fbpx
 

ZROBIMY TO ZA CIEBIEPremie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenach wiejskich
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Mieszkasz na terenie wiejskim, jesteś zarejestrowany w KRUS i chcesz założyć pozarolniczą działalność gospodarczą? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskania dofinansowania w ramach działania 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich.

Produkt dostępny jest elektronicznie - przesyłamy go na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Na życzenie istnieje możliwość po opłaceniu kosztów przesyłki przesłanie produktu w postaci wydruku dokumentacji lub zapisu na nośniku cyfrowym (CD-ROM lub pendrive).

W takim przypadku w uwagach do zamówienia prosimy zaznaczyć, która forma (papierowa czy nośnik danych) jest dla Państwa najwygodniejszą.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-06-1280x854.jpg

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami! Jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo. Podaj nam dane kontaktowe do siebie, a my pokierujemy Cię dalej.

Na czym polega nasza praca? Jak Ci pomożemy?

Usługi powinny być dopasowane indywidualnie – do potrzeb i oczekiwań Klienta – my to oferujemy! To Ty decydujesz, jaka forma współpracy Ci odpowiada. W ramach dotacji z ARIMR przygotowaliśmy dla Ciebie sześć narzędzi, z których możesz skorzystać, w zależności od Twoich potrzeb oraz budżetu, jakim dysponujesz. Możesz wybrać m.in. kompleksową usługę obejmującą pozyskanie i rozliczenie dotacji, zakupić gotowy przykładowy wzór wniosku o dofinansowanie i biznesplanu oraz samodzielnie dostosować je do swoich potrzeb, a także skorzystać z możliwości e-konsultacji z Ekspertem merytorycznym. W trakcie takiej rozmowy sprawdzisz czy spełniasz wymogi, aby uzyskać dofinasowanie, jakie informacje i dokumenty musisz zgromadzić przed złożeniem wniosku, jak interpretować poszczególne zapisy dokumentacji konkursowej, jak wypełnić konkretne pola we wniosku o dofinansowanie, jak rozwiązać problemy techniczne, czy co jest istotne przy rozliczaniu dotacji. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. W zależności od wybranej formy współpracy, odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, przygotujemy odpowiednie dokumenty, przeprowadzimy wstępną analizę i sprawdzimy czy masz szansę na pozyskanie dotacji z ARiMR w ramach programu przyznawania premii na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich.

Zadbaj o swój spokój ducha, czas i portfel – powierz wykonanie usługi ekspertom.

Pomożemy Ci w otrzymaniu dotacji i rozpoczęciu działalności gospodarczej

Doradzamy firmom, rolnikom i osobom fizycznym już od ponad 20 lat. Wspieramy naszych Klientów, aby ci mogli skupić się na swoim biznesie i życiu prywatnym. Rozumiemy, że czas jest najcenniejszym dobrem. Nasze działania wyróżnia terminowość, skuteczność, rzetelne doradztwo oraz satysfakcja klientów, o czym świadczą liczne pozytywne referencje. Osiągamy zamierzone efekty. Sukces klienta jest naszym sukcesem, dlatego współpracując z nami masz pewność, że dajemy z siebie 110%.

Doradzamy już 20 lat. Pomogliśmy tysiącom klientów. Jesteśmy merytoryczni i szybcy w działaniu, a dostępne dotacje nie mają dla nas tajemnic.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-11-1280x854.jpg
ROZWIJAMY SIĘ Z NASZYMI KLIENTAMI

Ponad 20 lat
Doświadczenia

D O Ś W I A D C Z E N I E

od 20 lat z sukcesami pomagamy ludziom zdobyć ich upragnione dotacje i dofinansowania

T E R M I N O W O Ś Ć

Działamy szybko i sprawnie, doskonale wiemy jak cenny jest czas

S K U T E C Z N O Ś Ć

Osiągamy zamierzone efekty, bo sukces klienta jest i naszym sukcesem

I N D Y W I D U A L N O Ś Ć

Nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Nasze HITY

299
netto + VAT
Szybka E-konsultacja – Dotacja z ARiMR Premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 2023
 • Możesz skonsultować z nami dowolną sprawę związaną z pozyskaniem dotacji z ARiMR (np. możesz sprawdzić czy spełniasz wymogi tego naboru, jakie informacje musisz zgromadzić przed złożeniem wniosku, jak interpretować poszczególne zapisy dokumentacji konkursowej, jak wypełnić konkretne pola we wniosku o dofinansowanie, biznesplanie czy w załącznikach, jak rozwiązać problemy techniczne, które możesz napotkać podczas wypełniania dokumentacji, co jest istotne przy rozliczaniu dotacji, jak poprawnie zakończyć projekt, jak uzupełnić dokumenty na wezwanie Instytucji, jak odwołać się od decyzji Agencji, itp.).
 • W cenie 30-minutowa e-konsultacja z Ekspertem merytorycznym
 • Usługa świadczona on-line (wideo-spotkanie) i/lub telefonicznie
 • Krótkie terminy realizacji
199
netto + VAT
Szkolenie “Jak poprawnie wypełnić wniosek, biznes plan oraz załączniki do z działania 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich 2022”
 • Szkolenie w postaci filmu, na którym nasza Ekspertka merytoryczna omawia krok po kroku proces ubiegania się o tę dotację wraz z omówieniem zasad wypełniania wniosku, biznes planu, oświadczenia o pomocy de minimis i innych załączników przekazując praktyczne wskazówki i porady dotyczące skutecznego pozyskania dotacji i jej prawidłowego rozliczania.
 • Usługa świadczona w 100% online
 • Krótkie terminy realizacji
499
netto + VAT
Gotowy przykładowy wniosek + biznes plan + formularz de minimis + szkolenie – Dotacja z ARiMR Premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 2023
 • Udostępnimy Ci gotowy, wypełniony przez naszych specjalistów, przykładowy wniosek o dotację, biznesplan, formularz de minimis w ramach działania 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich
 • W cenie zawarte jest także e-szkolenie w postaci filmu, na którym nasza Ekspertka merytoryczna omawia krok po kroku proces ubiegania się o tę dotację wraz z omówieniem zasad wypełniania wniosku i biznes planu oraz zaznaczenia załączników, przekazując praktyczne wskazówki i porady
 • Usługa świadczona w 100% online
 • Krótkie terminy realizacji
799
netto + VAT
PREMIUM Gotowy przykładowy wniosek + biznes plan + formularz de minimis szkolenie + 2 konsultacje – Dotacja z ARiMR Premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 2023
 • Udostępnimy Ci gotowy, wypełniony przez naszych specjalistów, przykładowy wniosek o dotację, biznesplan, formularz de minimis w ramach działania 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich
 • W cenie zawarte jest także e-szkolenie w postaci filmu, na którym nasza Ekspertka merytoryczna omawia krok po kroku proces ubiegania się o tę dotację wraz z omówieniem zasad wypełniania wniosku i biznes planu oraz zaznaczenia załączników, przekazując praktyczne wskazówki i porady
 • W cenie są także dwie 30-minutowe konsultacje z ekspertem, który odpowie na pytania dotyczące Twojego indywidualnego wniosku o dotacje z ARiMR (np. możesz sprawdzić czy spełniasz wymogi tego naboru, jakie informacje musisz zgromadzić przed złożeniem wniosku, jak interpretować poszczególne zapisy dokumentacji konkursowej, jak wypełnić konkretne pola we wniosku o dofinansowanie, biznesplanie czy w załącznikach, jak rozwiązać problemy techniczne, które możesz napotkać podczas wypełniania dokumentacji, co jest istotne przy rozliczaniu dotacji, jak poprawnie zakończyć projekt, jak uzupełnić dokumenty na wezwanie Instytucji, jak odwołać się od decyzji Agencji, itp.)
 • Usługa świadczona online i/lub telefonicznie
 • Krótkie terminy realizacji
2499
netto + VAT
Pozyskanie dotacji z ARiMR - Premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 2023
 • Łączna cena za powyższą obsługę wynosi 2.499 zł netto + VAT + premia za sukces w wysokości 4% netto + VAT od wartości przyznanej dotacji. Premia płatna wyłącznie w przypadku sukcesu projektu tzn. po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie i przyznaniu premii.
 • Zajmiemy się przygotowaniem wniosku, biznesplanu oraz załączników i pozyskaniem dofinansowania w ramach dotacji z ARiMR - premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 2023. Doradzimy Ci jakie dokumenty i informacje należy zgromadzić przed rejestracją wniosku, aby skorzystać z programu i mieć możliwość prawidłowego rozliczenia dotacji.
 • Wypełnimy Twój wniosek o dofinansowanie i biznesplan
 • Przygotujemy lub pomożemy Ci zgromadzić niezbędne załączniki wymagane przez ARiMR
 • Udzielimy Ci pomocy technicznej i merytorycznej
 • Udzielimy Ci pomocy związanej z wysyłką dokumentów do ARiMR
 • Będziemy monitorować proces oceny wniosku o pomoc finansową i udzielimy Ci pomocy w przypadku potrzeby udzielenia dodatkowych wyjaśnień na potrzeby Instytucji udzielającej dotacji
 • Udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania, jakie pojawią się w trakcie całego procesu
3499
netto + VAT
PREMIUM Pozyskanie i rozliczenie dotacji z ARiMR - Premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 2023
 • Łączna cena za kompleksową obsługę 3.499 zł netto + VAT + premia za sukces w wysokości 5% netto + VAT od wartości przyznanej dotacji. Premia płatna wyłącznie w przypadku sukcesu projektu tzn. po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie.
 • Kompleksowo od A do Z zajmiemy się pozyskaniem i rozliczeniem dofinansowania z programu dotacji z ARiMR w tym:
 • Zajmiemy się przygotowaniem wniosku, biznesplanu oraz załączników i pozyskaniem dofinansowania w ramach dotacji z ARiMR - premie na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich 202. Doradzimy Ci jakie dokumenty i informacje należy zgromadzić przed rejestracją wniosku, aby skorzystać z programu i mieć możliwość prawidłowego rozliczenia dotacji.
 • Wypełnimy Twój wniosek o dofinansowanie i biznesplan
 • Przygotujemy lub pomożemy Ci zgromadzić niezbędne załączniki wymagane przez ARiMR
 • Udzielimy Ci pomocy technicznej i merytorycznej
 • Udzielimy Ci pomocy związanej z wysyłką dokumentów do ARiMR
 • Będziemy monitorować proces oceny wniosku o pomoc finansową i udzielimy Ci pomocy w przypadku potrzeby udzielenia dodatkowych wyjaśnień na potrzeby Instytucji udzielającej dotacji
 • Udzielimy Ci pomocy w rozliczeniu dotacji
 • Przygotujemy odpowiedzi na wszelkie pisma do Instytucji udzielające Dotacji
 • Pomożemy Ci na etapie dokonywania zakupów w projekcie
 • Przygotujemy wnioski sprawozdawcze i wnioski o wypłatę dotacji
 • Pomożemy Ci wywiązać się z obowiązków dotyczących informacji i promocji w projekcie
 • Pomożemy Ci w razie kontroli projektu
 • Przygotujemy niezbędne dane na etapie ewaluacji projektu po jego zakończeniu
 • Udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania, jakie pojawią się w trakcie całego procesu

SZYBKI KONTAKTZapytaj o możliwość uzyskania dotacji

W SKRÓCIE

Dotacja z ARiMR
Premie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenach wiejskich
wszystko, co musisz wiedzieć.

Czym jest dotacja z ARiMR?

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje dotację na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich.

Kto może ubiegać się o wsparcie?

 • Rolnik;
 • Małżonek rolnika;
 • Domownik rolnika;

który podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie, nieprzerwanie co najmniej od 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. Do tego okresu wlicza się również podleganie ubezpieczeniu społecznemu z tytułu prowadzenia działalności rolniczej w innym państwie członkowskim UE lub państwie członkowskim EFTA.

O premię może starać się również beneficjent albo małżonek beneficjenta poddziałania „Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi” objętego PROW 2014-2020, o ile nie została ustanowiona rozdzielność majątkowa pomiędzy nimi.

Wysokość wsparcia

 • 150 000 zł, jeżeli operacja przewiduje utworzenie co najmniej 1 miejsca pracy (w tym w formie samozatrudnienia),
 • 200 000 zł, jeżeli operacja przewiduje utworzenie co najmniej 2 miejsc pracy,
 • 250 000 zł, jeżeli operacja przewiduje utworzenie co najmniej 3 miejsc pracy.

Warunki przyznania dotacji

– Gospodarstwo rolne, w którym pracuje wnioskodawca jest położone na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w miejscowości znajdującej się na terenie:

 • gminy wiejskiej lub
 • gminy miejsko-wiejskiej, z wyłączeniem miast liczących powyżej 5 tysięcy mieszkańców, lub
 • gminy miejskiej, z wyłączeniem miejscowości liczących powyżej 5 tysięcy mieszkańców

– do użytków rolnych wchodzących w skład gospodarstwa rolnego przyznano jednolitą płatność obszarową na podstawie przepisów o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego za rok poprzedzający rok złożenia wniosku o przyznanie pomocy lub za rok, w którym został złożony wniosek o przyznanie pomocy.

Kolejność przyznawania pomocy

Zależy od sumy punktów przyznawanych wg następujących kryteriów wyboru:

 1. operacje realizowane przez beneficjentów posiadających kwalifikacje zawodowe z zakresu podejmowanej działalności pozarolniczej (3 punkty),
 2. operacje realizowane przez wnioskodawcę, który w dniu złożenia wniosku o przyznanie pomocy miała nie więcej niż 40 lat (1 punkt),
 3. innowacyjność operacji w odniesieniu do gminy, na obszarze której będzie zlokalizowane główne miejsce wykonywania działalności w przypadku operacji niezwiązanych z nieruchomością albo miejsce realizacji operacji w przypadku operacji związanych z nieruchomością (2 punkty),
 4. operacje realizowane przez beneficjenta albo małżonka beneficjenta poddziałania „Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi” objętego Programem (2 punkty);
 5. operacje realizowane w powiatach o wysokim poziomie bezrobocia w województwie (0-2 punkty),
 6. operacje, w przypadku których biznesplan przewiduje, uwzględniając osobę fizyczną ubiegającą się o pomoc, która podejmuje we własnym imieniu działalność pozarolniczą, utworzenie:
  • więcej niż 1 i mniej niż 2 miejsca pracy – przyznaje się 5 punktów,
  • co najmniej 2 i mniej niż 3 miejsca pracy – przyznaje się 6 punktów,
  • co najmniej 3 miejsca pracy – przyznaje się 7 punktów

Pomoc jest przyznawana, jeżeli wnioskodawca uzyskał co najmniej 4 punkty.

Zobowiązania beneficjenta

Beneficjent jest zobowiązany w przeciągu 9 miesięcy dopełnić następujących warunków:

 1. Rozpocząć realizację biznesplanu;
 2. Podjąć wykonywanie działalności pozarolniczej;
 3. Terminowo złożyć wniosek o płatność pierwsze raty pomocy;
 4. Przyznanie jednolitej płatności obszarowej w roku złożenia wniosku o przyznanie pomocy, o ile na dzień wydania decyzji płatność ta nie została przyznana.

Wypłata dotacji

Wypłata pomocy nastąpi w dwóch ratach.

I rata – w wysokości 80% premii – po spełnieniu wyżej wymienionych warunków w terminie 9 miesięcy.

II rata – w wysokości 20% premii – po realizacji biznesplanu.

ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Cię
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowany zespół ekspertów, którzy przygotują odpowiednią dokumentację, załatwią formalności podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na innych celach, które chcesz zrealizować.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat naszej oferty w zakresie premii na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na terenach wiejskich

Kiedy rusza nabór na dotacje z ARiMR w 2022?

Nabór już trwa. Rozpoczął się 28 lutego 2022, a wnioski można składać do 31 maja 2022.

Warto rozważyć jednak jak najszybsze rozpoczęcie prac związanych z ubieganiem się o dotacje, ponieważ w tegorocznej (ostatniej) edycji programu, rozszerzeniu uległa dokumentacja, konieczna do przygotowania w celu uzyskania dotacji.

Czy osoba, która otrzymała decyzję o przyznaniu pomocy może skorzystać z ulgi na start zgodnie z art. 18 ustawy Prawo przedsiębiorców?

Co do zasady, przedsiębiorca nie musi podlegać ubezpieczeniom społecznym w okresie 6 miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej, a co za tym idzie, nie ma obowiązku opłacania składek z tego tytułu, przy czym w okresie korzystania z tej ulgi obowiązkowe jest opłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne.

Czy beneficjent poddziałania 6.2 może opłacać przez pierwsze dwa lata obniżone składki ZUS?

Przepisy nie regulują tej kwestii. Beneficjent jako przedsiębiorca ma możliwość skorzystania z małego ZUS-u, który polega na obniżeniu wysokości składki na ubezpieczenie społeczne przez okres 24 mc.

Czy premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej może zostać przyznana osobie niepodlegającej ubezpieczeniu w KRUS?

Niestety nie. O premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej może ubiegać się osoba fizyczna, która podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników (KRUS) w pełnym zakresie  jako rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy.

Czy wszystkie działki wchodzące w skład gospodarstwa muszą znajdować się na terenie wiejskim aby mogła zostać przyznana pomoc?

Nie wszystkie, natomiast większa część gruntów rolnych wchodzących w skład gospodarstwa rolnego musi być położona na obszarze gminy (wiejskiej, czy miejsko-wiejskiej).

Czy istnieje możliwość przyznania premii osobie, która wcześniej prowadziła działalność gospodarczą, ale zawiesiła lub zakończyła prowadzenie tej działalności?

Tak. Z przepisów wynika, że premia może być przyznana osobie, która swą działalność:

 • Podejmowała ponownie po upływie co najmniej 24 miesięcy od dnia jej ostatniego zawieszenia lub zakończenia, poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy,
 • Bądź podejmowała w określonym przedmiocie działalności gospodarczej według Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) na poziomie podklasy po raz pierwszy albo ponownie po upływie co najmniej 24 miesięcy od dnia jej wykreślenia z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy.
Czy z pomocy w ramach 6.2 może skorzystać osoba przebywająca na emeryturze?

Pomoc w ramach tego instrumentu może być udzielona rolnikowi, małżonkowi rolnika lub domownikowi rolnika, który spełnia warunki dostępu określone w rozporządzeniu wykonawczym dla poddziałania 6.2 PROW 2014-2020. Jednym z warunków dostępu do pomocy (§ 2 ust. 1 pkt 1 lit. c ww. rozporządzenia) jest wymóg, by wnioskodawca był ubezpieczony na podstawie przepisów o ubezpieczeniu społecznym rolników w pełnym zakresie jako rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika nieprzerwanie co najmniej od 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. Warunek ten będzie sprawdzany na podstawie bazy danych udostępnionej Agencji przez KRUS.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradców w kwestii pozyskania dotacji z ARiMR?

Chociażby z uwagi na liczne dokumenty i wymogi, jakie trzeba spełnić by dotacje pozyskać. Powierzając to zadanie Nam, klient ma pewność, że usługa na pewno zostanie wykonana rzetelnie i prawidłowo. Klient oszczędza również czas, który może przeznaczyć na inne zadania.

Czy istnieje możliwość zmiany założeń biznesplanu w trakcie jego realizacji?

Tak, Beneficjent może wystąpić do dyrektora oddziału regionalnego Agencji z wnioskiem o wyrażenie zgody na zmianę założeń biznesplanu w trakcie jego realizacji, w zakresie warunków, o których mowa w § 16, w tym wydłużenie okresu jego realizacji.

W jakich terminach należy składać wnioski o płatność i kiedy wypłacana jest pomoc?

Pierwsza rata w wysokości 80% wypłacana jest na wniosek, który powinien być złożony w terminie 9 mc od dnia doręczenia decyzji o przyznaniu pomocy.

Wypłata następuję w terminie 90 dni od złożenia wniosku, o którym mowa powyżej.

Druga rata natomiast w wysokości 20% wypłacana jest również na wniosek, po realizacji biznesplanu, nie później niż po upływie 2 lat od wypłaty pierwszej raty.

ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy gwarancją twojego spokoju. Dzięki nam możesz w pełni poświęcić się swoim sprawom, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Bez wychodzenia z domu, on-line. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się upragnioną dotacją. Z nami wszystko jest proste, po prostu, ot tak.

Najnowszy nabór trwa, a ARIMR zapowiada, że jest to już ostatni nabór w ramach tego programu. Daj sobie szansę na pozyskanie środków bez wkładu własnego. Zgłoś się do nas jak najszybciej, abyśmy mogli rzetelnie przygotować Twój wniosek.

Pokrewne usługi

149
netto miesięcznie + VAT
Indywidualne monitorowanie dotacji
 • Sprawdzimy dla Ciebie wszelkie możliwe dostępne dotacje dopasowane do Twoich potrzeb
 • Będziesz regularnie otrzymywać od nas informacje o nowych szansach na dofinansowanie
 • Poinformujemy cię o istotnych warunkach ubiegania się o dotację w ramach wybranych programów
 • Jeśli będziesz zainteresowany przedstawimy ci ofertę pomocy jaką będziemy świadczyć w ramach wybranego programu dotacji
 • Usługa świadczona w 100% online
199
netto + VAT
Dobór programu - dotacje inwestycyjne
 • Sprawdzenie kwalifikowania się Twojej firmy oraz Twojego pomysłu na przedsięwzięcie inwestycyjne do pomocy w ramach wybranego programu.
 • W zależności od dostępności środków w danym województwie lub gminie, na podstawie autorskiej ankiety merytorycznej ustalimy czy Twój pomysł kwalifikuje się do wsparcia w ramach programów pomocowych
 • Podamy Ci szczegóły zidentyfikowanego programu pomocowego
 • Zaproponujemy rekomendowane dalsze działania w celu pozyskania środków
 • Konsultacja ekspercka
 • Usługa świadczona w 100% online
149
netto + VAT
E-konsultacja - w zakresie dotacji i preferencyjnych pożyczek w zakresie fotowoltaiki
 • Możesz skonsultować z nami dowolną sprawę związaną z finansowaniem fotowoltaiki (np. ustalenie czy w danej lokalizacji są dostępne programy dotacyjne lub nieoprocentowane pożyczki na finansowanie inwestycji z zakresu fotowoltaiki, jakie sa warunki ubiegania się o wsparcie finansowe, możesz też skonsultować konkretną kwestię dot. wypełnianego wniosku o dofinansowanie), dopasowaną do Twojej sytuacji
 • W cenie 60-minutowa e-konsultacja z ekspertem
 • Usługa świadczona online i/lub telefonicznie
 • Krótkie terminy realizacji
149
netto + VAT
E-konsultacja – dotacja na rozpoczęcie biznesu (na terenach wiejskich)
 • Możesz skonsultować z nami dowolną sprawę związaną z dotacjami na rozpoczęcie biznesu na terenach wiejskich, dopasowaną do Twojej sytuacji
 • W cenie 60-minutowa e-konsultacja z ekspertem
 • Usługa świadczona online i/lub telefonicznie
 • Krótkie terminy realizacji
149
netto + VAT
E-konsultacja – dotacje na rozpoczęcie biznesu (na terenach miejskich )
 • Możesz skonsultować z nami dowolną sprawę związaną z dotacjami na rozpoczęcie biznesu na terenach miejskich, dopasowaną do Twojej sytuacji
 • W cenie 60-minutowa e-konsultacja z ekspertem
 • Usługa świadczona online i/lub telefonicznie
 • Krótkie terminy realizacji

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone