omówione wyniki końcowe audytu wraz z przedstawieniem rekomendowanych działań.

Całość prac zostaje udokumentowania w formie raportu i zawiera wszelkie niezbędne elementy, zgodnie z wymaganiami prawa.

Co to jest program zarządzania energią SAE?

Program zarządzania energią SAE to opatentowany system zarządzania energią cieplną, będący połączeniem know-how z dziedziny efektywności energetycznej, ciepłownictwa oraz automatyki. Dzięki zaawansowanym algorytmom programowania możesz osiągnąć nawet do 30% oszczędności energii cieplnej w skali roku.

Program SAE sprawdzi się zarówno w przypadku instalacji centralnego ogrzewania, jak również ciepłej wody użytkowej. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania rozwiązań SAE niezależnie od tego, do kogo należy źródło ciepła.

Program SAE stwarza możliwość otrzymania refundacji poniesionych kosztów związanych z wdrożeniem systemu. Raz zamontowany i zaprogramowany system będzie pracować z pełną wydajnością przez całe lata, zapewniając mieszkańcom budynku coroczne oszczędności.

SKUTECZNA POMOC

Nasza pełna oferta

Oferujemy szeroki zakres usług:

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone