Zobacz jakie to korzystne.
Zapewnimy pomoc dotyczącą przygotowania się do złożenia wniosku o dofinansowanie inwestycji, doboru odpowiedniej argumentacji oraz zajmiemy się pozyskaniem i rozliczeniem dotacji inwestycyjnej z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 „Promocja marki innowacyjnych MŚP”.
Szczegóły naszych rozwiązań oraz cenę usługi poznasz na poniższej stronie.
Współpracując z nami zyskujesz ogrom czasu i pewność!
Przede wszystkim zaoszczędzimy Twój czas potrzebny na zdobycie wiedzy i informacji jak prawidłowo skorzystać z dotacji dla firm, które chcą przeprowadzić transformację cyfrową.
Jednak największą zaletą współpracy z nami jest Twój spokój ducha, bo z nami nie stracisz szansy na zdobycie dodatkowych środków dla Twojej firmy.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapoznaj się z informacjami na tej stronie lub pozostaw swoje dane kontaktowe a my Ci je wyślemy e-mailem.
Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, pisanie wniosków dotacyjnych, biznesplanów i kontakt z administracją naborów – jest dla nas codziennością. Wnioski przygotowujemy szybko, bezbłędnie, przy minimum formalności z Twojej strony. Nasza usługa pozyskania dotacji jeśli będziesz sobie tego życzyć – może być kompleksowa – jesteśmy wówczas z Tobą począwszy od przygotowania wniosku, po zgromadzenie całej dokumentacji, aż po uzyskanie i prawidłowe rozliczenie dofinansowania. Naszym celem nadrzędnym jest zdjęcie z Ciebie możliwie jak największej ilości zadań w ramach pozyskiwania wsparcia finansowego.
Gwarancja rzetelności
Dajemy Państwu 100% gwarancję poprawności merytorycznej świadczonych przez nas usług, zarówno w kontekście konsultacji dotacji, jak i procesu ich pozyskania. Naszym celem biznesowym jest prawidłowość oraz skuteczność składanych przez nas wniosków, w równym stopniu zależy nam na sprawnym i bezbłędnym prowadzeniu spraw naszych Klientów.
Jak zacząć?
Skontaktuj się z nami – jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo albo zamów usługę bezpośrednio w naszym e-sklepie.
„Promocja marki innowacyjnych MŚP” to bezzwrotna dotacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 02.25 Priorytetu FENG.02 „Środowisko sprzyjające innowacjom” programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.
Dla kogo: dofinansowanie będą mogły otrzymać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie Polski w jednym z poniższych sektorów gospodarki:
Cel dofinansowania i typy projektów: celem dofinansowania jest wzmocnienie potencjału eksportowego przedsiębiorców MŚP na rynkach międzynarodowych.
Projekt może uzyskać wsparcie tylko, jeśli:
Maksymalne dofinansowanie: do 50% wartości projektu.
Budżet programu: 155 mln zł (słownie: sto pięćdziesiąt pięć milionów złotych).
Na co: dofinansowanie będzie można przeznaczyć na:
Projekt musi uwzględniać udział przedsiębiorcy w przynajmniej jednym wydarzeniu z poniższej listy: https://www.parp.gov.pl/storage/grants/documents/771/ZAL_8_DO_RWP_Lista-targow_13102023.pdf
Termin naboru wniosków o dofinansowanie: od 16.10.2023 r. do 30.11.2023 r.
Wnioski o dofinansowanie można składać wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem Generatora Wniosków PARP.
Koszty kwalifikowalne podlegające dofinansowaniu obejmują m. in.:
Czas przygotowania jest zależny w dużym stopniu od szybkości odpowiedzi Klienta na nasze pytania i wypełnienia ankiety prekwalifikacyjnej – zazwyczaj przygotowanie całego kompletu dokumentów wynosi ok 1-2 tygodni.
Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo w sektorze meblarskim i planujesz udział jako wystawca w przynajmniej jednym wydarzeniu z poniższej listy:
to jak najbardziej możesz starać się o to dofinansowanie.
Tak, jednak należy pamiętać, o szczegółowych warunkach dotyczących kosztów podróży służbowych:
Za koszty kwalifikowalne uznaje się koszty podróży służbowych pracowników wnioskodawcy uczestniczących w targach w charakterze wystawcy lub misjach gospodarczych (rozliczane stawkami jednostkowymi). Za pracownika uznaje się osobę zatrudnioną na umowę o pracę oraz osobę prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą będącą wnioskodawcą lub osobę współpracującą w rozumieniu ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych z wnioskodawcą będącym osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą.
W ramach kosztów pośrednich możliwe jest finansowanie kosztów takich jak: opłata rejestracyjna dotycząca udziału w targach; rezerwacja miejsca wystawowego na targach; wpis do katalogu targowego; transport i ubezpieczenie eksponatów; biletów wstępu na wydarzenia targowe oraz wydarzenia towarzyszące targom; organizacja pokazów, prezentacji i degustacji.