fbpx
 

Generowanie oszczędnościProfesjonalne usługi doradztwa energetycznego

Wzrost cen energii w 2022 roku, w stosunku do 2021 roku, wyniósł wg szacunków GUS aż 32,5%. Podwyżka ta jest odczuwalna nie tylko dla odbiorców indywidualnych, ale także dla przedsiębiorstw. Odpowiednio przeprowadzona termomodernizacja oraz nowoczesne rozwiązania instalacyjne pozwolą na zmniejszenie skutków stale rosnących cen energii. Doradcy365 oferują profesjonalne usługi doradztwa energetycznego, które pozwolą wygenerować realne oszczędności i sprostać obowiązującym przepisom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz korzystaniu z najnowocześniejszych rozwiązań pomiarowych gwarantujemy przeprowadzanie rzetelnych, profesjonalnych analiz, testów i opracowań. Współpracujemy z przedsiębiorcami z branży deweloperskiej, architektonicznej, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, a także z samorządami oraz firmami produkcyjnymi. Nasi eksperci wykonali już setki audytów energetycznych oraz obowiązkowych audytów wymaganych ustawą i stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach. Nasze opracowania są pozytywnie oceniane przez instytucje finansowe. Branża energetyczna i sektor OZE to nasza specjalizacja.

Dzięki współpracy z marką Doradcy365 zyskasz gwarancję oszczędności oraz wywiązania się z obowiązujących przepisów, a także zabezpieczysz się przed stale rosnącymi cenami energii. Współpraca z nami to najlepsza inwestycja!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
SKUTECZNA POMOC

Nasza pełna oferta

Oferujemy szeroki zakres usług:
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/02/concept-renewable-energy-with-light-bulb-min-1280x854.jpg

Audyt energetyczny/ elektroenergetyczny przedsiębiorstway

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/08/beautiful-modern-building-modern-architecture-min-1280x853.jpg

Audyt energetyczny budynku

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/10/energy-efficiency-scale-light-bulb-pencil-coins-representing-cost-energy-min-1-1280x854.jpg

Audyt efektywności energetycznej

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/04/heavy-duty-radiator-central-heating-woman-is-getting-her-hands-warm-home-central-heating-system-min-1280x853.jpg

Bilans cieplny budynku

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/08/man-using-calculator-during-signing-home-contract-documents-contract-agreement-real-estate-buy-sale-insurance-concepts-min-1280x853.jpg

Wyznaczanie współczynników korygujących LAF (Rm)

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/06/closeup-hand-putting-assemble-quality-assurance-icon-which-print-screen-wooden-cube-block-quality-guarantee-iso-certificate-product-service-concept-min-1280x853.jpg

Świadectwo charakterystyki energetycznej

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/06/online-approve-paperless-quality-assurance-erp-management-idea-hand-employing-laptop-computer-with-virtual-screen-document-min-1280x853.jpg

Pomoc w uzyskaniu świadectwa efektywności energetycznej

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/04/industrial-steam-pipe-with-valves-stainless-steel-actuators-min-1280x853.jpg

Audyt sieci ciepłowniczej

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/02/woman-working-environment-projects-portrait-min-1280x622.jpg

Audyt energetyczny źródła ciepła

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2023/01/beverage-and-book-near-fireplace-min.jpg

Inwentaryzacja źródeł ciepła dla JST

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/small-white-house-green-background-with-ecological-conservation-icons-ecological-development-technology-concept-min-scaled-1280x720.jpg

Audyt remontowy

Jakie usługi doradztwa energetycznego oferuje marka Doradcy365?

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/hand-holding-light-bulb-with-saving-energy-innovation-creativity-are-keys-success-min-scaled-e1603038549872-1280x832.jpg

Doradcy365 oferują szeroki wachlarz usług doradztwa energetycznego. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa lub umówić się na indywidualną konsultację, podczas której nasi eksperci, po zapoznaniu się z charakterystyką Twojej działalności oraz poznaniu Twoich oczekiwań i potrzeb, będą mogli zaproponować najkorzystniejsze dla Ciebie kompleksowe rozwiązania i ustalić plan działania.

Wszystko po to, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze!

Gotowe rozwiązania oferowane przez naszych ekspertów to, m.in.:
 • Audyt energetyczny/elektroenergetyczny przedsiębiorstwa;
 • Audyt energetyczny budynku;
 • Audyt efektywności energetycznej;
 • Audyt remontowy;
 • Bilans cieplny budynku;
 • Wyznaczanie współczynników korygujących LAF (Rm);
 • Pomoc w uzyskaniu świadectwa charakterystyki energetycznej;
 • Pomoc w uzyskaniu białych certyfikatów;
 • Audyt sieci ciepłowniczej;
 • Audyt energetyczny źródła ciepła;
 • Inwentaryzacja źródeł ciepła dla JST.

Ponadto oferujemy także usługi doradztwa w zakresie tańszej energiidzięki którym w sposób kompleksowy pomożemy Ci w opracowaniu najlepszej strategii i doborze efektywnych rozwiązań, które pozwolą na wygenerowanie oszczędności w Twojej firmie.

Ile to potrwa?

W zależności od wybranego zakresu nasze usługi świadczymy w terminach od 14 dni roboczych od otrzymania kompletu wymaganych informacji. W przypadku kompleksowych rozwiązań czas ten jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

Gwarancja rzetelności

Doradztwo energetyczne to nasza codzienność. Pracujemy z ekspertami z branży, dlatego nie ma w tym dla nas nic skomplikowanego – spokojnie możesz nam zaufać. Dajemy Ci 100% gwarancję poprawności merytorycznej naszych usług.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami! Jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo. Podaj nam dane kontaktowe do Ciebie i Twojej firmy (nazwa, adres, NIP, województwo i nr telefonu) oraz opisz problem lub zadaj pytania, które Cię nurtują. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Czekamy na kontakt od Ciebie!

Nasze usługi

W skrócie

Mówimy prostym językiem
o skomplikowanych sprawach

Specjalistyczne doradztwo energetyczne, które przekłada się na Twoje oszczędności!
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/abstract-office-desktop-min-scaled-1280x853.jpg

Wiedza i świadomość wszystkich czynników, które wpływają na sposób wykorzystania i zużycie energii w firmie – to podstawa optymalizacji i efektywnego gospodarowania energią.

W oparciu o nasze doświadczenie i specjalizację proponujemy kompleksową analizę gospodarki energetycznej Twojej firmy.

W rezultacie możemy zaproponować Ci rozwiązania, które ograniczą zużycie energii oraz zoptymalizują koszty jej pozyskania, dzięki wykorzystaniu dostępnych na rynku innowacyjnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań.

Proponowane przez nas rozwiązania łączą w sobie efekty ekologiczne, jak i ekonomiczne.

Nasi eksperci specjalizują się w zakresie zarządzania energią w różnych branżach, takich jak: wspólnoty mieszkaniowe, zakłady komunalne, przedsiębiorstwa produkcyjne, przemysł spożywczy i przemysłowy, a także szpitale, szkoły i JST.

Kiedy warto skorzystać z usług doradztwa energetycznego?

Jeżeli:

 • dostajesz wysokie rachunki za energię;
 • masz obawy przed zmianą dostawcy energii;
 • nie masz wiedzy na temat rynku energii;
 • chcesz zmniejszyć koszty energii;
 • interesuje Cię temat alternatywnych źródeł energii;
 • planujesz inwestycje związane z termomodernizacją;
 • potrzebujesz badań i analiz dotyczących energetyki;
 • i wiele innych…
nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa w zakresie energetyki.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/smiling-businesswoman-shaking-hands-with-her-colleague-office-min-scaled-1280x854.jpg
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, załatwi formalności, a Ty możesz skupić się na celach które chcesz zrealizować.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie „Doradztwo energetyczne”

2 KROKPorozmawiaj z ekspertem

Ustal z naszym ekspertem, który będzie dedykowany do obsługi Twojej firmy wszelkie istotne dla Ciebie aspekty współpracy.

3 KROKZapoznaj się z ofertą

którą wyślemy Ci po analizie Twoich potrzeb.

4 KROKZaakceptuj ofertę

którą otrzymasz od nas e-mailem.

5 KROKPodpisz umowę

którą otrzymasz od nas e-mailem.

6 KROKGotowe

Startujemy z obsługą Twojej firmy w zakresie wykonania wybranej przez Ciebie usługi audytu energetycznego lub innej usługi w zakresie doradztwa energetycznego.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat doradztwa energetycznego

Jaka jest cena audytu energetycznego?

Podstawowym parametrem mającym wpływ na koszt audytu jest szerokość jego zakresu oraz wielkość przedsiębiorstwa. Podczas audytu eksperci odwiedzają każde miejsce, w którym wykorzystywana jest energia, aby móc zaproponować rozwiązania przynoszące oszczędności. Nie przeprowadzają audytów bez wizji lokalnych.

Ilość prac oraz analiz przeprowadzanych podczas audytu energetycznego przedsiębiorstwa jest bardzo zróżnicowana i zależy od konkretnego przypadku. Co więcej, w nawet pozornie podobnych obiektach można uzyskać różne efekty.

Na audyt należy patrzeć jak na inwestycję, która nie tylko się zwróci, ale przyniesie wymierne korzyści.

Jakie audyty mogą przeprowadzić eksperci marki Doradcy365?

Nasi eksperci przeprowadzają zarówno obowiązkowe audyty energetyczne/elektroenergetyczne przedsiębiorstwa, jak również audyty energetyczne budynku, efektywności energetycznej, remontowe, audyty źródeł ciepła i sieci ciepłowniczej. Przeprowadzamy także inwentaryzacje źródeł ciepła dla JST.

Co dokładnie wchodzi w zakres usług audytu?

Zajmujemy się kompleksowo Państwa sprawą. Każdorazowo zakres usługi jest indywidualnie dopasowany do Państwa specyficznych oczekiwań i rodzaju przeprowadzonego audytu.

Na podstawie wieloletniego doświadczenia nasi eksperci zazwyczaj przeprowadzą audyty w oparciu o główne etapy:

 • wyznaczenie zakresu prac – wspólnie z klientem opracowany zostaje klarowny i dostosowany do wymagań harmonogram prac,
 • przeprowadzenie konsultacji – zebrane zostają wszelkie informacje niezbędne do przeprowadzenia audytu,
 • zrealizowanie wizji lokalnych – następuje ocena stanu instalacji oraz zastosowanych rozwiązań,
 • wykonanie pomiarów – zostają przeprowadzone pomiary i badania, dzięki którym zostanie sprawdzone bezpieczeństwo i efektywność energetyczna wybranych rozwiązań,
 • prezentacja wyników – zostają omówione wyniki końcowe audytu wraz z przedstawieniem rekomendowanych działań.

Całość prac zostaje udokumentowania w formie raportu i zawiera wszelkie niezbędne elementy, zgodnie z wymaganiami prawa.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
ford
logo warszawa
inferm
logo miasto otwock
logo rmf
logo business mind
logo białystok
bez tytułu
logo bytom
gmina grodzisk
sksm
logo dp
logo kopalnia muzeum nowa ruda
logo szpital tarnów
safedent
logo trzebińskie centrum kultury
logo chełmek
mind
logo uni rol krak
logo medical inventi
logo eisa
logo cpbii
logo lp piła
logo powiat strzeliński
logo czysta polska
logo polska wywiadownia gospodarcza
logo bak żywności
logo gfi
logo grupa image
logo epal
logo aet
fitbit
croma
logo rosik
acana
mapa-zdrowia
spectrum
hanse
datart
Bez tytułu (1)
b3tech
logo setka
nerli
wes
ws
polkowicki
pcg
komfort
logo brs
logo nask
logo vorwerck
logo spectrum
logo soning stal
logo philipiak
logo pinus
logo ilc
logo cejs
logo fatro
logo tomgraf
logo zdrojowa hotels
logo marada autotransport
logo desmi
logo EnMS
zo-lesnica
jastech
fallwork
olwita
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
ul. Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.