fbpx
 
KARIERA

Zapraszamy do współpracy Ekspertów w zakresie:

Automatyzacji, cyfryzacji i robotyzacji (ACR)
AML
Audytów i doradztwa energetycznego
Cyberbezpieczeństwa
Usług dla cudzoziemców
Doradztwa celnego
Doradztwa kadrowego i płacowego
Doradztwa księgowego i podatkowego
Doradztwa prawnego
Doradztwa strategicznego
Dotacji
Elektromobilności
ESG
Finansowania firm
GOZ
Konsultingu biznesowego
List sankcyjnych
Marketingu
Ochrony patentowej i intelektualnej
Ochrony środowiska
Ochrony sygnalistów
Pomocy w kontrolach
RODO
Skupu / sprzedaży biznesów
Systemów zarządzania jakością
Szkoleń
Usług administracyjnych online
Wspierania innowacji

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-06.jpg

Informacje wstępne

Na początek chcielibyśmy Państwu przedstawić proponowane warunki naszej współpracy.

Jako marka Doradcy365 obsługujemy około 6.000 Klientów w dziedzinach takich jak pozyskiwanie dotacji i subwencji, doradztwo gospodarcze, ochrona środowiska, szkolenia. Pełny zakres naszych usług znajdą Państwo wyżej na tej stronie. Większość naszych klientów stanowią firmy z kategorii MŚP, ale obsługujemy także duże firmy, JDG oraz rolników, a także osoby prywatne, również pragnące założyć własną działalność gospodarczą.

Tutaj przeczytacie Państwo więcej na temat tego, kim jesteśmy i czym się zajmujemy: https://doradcy365.pl/historia-firmy/

Jak wygląda proces naszej współpracy z Ekspertami zewnętrznymi?

Obsługa klienta po stronie Eksperta merytorycznego to realizacja konkretnych zadań w zależności od dziedziny, np.:

 • w obszarze pozyskiwania dotacji i subwencji: prowadzenie e-konsultacji z Klientami, wyszukiwanie potencjalnych źródeł finansowania dla zaproponowanej przez Klienta inwestycji, sprawdzenie czy dany Klient kwalifikuje się do uzyskania wsparcia w danym programie, gromadzenie potrzebnych informacji oraz dokumentacji, dokładna analiza warunków programowych, przygotowywanie wniosku i dokumentacji konkursowej, rozliczanie dotacji Klienta, itp.
 • w obszarze ochrony środowiska: przygotowywanie sprawozdzań środowiskowych, prowadzenie e-konsultacji z Klientami, stała obsługa środowiskowa, itp.
 • w obszarze ESG: przygotowywanie raportów ESG, obliczanie śladu węglowego produktu lub organizacji, przygotowywanie wewnętrznych procedur związanych z ESG, przygotowywanie odpowiedzi na pytania ankietowe, które Dostawca otrzymał od swojego kontrahenta, przygotowywanie odpowiedzi na pytania Zarządu klienta czy też prowadzenie szkoleń online lub stacjonarnych z zagadnień obejmujących ESG, itp.
 • w obszarze doradztwa księgowego i podatkowego: prowadzenie e-konsultacji z Klientami, obsługa księgowa, przygotwywanie sprawozdań finansowych, przygotowywanie umów i dokumentacji, doradztwo w zakresie prawa podatkowego, itp.
 • w obszarze ACR: przygotowywanie strategii automatyzacji/cyfryzacji/robotyzacji oraz wdrażanie wybranych rozwiązań, prowadzenie e-konsultacji z Klientami, itp.
 • w obszarze szkoleń: przygotowanie i prowadzenie szkoleń, nagrywanie materiałów szkoleniowych, itp.

My zajmiemy się całą resztą tj. marketingiem, udzielaniem wstępnych informacji Klientowi, dostępnością Biura Obsługi Klientów w godzinach 8-18, zawarciem z Klientem umowy, uzyskaniem płatności, co pozwoli ekspertowi na rozpoczęcie prac merytorycznych. W szczególnych przypadkach wspieramy także Ekspertów, np. w uzyskaniu dodatkowych danych od Klienta, gdyby były z tym trudności.

Posiadamy autorskie wzory e-mail i sprawne procedury w zakresie obsługi Klienta, które pozwoliły nam w zeszłym roku na obsługę około 1500 klientów biznesowych korzystających z naszych różnych usług. Jedyną barierą w zwiększeniu sprzedaży był brak wystarczającej liczby Ekspertów merytorycznych, stąd chcemy zwiększyć ich liczbę, by móc skalować nasz biznes i obsługiwać coraz więcej Klientów.

Nasi Eksperci to często osoby prowadzące własne firmy konsultingowo-doradcze i inne osoby pracujące na co dzień zawodowo (np. w urzędach, instytucjach, firmach konsultingowych), współpracujące z nami w godzinach wieczornych, na zasadzie pracy dodatkowej. Oczywiście, taka forma współpracy jest przez nas akceptowalna, przy czym zawsze prosimy Eksperta o bieżące wskazywanie swojej dostępności oraz zaangażowanie w projekt, którego się podejmuje. Czasami zdarza się, że Klient będzie potrzebował porozmawiać z Ekspertem telefonicznie. Wówczas prosimy Państwa, aby oddzwonić do niego – jeśli nie będzie to możliwe w godzinach pracy (np. w czasie przerwy), to rekomendujemy umówić się z Klientem na godziny popołudniowe. Najczęściej kontakt z Klientami jest jednak e-mailowy.

Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez Nas usług, dlatego chętnie podejmujemy współpracę z Ekspertami zewnętrznymi, którzy również wykazują wysoką etykę pracy.

W naszej pracy kierujemy się zasadą rzetelności i wzajemnej uczciwości – dotyczy to naszych relacji
z Klientami oraz wszystkimi współpracownikami. Zależy nam na wzajemnym poszanowaniu. Jedną
z zasad, o której przestrzeganie będziemy prosić, będzie lojalność rozumiana jako niekierowanie do naszych Klientów żadnych propozycji usług, które miałyby być świadczone z pominięciem naszej firmy.

 • W przypadku nawiązania naszej współpracy – założymy Państwu skrzynkę personalną w domenie Doradcy365, poprzez którą będą mogli Państwo kontaktować się z Nami oraz Klientami.
 • Udostępniamy także Państwu możliwość konsultowania się z nami lub z innymi Ekspertami merytorycznymi, w celu analizy trudniejszych przypadków czy omawiania bieżących wątpliwości.
 • Jeśli chodzi o nasze rozliczenia, na początku – w pierwszym miesiącu, preferujemy rozliczanie się z Państwem co tydzień, na podstawie prostego zestawienia spraw, które Państwo zrealizowaliście. W kolejnych okresach, proponujemy rozliczanie raz w miesiącu. Preferowana przez nas forma współpracy to B2B (faktura) lub umowa o dzieło.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-2.png

Umowa o współpracy

Wszelkie kwestie dotyczące naszej współpracy są uregulowane w umowie ramowej, której wzór przekażemy Państwu po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu rekrutacji. Zakładamy długoterminową współpracę na różnych polach (współpraca może dotyczyć kompleksowej obsługi w wybranej dziedzinie lub wybranych elementów procesu).

Umowa o wykonanie usług

Każdorazowo usługi wykonujemy na podstawie formalnego zlecenie od Klienta (w formie standardowej umowy lub poprzez zakup w naszym e-sklepie). W przypadku przydzielenie Państwu do obsługi danej sprawy (po przeprowadzeniu szybkich ustaleń w zakresie stawek/cen) zostanie zawarta z Państwem:

 • umowa podwykonawcza (B2B lub umowa o dzieło, zlecenie) lub
 • zostaniecie Państwo dopisani jako wykonawca do umowy trójstronnej zawieranej z Klientem.

Rekrutacja

Jeśli powyżej opisana specyfika współpracy, nasze zasady oraz przedstawione warunki Państwu odpowiadają, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.

1
2
3
4
5
6
7
8

Prosimy o załączenie Pana/Pani CV.

Prosimy o załączenie aktualnego zdjęcia, które w przypadku podjęcia współpracy będziemy mogli opublikować na naszej stronie internetowej oraz przy wybranych produktach w naszym e-sklepie.

Prosimy o załączenie krótkiej notki biograficznej.

Prosimy o załączenie referencji, jeśli Pan/Pani takie posiada.

Prosimy o zamieszczenie innych istotnych wg Pani/Pana dokumentów.

Szanowni Państwo, niniejszy komunikat jest adresowany do osób fizycznych.

Uprzejmie informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest właściciel witryny Doradcy365.pl tj. DORADCY 365 Sp. z o.o, ul. Januszowicka 5, 53-135 Wrocław, tel. 500 181 151, e-mail: biuro@doradcy365.pl

Celem przetwarzania danych osobowych jest proces rekrutacyjny i w przypadku jego powodzenia – nawiązanie i realizacja współpracy. Należące do Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane innym odbiorcom, tj. podmiotom przetwarzającym, które stale współpracują z Administratorem, tj. obsłudze hostingowej, czy też podmiotowi obsługującemu Administratora w kwestiach IT, podmiotom oferującym usługi rozliczeniowe, w tym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, podmiotom obsługującym korespondencję w tym poczta (kurierzy), podmiotom współpracującym w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, doradcom prawnym i inwestycyjnym, doradcom podatkowym, audytorom, ekspertom z zakresu ochrony danych osobowych oraz IT i tym podobnym osobom, z którymi współpracujemy w celu realizacji zadań naszej Spółki w tym obsługi naszych Klientów i potencjalnych klientów. O ile nie wynika nic innego charakteru współpracy, okresem przetwarzania jest czas trwania rekrutacji, a w przypadku gdy zostanie nawiązana współpraca – przez czas trwania umowy, a następnie przez okres rozliczenia umowy a także przez okres niezbędny do obrony roszczeń i wynikający z przepisów prawa.

Informujemy, że mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Informujemy, że w dowolnie wybranym momencie mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem). Informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia skargi w związku z ewentualnymi nieprawidłowościami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, do właściwego organu nadzorczego. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Państwa dane osobowe nie będą poddawane procesowi automatycznego podejmowania decyzji w tym nie będą profilowane ani przekazywane do Państw trzecich.

Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu swoich danych osobowych, w tym chcą Państwo uzyskać informację o dotychczasowej podstawie przetwarzania danych osobowych, skontaktujcie się Państwo z nami pisząc na adres biuro@doradcy365.pl.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone