fbpx
 

ZROBIMY TO ZA CIEBIEIndywidualny dobór środków
na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Nasz doświadczony doradca przeanalizuje Twój pomysł na projekt!

Zobacz jakie to korzystne.

Nasza usługa polega na indywidualnym wyszukiwaniu dotacji i innych preferencyjnych form (np. subwencji, nieoprocentowanych pożyczek), z których mógłbyś skorzystać planując rozpocząć działalność gospodarczą. Na początku staramy się poznać Ciebie i Twoją planowaną do otwarcia firmę, dokładnie określając potrzeby i ewentualne problemy, z którymi się borykasz, weryfikujemy także możliwości w zakresie ubiegania się o dofinansowania. Następnie sprawdzimy rynek pod kątem możliwych dotacji, wyszukując odpowiednie i najbardziej dopasowane do sytuacji Twojej firmy formy wsparcia.

Przekażemy Ci informację o ogłoszonych naborach i konkursach dotacyjnych, tak aby móc sprawnie i należycie przeprocesować Twój wniosek, a także o potencjalnych planowanych naborach na Twój projekt. Nasze doświadczenie pokazuje, że dotacje w których rzeczywiście warto brać udział, zazwyczaj mają krótkie terminy naborów. Z tego względu, ważny jest czas odnalezienia odpowiedniej dotacji oraz szybkie podjęcie działań w celu jej uzyskania.

Współpracując z nami zyskujesz ogrom czasu! Nasi eksperci przeglądają około 120 stron www. dziennie, szukając odpowiednich rozwiązań dotacyjnych. Oprócz tego, nawiązują stałe współprace z Grantodawcami, zyskując informacje o naborach „z pierwszej ręki”.

W ramach tej usługi nasz Doradca:

 • wskaże Ci instytucje, które mogą udzielić Ci finansowania i dane kontaktowe do nich;
 • oceni szanse Twojego projektu na uzyskanie dofinansowania/finansowania;
 • udzieli Ci wskazówek, na co zwrócić uwagę, aby zwiększyć szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku;
 • udzieli Ci informacji o najważniejszych wymogach związanych z ubieganiem się o to finansowanie.

Udzielimy także odpowiedzi na Twoje pytania oraz przedstawimy Ci ofertę naszej pomocy na dalszym etapie (np. w zakresie pomocy w wypełnieniu wniosku).

Jednak największą zaletą współpracy z nami jest Twój spokój ducha, bo z nami nie przegapisz szansy na zdobycie dodatkowych środków na otwarcie Twojej firmy!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kiedy my prowadzimy Twoje sprawy, Ty możesz skupić się na realizacji ważnych celów.

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, pisanie wniosków dotacyjnych, biznesplanów i kontakt z administracją naborów – jest dla nas codziennością. Wnioski przygotowujemy szybko, bezbłędnie, przy minimum formalności z Twojej strony.

Nasza usługa pozyskania dotacji jest kompleksowa – jesteśmy z Tobą począwszy od przygotowania wniosku, po zgromadzenie całej dokumentacji, aż po uzyskanie i prawidłowe rozliczenie dofinansowania. Naszym celem nadrzędnym jest zdjęcie z Ciebie możliwie jak największej ilości zadań w ramach pozyskiwania wsparcia finansowego.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2022/01/business-people-discussing-results-successful-teamwork-min-640x427.jpg

Ile trwa usługa indywidualnego doboru środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

 • Konsultacja trwa standardowo 45 min.

W jaki sposób odbywa się konsultacja z Ekspertem?

 • Konsultacja odbywa się całkowicie zdalnie w formie wideospotkania lub telekonferencji.

Jak zacząć?

 • Skontaktuj się z nami – jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo albo zamów usługę bezpośrednio w naszym e-sklepie.

Gwarancja rzetelności

Dajemy Państwu 100% gwarancję poprawności merytorycznej świadczonych przez nas usług, zarówno w kontekście wyszukiwania dotacji, jak i procesu jej pozyskania. Naszym celem biznesowym jest prawidłowość oraz skuteczność składanych przez nas wniosków, w równym stopniu zależy nam na sprawnym i bezbłędnym prowadzeniu spraw naszych Klientów.

SZYBKI KONTAKTZapytaj o możliwość uzyskania dotacji

ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie sprawdzenie czy kwalifikujesz się do programu, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, przeprowadzenie Cię przez cały proces… Wszystko po to, abyś mógł szybciej cieszyć się uzyskaną dotacją i skupić się na ważnych celach, które chcesz zrealizować.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat Indywidualnego doboru środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Czy są aktualnie dostępne dotacje na rozpoczęcie działalności w Polsce?

Oczywiście – nasi specjaliści dysponują wiedzą o różnych programach pomocowych z których mogą skorzystać nowo powstające firmy. W naszej ofercie są też preferencyjne pożyczki, ulgi i subwencje oraz inne formy pomocy finansowej.

Jak szybko jesteście w stanie znaleźć optymalną dla mnie dotację?

Zwyczajowo, wyszukiwanie dotacji dla danej firmy nie trwa dłużej niż 1 – 3 miesięcy. Jednostkowo, zdarzają się sytuacje, kiedy na rynku pojawia się przestój w ogłaszanych naborach dla danego sektora gospodarki. Wówczas szukamy innych możliwości dofinansowania, jak choćby nieoprocentowane lub nisko oprocentowane pożyczki preferencyjne oraz inne narzędzia, aby przez ten okres wykorzystać maksymalny potencjał dostępnych rozwiązań i mimo wszystko wesprzeć naszych Klientów w tym czasie.

Jaka jest wasza oferta jeśli chodzi o dalsze kroki – pozyskania dotacji?

Oferta przedstawiana jest indywidualnie, po analizie specyfiki danego konkursu dotacyjnego. W różnych naborach, dokumentacja, kryteria czy sam wniosek, są inne. Czasami wniosek dotacyjny ma 10 stron, czasami zaś konkurs wymaga opracowania złożonego biznesplanu. Stąd ciężko jest mówić o jednolitej ofercie w przypadku pozyskiwania funduszy dla naszych Klientów.

Doradztwo od ponad 20 lat
w dziedzinie pozyskiwania dofinansowań, subwencji, ulg i umorzeń

Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów, głównie z sektora biznesu.

Skuteczność

Sumaryczny wskaźnik naszej skuteczności mierzony ilością pozytywnych decyzji wydanych w sprawach, którymi się zajmowaliśmy wynosi 92

Terminowość

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.

Wiarygodność

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się z nami

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe. Napisz w temacie „Indywidualny dobór środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.

2 KROKOpłać zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą faktury proforma, bądź bezpiecznie poprzez e-sklep na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

3 KROKZapoznaj się

z informacjami, które otrzymasz od nas e-mailowo.

4 KROKWyślij nam informację o branży oraz krótką charakterystykę planowanej działalności gospodarczej.

Pozwoli nam ona na ocenę sytuacji i Twoich potrzeb.

5 KROKPorozmawiaj z ekspertem

Ustal z naszym indywidualnym ekspertem wszelkie istotne dla Ciebie aspekty np. priorytety inwestycyjne, planowane kierunki rozwoju Twojej firmy (np. eksport) i produkty finansowe którymi jesteś zainteresowany (dotacje, preferencyjne pożyczki itp.).

6 KROKGotowe!

Podczas konsultacji nasz Ekspert przedstawi Ci możliwe rozwiązania i przedstawi ofertę dalszej współpracy.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Pokrewne usługi

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/11/magnifying-glass-fallen-coins-infographic-template-min-1280x854.jpg
Indywidualne monitorowanie dotacji
Nasza usługa polega na indywidualnym wyszukiwaniu dotacji z których możesz skorzystać Ty lub Twoje przedsiębiorstwo.

Na początku staramy się poznać Ciebie i/lub Twoją firmę poprzez wywiad ankietowy na podstawie którego weryfikujemy możliwości w zakresie ubiegania się o dofinansowania w chwili obecnej. Następnie prowadzimy stały monitoring rynku, wyszukując odpowiednie i najbardziej dopasowane do Twojej sytuacji formy wsparcia.

Regularnie będziemy informowali Cię o ogłoszonych naborach i konkursach dotacyjnych. Nasze doświadczenie pokazuje, że dotacje w których rzeczywiście warto brać udział, zazwyczaj mają krótkie terminy naborów. Z tego względu, ważny jest czas odnalezienia odpowiedniej dotacji oraz szybkie podjęcie działań w celu jej uzyskania.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/10/business-team-present-professional-investor-working-new-startup-project-finance-meeting-min-1280x853.jpg

Szybki dobór programu dotacje inwestycyjne

Sprawdzenie kwalifikowania się Twojej firmy oraz Twojego pomysłu na przedsięwzięcie inwestycyjne do pomocy w ramach wybranego programu.

W ramach usługi:

 • Przejrzymy dostępne programy pomocowe na poziomie lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim pasujące do Twojego pomysłu;
 • Dobierzemy najwłaściwszy program pomocowy.
 • W cenie pisemna informacja o wynikach weryfikacji z listą dostępnych programów pomocowych.
 • Usługa świadczona 100% online.
 • Krótkie terminy realizacji.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/11/business-man-accounting-calculating-cost-economic-budget-investment-saving-min-1-1280x853.jpg

Indywidualny dobór środków na rozwój istniejącej firmy

Nasz doświadczony doradca przeanalizuje Twój pomysł na projekt!

W trakcie 45 minutowego e-spotkania (w formie wideo lub telekonferencji):

 • sprawdzi dostępne dotacje i inne preferencyjne formy (np. subwencje, nieoprocentowane pożyczki);
 • przekaże Ci informacje o potencjalnych planowanych naborach na Twój projekt;
 • wskaże Ci instytucje, które mogą udzielić Ci finansowania i dane kontaktowe do nich;
 • oceni szanse Twojego projektu na uzyskanie dofinansowania/finansowania;
 • udzieli Ci wskazówek, na co zwrócić uwagę, aby zwiększyć szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku;
 • udzieli Ci informacji o najważniejszych wymogach związanych z ubieganiem się o to finansowanie;
 • udzieli odpowiedzi na Twoje pytania;
 • przedstawi Ci ofertę naszej pomocy na dalszym etapie (np. w zakresie pomocy w wypełnieniu wniosku).
ŚWIETNE WIEŚCI NA TEMAT NASZEJ OBSŁUGI

Zadowoleni Klienci
Polecają naszą firmę

Szybka porada online pomogła rozjaśnić mi temat dotacji, które są możliwe do pozyskania oraz dała pogląd na to w jakim kierunku można rozwijać firmę. Pan Rafał zaproponował wiele możliwości i rozwiązań co na pewno pomoże w dalszych działaniach. Na pewno jeszcze skorzystam

Jacek Unrau

NO LIMIT

Spotkanie i konsultacja z Panem Rafałem Czerkawskim przebiegła bardzo pomyślnie. Otrzymałam maksimum informacji w zakresie wszystkich możliwości dofinansowania jakie może pozyskać firma jak również Pan Rafał wyczerpał temat w zakresie zagrożeń które mogą się pojawić. Otrzymałam odpowiedzi w zakresie wszystkich pytań które zadałam, przedstawiono mi kolejne kroki które są potrzebne do dalszej współpracy. Cieszę się że zdecydowałam sie na tą konsultacje, teraz mam jasny plan działania. Polecam!
Joanna Limberger

Comet Logistic Patryk Kozłowski

Konkretne i merytoryczne spotkanie. Wiele się dowiedziałem.
Sławomir Ziajka

Zdamyto.pl Sp. z o.o.

Bardzo merytoryczna analiza, wnioski przedstawione w sposób zwięzły i zrozumiały.
JAROSŁAW JÓŹWIAK

HVAC 360

Dzień dobry, jestem pod wrażeniem bardzo grzecznej i szczegółowej komunikacji. Całokształt usługi na najwyższym poziomie. Żadne zapytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedz. Włącznie z cytowaniem ustawy, co dało poczucie bezpiecznej realizacji usługi.

Przed nami kolejne sprawozdanie i już wiem, że będzie wszystko sprawnie i co najważniejsze w terminie.

Katarzyna Świętochowska

Urząd Gminy Smołdzino

Współpraca z firmą DORADCY 365 ,to czysta przyjemność ,miło ,sprawnie ,bardzo rzeczowo .To nie pierwszy rok kiedy korzystam z usług i gorąco polecam !!!

MONIKA

ALTADOOR

Nieoceniona pomoc, obsługa bardzo profesjonalna. Można się dogadać w każdej kwestii. Jestem w 100% zadowolona z kolejnej współpracy. Dziękuję

Beata Midura

MDR LOGISTIC Mateusz Midura

Profesjonalnie, przejrzyście i na temat. Na konsultacji otrzymałam bardzo dużo przydatnych informacji i uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam.

Justyna Kaniewska

Profesjonalne, rzetelne i obrazowe podejście do tematu. Na konsultacje, nie czekaliśmy długo. Rady, które otrzymałam były bardzo przydatne. Cenowo – zdecydowanie lepiej niż konkurencja 🙂

ANETA SZYMONIAK

KONEKT-BIS TKANINY SP. Z O.O.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone