fbpx
 

Tworzenie stron internetowych dla biznesuProjektowanie i tworzenie
stron WWW

Od ponad 5 lat tworzymy strony internetowe dla biznesu. Na przestrzeni lat opracowaliśmy wiele różnych projektów, od niedrogich szablonów witryn po duże sklepy internetowe i złożone serwisy. Przy opracowywaniu projektu każdemu klientowi poświęcamy maksimum czasu, co pozwala nam na tworzenie efektywnych i nowoczesnych witryn, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy klienta.

Rozsądne ceny
dzięki wieloletniemu doświadczeniu i technologii zoptymalizowaliśmy wszystkie procesy.

Reputacja na rynku
od 2015 roku tworzymy serwisy internetowe na rynek europejski i rosyjski.

Oszczędzaj czas
szybko ustalamy czas powstania strony internetowej i zaczynamy, kontrolujemy terminy.

Zapewnienie jakości
pracujemy na kontrakt na odpowiedzialność wykonawcy, prowadzimy klienta 30 dni po zakończeniu projektu.

Indywidualne podejście
kierownik projektu towarzyszy Ci od momentu zamówienia strony do jej uruchomienia.

Pomoc techniczna
doradzamy klientom telefonicznie i mailowo codziennie, 7 dni w tygodniu.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/developing-programmer-development-website-design-and-coding-technologies-working-in-software-company-office-min-scaled.jpg
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Budowa
stron internetowych

Oferujemy całościowy proces budowy stron internetowych.

Począwszy od audytu i analizy potrzeb, poprzez stworzenie koncepcji projektu, architektury treści i standardów użyteczności. Skończywszy na przygotowaniu atrakcyjnego layoutu, zaprogramowaniu całości i optymalizacji SEO.

Zapewniamy również wsparcie we wdrożeniu gotowego projektu i jego dalsze pozycjonowanie w internecie. Gwarantujemy poprawność działania i satysfakcję z opracowanych rozwiązań.

Etapy tworzenia
strony internetowej

Do realizacji każdego projektu stosujemy metodologię Agile, która pozwala nam w przejrzysty sposób śledzić harmonogram i dotrzymywać terminów. W rozwój zaangażowanych jest od 1 do 3 specjalistów, w tym kierownik projektu. Stworzenie dobrej jakości i rozbudowanej strony internetowej zajmuje średnio od 1 do 2 miesięcy. Oczywiście czas tworzenia zależy od złożoności serwisu i ogólnego zaangażowania klienta w proces. Prostą stronę typu landing page czy wizytówka możemy stworzyć nawet w 1 dzień.
1 Wstępna wycena

Poznanie Twoich założeń
Na tym etapie skupimy się na tym, aby jak najdokładniej poznać Twoje założenia i cele jakie chcesz osiągnąć dzięki przyszłemu projektowi.

Wycena projektu
Stworzymy szczegółową wycenę Twojego projektu, przedstawiając Ci wszystkie elementy składowe, a także opcje i możliwe warianty do wyboru.

Zawarcie umowy
Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów przygotujemy prostą umowę, w której określimy wszystkie nasze obowiązki i zasady współpracy.

2 Audyt projektu

Gromadzenie danych
Na tym etapie zbieramy niezbędne dane, identyfikujemy specyfikę Twojego biznesu i analizujemy Twoją konkurencję. Na tym etapie formułowane są problemy do rozwiązania i tworzona jest koncepcja dalszej pracy.

Mapa projektu
Tworzymy mapę interakcji wszystkich sekcji serwisu w postaci diagramu. Zastanawiamy się również nad nawigacją, aby była jak najbardziej użyteczna dla przyszłych użytkowników witryny. Stworzenie mapy projektu pozwala uniknąć istotnych błędów na etapie projektowania i tworzenia specyfikacji technicznych.

Aspekty techniczne
Aby strona w pełni spełniała Twoje oczekiwania, potrzebujesz jasnej i uporządkowanej specyfikacji technicznej. Na tym etapie badamy techniczne funkcjonalności zadane przez klienta i precyzujemy każdy punkt, aby uniknąć rozbieżności. W przypadku, gdy klient nie ma określonych funkcjonalności, sami je stworzymy i przedstawimy do akceptacji.

3 Wdrożenie

Projekt graficzny
Opracowując projekt graficzny tworzymy styl wizualny każdej niepowtarzalnej strony serwisu oraz każdego elementu na stronie. Jeśli masz jasne wyobrażenie, jak powinna wyglądać Twoja witryna, projekt zostanie stworzony zgodnie z Twoimi sugestiami. Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanej koncepcji, razem z Tobą poszukamy inspiracji, przedyskutujemy je, a następnie je stworzymy.

Zaprogramowanie i rozwój funkcjonalny
Gotowe projekty trafiają do specjalistów-programistów, po czym układy statyczne „ożywają” i stają się stronami. Następnie integrują oni strony z systemem zarządzania treścią (CMS). Za pomocą systemu zarządzania (CMS) strony serwisu uzyskują niezbędną funkcjonalność oraz możliwość wygodnego zarządzania informacjami.

Integracja z usługami stron trzecich
W celu rozszerzenia funkcjonalności serwisu możemy integrować się z chmurowymi systemami CRM, programami magazynowymi i programami inwentaryzacyjnymi, a także z bramkami płatniczymi i innymi specjalistycznymi usługami internetowymi.

4 Uruchomienie

Testowanie
Na etapie testów sprawdzamy, jak strona wygląda w popularnych przeglądarkach i przy różnych rozdzielczościach. Sprawdzana jest również poprawność wyświetlania serwisu na urządzeniach mobilnych (telefony i tablety). Wszystkie znalezione wady są eliminowane, dzięki czemu odwiedzający mogą wygodnie korzystać z witryny na dowolnym urządzeniu.

Publikacja
Publikując serwis WWW, wybieramy optymalną taryfę na usługi hostingowe oraz (w razie potrzeby) rejestrujemy domenę.

Dostawa projektu
Po opublikowaniu strony wspólnie z klientem ponownie przeglądamy każdą sekcję, sprawdzamy koncepcję, zbieramy uwagi i poprawiamy je. Następnie przekazujemy klientowi wygenerowany plik ze wszystkimi danymi na stronie (loginy i hasła itp.).

5 Dalszy rozwój

Kompleksowa obsługa
Po zakończeniu procesu deweloperskiego oferujemy usługi w zakresie kompleksowego utrzymania serwisu. Utrzymanie serwisu ma na celu przede wszystkim utrzymanie jego ciągłości działania, a także terminową aktualizację informacji. Usługi utrzymania serwisu obejmują zarówno wsparcie informacyjne (dodawanie aktualności, artykułów, towarów, aktualizowanie działów, dodawanie zdjęć i grafiki), jak i techniczne (rozwiązywanie problemów funkcjonalnych, finalizowanie i rozwijanie nowych funkcjonalności).

Wzrost konwersji
Aby Twoja witryna była jak najbardziej efektywna, potrzebujesz szeregu prac mających na celu interakcję z docelową publicznością. Przeanalizujemy ruch na stronie, pomożemy w optymalizacji treści i stworzymy kampanie reklamowe zgodnie z budżetem.

Bezpieczeństwo
Aby Twoja witryna lub sklep internetowy zawsze pozostawały aktualne i bezpieczne, sugerujemy zapisanie wymagań dotyczących zawartości i przechowywania oraz zarchiwizowanie plików na serwerze.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-2.png

BRANDINGPotrzebujesz dobry projekt graficzny?

Posiadamy kompetencje, aby zrealizować dla Twojej Firmy projekty graficzne w dowolnym zakresie. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywności możesz liczyć na ich wysoką jakość. W swojej pracy od lat zajmujemy się tworzeniem grafiki – zarówno na użytek internetu, jak i dedykowanym do druku. Grafika dla firmy, to nie tylko logo czy wizytówka – to wszystkie elementy kojarzone z Twoją marką,
Projekt Logo
Logo to najbardziej eksponowany element brandu Twojej firmy - zadbamy by wpływał na lepsze postrzeganie
Ulotki, plakaty, afisze
Stawiamy na oryginalność i niebanalne rozwiązania graficzne, ponieważ wiemy, że tylko takie są w stanie przyciągnąć uwagę współczesnego konsumenta.
Wizytówki, e-wizytówki
Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by został zapamiętany. Szczególnie podczas różnego rodzaju targów, konferencji czy spotkań biznesowych, warto zdobyć kilka ważnych kontaktów i pokazać się od jak najlepszej strony.
Projekt strony WWW
Aby stworzyć stronę internetową konieczne jest zaprojektowanie jej szkieletu, na który składa się układ elementów, rodzaj fontów, nagłówki, kolorystyka.
Projekt postów, banerów, filmów reklamowych pod social media.
Zajmujemy się projektami grafik, animacji i filmów.
Inny projekt?
Jeśli masz nietypową sprawę do zaprojektowania prosimy o kontakt, nasz dział projektowy jest głodny każdego wyzwania.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Jeśli nie wiesz, po prostu zadzwoń lub napisz e-mail - nasi konsultanci chętnie podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.

Ostatnie realizacje

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/polish-green.c99fcf1e-1-1280x853.jpg

Polish green

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/polimed-main.ae1ba449-e1603986267256-1280x838.jpg

Przychodnia Polimed

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/treningowi.239bcae3-1280x853.jpg

Treningowi Eksperci

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania do tej usługi

Co to jest domena?

Jest to unikalny, niepowtarzalny adres internetowy, konieczny do zaistnienia strony w internecie.

Co to jest hosting?

Jest to miejsce, gdzie fizycznie trzymane są pliki Twojej witryny. Serwer ten działa 24 godz. na dobę. Istnieją hostingi płatne, jak i darmowe.

W jakim czasie zostanie utworzona witryna?

Termin wykonania strony internetowej zależy od ilości pracy.

Przykładowo w ciągu tygodnia możesz uruchomić stronę internetową w oparciu o gotowe rozwiązanie.

Strona internetowa z indywidualnym projektem (w przypadku wykorzystania projektu z katalogu lub na zamówienie) powstaje w ciągu 2-4 tygodni.

W tym przypadku czas realizacji zależy również od sprawności samego Klienta (ile czasu zajmie uzgodnienie opracowanego projektu, przygotowanie komentarzy, zebranie materiałów do serwisu).

Co to jest system Samodzielnego Zarządzania Treścią CMS?

Krótko mówiąc, jest to system pozwalający na samodzielną obsługę strony www. Nie jest do tego potrzebna żadna znajomość języków kodowania stron. Wystarczy zwykła umiejętność obsługi edytora tekstowego, takiego jak np. przy pisaniu e-maili czy też jak w Wordzie. Dzięki temu można samodzielnie dokonywać zmian na stronach, aktualizować treść, wstawiać zdjęcia itp. Bez tego systemu i bez znajomości kodowania, to nawet wpisanie nowego firmowego nr telefonu sprawi, że trzeba będzie zdać się na usługi informatyka. Korzyści z oparcia strony na CMS są niezmierne.

Czy mam dostarczyć własne zdjęcia?

Jest to jak najbardziej wskazane w innym przypadku dostosujemy i dostarczymy zdjęcia z naszego premium stocka.

Jak przygotować materiały?

Dostarczenie tekstów i materialów np. w pliku tekstowym znacznie przyśpiesza pracę.

Czy moja strona będzie wyświetlana na telefonie i innych urządzeniach mobilnych?

Tak, oczywiście. Wykonujemy dla Państwa strony dostosowane do urządzeń mobilnych, czyli tzw. strony responsywne.

Czy moja strona może być wykonana w kilku językach?

Jak najbardziej, stronę możemy wykonać w kilku wersjach językowych.

Czy przeprowadzają Państwo szkolenia CMS?

Dla naszych Klientów przygotowujemy bezpłatnie instrukcję obsługi panelu CMS, dzięki której możliwe jest szybkie zapoznanie się z jego obsługą.

Mam starą stronę www i chciałbym zmienić tylko wygląd. Czy to możliwe?

Często stare strony internetowe są wykonane w starych technologiach, które zostały zastąpione przez nowsze, szybsze, z większymi możliwościami. Często mamy do czynienia z sytuacją kiedy modyfikacja starej strony www jest po prostu droższa od utworzenia nowej.

Jaka jest różnica między szablonem a indywidualnym projektem graficznym strony www?

Istnieje wiele stron internetowych opartych o gotowe, ogólnodostępne szablony. Te strony działają szybko , sprawnie  i mogą wyglądać naprawdę dobrze. W przypadku jeśli zamówisz indywidualny projekt graficzny, nasz grafik przygotuje szatę nowej strony, do której będziesz mógł zgłaszać swoje uwagi.

Czy strona będzie działać na wszystkich przeglądarkach?

Jeśli masz na myśli wszystkie najnowsze wersje przeglądarek WEB 2.0 to odpowiedź brzmi tak.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Skontaktuj się z nami!

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone