fbpx
 

ELEKTROMOBILNOŚĆProfesjonalne doradztwo i montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Elektromobilność w Polsce dopiero raczkuje, ale dzięki atrakcyjnym warunkom dofinansowania i objęciu wsparciem szerokiego grona beneficjentów program „Mój Elektryk” wpływa w istotny sposób na wzrost liczby rejestracji samochodów z napędem elektrycznym na polskim rynku.

Wg Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych w marcu 2023 roku w Polsce zarejestrowanych było ponad 67 tys. samochodów z napędem elektrycznym*, a w samym tylko 2022 roku odnotowano ponad 60% wzrost tej liczby w stosunku do roku 2021**.

Rok 2022 był także rekordowy pod względem wydatków na infrastrukturę ładowania. Mimo to w Polsce flota aut elektrycznych rozwija się znacznie szybciej niż sieć publicznej infrastruktury ładowania. Liczba nowo zainstalowanych punktów w stacjach ogólnodostępnych w 2022 r. (wg danych na koniec listopada) wyniosła 1129**. To oznacza wzrost o 25% w stosunku do roku 2021, ale wciąż nie zaspokaja potrzeb właścicieli samochodów elektrycznych.

Alternatywą jest zakup własnej przydomowej stacji. Może to być również świetna inwestycja, która podniesie prestiż Twojej firmy i wygeneruje dodatkowe przychody.

Dzięki współpracy z marką Doradcy365 w zakresie doradztwa i montażu stacji ładowania zyskasz gwarancję oszczędności czasu oraz pieniędzy. Współpraca z nami to najlepsza inwestycja!

*Źródło: Licznik elektromobilności PSPA (https://pspa.com.pl/research/licznik-elektromobilnosci/)
**Źródło: „Podsumowanie PSPA. Rok 2022 w polskiej elektromobilności (https://pspa.com.pl/wp-content/uploads/2023/01/PSPA_Rok_2022_w_polskiej_elektromobilnosci_Raport-3.pdf)

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Jakie usługi doradztwa oferuje marka Doradcy365?

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2023/05/8-min-1280x855.png

Doradcy365 oferują szeroki wachlarz usług doradztwa związanego z wyborem i montażem stacji ładowania pojazdów zarówno dla domu, jak i Twojej firmy. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa lub umówić się na indywidualną konsultację, podczas której nasi eksperci, po zapoznaniu się z charakterystyką Twojej działalności oraz poznaniu Twoich oczekiwań i potrzeb, będą mogli zaproponować najkorzystniejsze dla Ciebie kompleksowe rozwiązania i ustalić plan działania.

Wszystko po to, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze!

Rozwiązania oferowane przez naszych ekspertów to, m.in.:
 • Stacje ładowania samochodów dla domu
 • Stacje ładowania samochodów dla biznesu
 • Montaż stacji ładowania wallbox
 • Budowa infrastruktury ładowania
 • Systemy zarządzania stacjami ładowania
 • Systemy zarządzania stacjami ładowania w hotelach
 • Inteligentne systemy ładowania dla domu
 • Inteligentne systemy ładowania dla biznesu

Ponadto oferujemy także usługi doradztwa w zakresie tańszej energiidzięki którym w sposób kompleksowy pomożemy Ci w opracowaniu najlepszej strategii i doborze efektywnych rozwiązań, które pozwolą na wygenerowanie oszczędności i przyniesienie dodatkowych zysków w Twojej firmie.

Ile to potrwa?

W zależności od wybranego zakresu i dostępności produktów nasze usługi świadczymy zazwyczaj w terminach do 14 dni roboczych od otrzymania kompletu wymaganych informacji. W przypadku niektórych rozwiązań z uwagi na kwestie logistyczne i wydłużane łańcuchy dostaw czas ten może być inny i jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

Zachęcamy przed dokonaniem zamówienia do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia możliwości dostaw.

Gwarancja rzetelności

Doradztwo w zakresie stacji ładowania pojazdów to nasza codzienność. Pracujemy z ekspertami z branży, dlatego nie ma w tym dla nas nic skomplikowanego – spokojnie możesz nam zaufać. Dajemy Ci gwarancję rzetelnej realizacji naszych usług.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami! Jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo. Podaj nam dane kontaktowe do Ciebie oraz opcjonalnie dane Twojej firmy (nazwa, adres, NIP, województwo i nr telefonu) oraz opisz swoją sytuację lub zadaj pytania o interesujące Cię usługi. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Czekamy na kontakt od Ciebie!

Nasze usługi

W skrócie

Mówimy prostym językiem o skomplikowanych sprawach

Specjalistyczne doradztwo, które przekłada się na Twoje oszczędności!
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2023/05/25-min-1280x855.png

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych są nie tylko praktycznym urządzeniem dla właścicieli samochodów elektrycznych. Proponowane przez nas rozwiązania łączą w sobie efekty ekologiczne, jak i ekonomiczne oraz stanowią ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonego i ekologicznego transportu.

W oparciu o nasze doświadczenie i specjalizację proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru, montażu oraz serwisu stacji ładowania pojazdów, zarówno na użytek prywatny, jak i komercyjny.

W rezultacie możemy zaproponować Ci rozwiązania, które ograniczą zużycie energii oraz pozwolą na wygenerowanie zysków dla Twojej firmy, dzięki wykorzystaniu dostępnych na rynku innowacyjnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań.

Kiedy warto zainwestować w stację ładowania pojazdów?

Jeżeli:

 • jesteś właścicielem samochodu elektrycznego i chcesz oszczędzić na opłatach za jego ładowanie;
 • chcesz podnieść prestiż swojej firmy i wygenerować dodatkowe zyski;
 • dysponujesz parkingiem przed budynkiem i wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów;
 • chcesz przyczynić się do rozwoju zrównoważonego i ekologicznego transportu;
 • i wiele innych…
nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa w zakresie stacji ładowania pojazdów.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2023/05/9-min-1280x855.png
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, załatwi formalności, doradzi w doborze najlepszych rozwiązań, a Ty możesz skupić się na celach które chcesz zrealizować.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie „Stacje ładowania pojazdów”

2 KROKPorozmawiaj z ekspertem

Ustal z naszym ekspertem, który będzie dedykowany do obsługi Twojej firmy wszelkie istotne dla Ciebie aspekty współpracy.

3 KROKZapoznaj się z ofertą

którą wyślemy Ci po analizie Twoich potrzeb.

4 KROKZaakceptuj ofertę

którą otrzymasz od nas e-mailem.

5 KROKGotowe

Startujemy z obsługą Twojej firmy w zakresie wykonania wybranej przez Ciebie usługi w zakresie doradztwa w doborze, montażu lub serwisu stacji ładowania pojazdów.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat doradztwa energetycznego

Jaka jest cena przydomowej stacji ładowania pojazdów?

Podstawowym parametrem mającym wpływ na koszt przydomowej stacji ładowania pojazdów jest jej moc. Podczas konsultacji eksperci zapoznają się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami w zakresie zapotrzebowania na energię, aby móc zaproponować rozwiązania przynoszące oszczędności.

Ilość prac oraz analiz przeprowadzanych podczas konsultacji jest bardzo zróżnicowana i zależy od konkretnego przypadku. Co więcej, w nawet pozornie podobnych obiektach można uzyskać różne efekty.

Na dobór stacji ładowania należy patrzeć jak na inwestycję, która nie tylko się zwróci, ale przyniesie wymierne korzyści.

Ceny najmniejszych stacji ładowania zaczynają się już od kilku tys. zł.

Jakie rozwiązania mogą zaproponować eksperci marki Doradcy365?

Nasi eksperci prowadzą usługi doradztwa w zakresie doboru, montażu oraz serwisu stacji ładowania pojazdów, zarówno na użytek prywatny jak i do wykorzystania komercyjnego. Oferujemy także usługi związane z systemami zarządzania stacjami ładowania, a także inteligentne systemy ładowania dla domu i biznesu.

Czy Doradcy365 pomagają także w pozyskaniu dofinansowania do zakupu samochodu elektrycznego?

Nasi eksperci świadczą także usługi kompleksowego pozyskania dofinansowania z programu „Mój elektryk”.

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.