fbpx
 

ZROBIMY TO ZA CIEBIEIndywidualne monitorowanie dotacji
wyszukamy dofinansowanie dla Twojej firmy

Oferujemy usługę wyszukiwania dotacji, subwencji, ulg i umorzeń, dopasowanych do potrzeb Twojej firmy

Zobacz jakie to korzystne.

Nasza usługa polega na indywidualnym wyszukiwaniu dotacji, subwencji, ulg i umorzeń, z których mogłoby skorzystać Twoje przedsiębiorstwo. Na początku staramy się poznać Ciebie i Twoją firmę, dokładnie określając potrzeby i ewentualne problemy, z którymi się borykasz, weryfikujemy także możliwości w zakresie ubiegania się o dofinansowania. Następnie prowadzimy stały monitoring rynku, wyszukując odpowiednie i najbardziej dopasowane do sytuacji Twojej firmy formy wsparcia.

Regularnie będziemy informowali Cię o ogłoszonych naborach i konkursach dotacyjnych, tak aby móc sprawnie i należycie przeprocesować Twój wniosek. Nasze doświadczenie pokazuje, że dotacje w których rzeczywiście warto brać udział, zazwyczaj mają krótkie terminy naborów. Z tego względu, ważny jest czas odnalezienia odpowiedniej dotacji oraz szybkie podjęcie działań w celu jej uzyskania.

Współpracując z nami zyskujesz ogrom czasu! Nasi eksperci przeglądają około 120 stron www. dziennie, szukając odpowiednich rozwiązań dotacyjnych. Oprócz tego, nawiązują stałe współprace z Grantodawcami, zyskując informacje o naborach „z pierwszej ręki”.

Jednak największą zaletą współpracy z nami jest Twój spokój ducha, bo z nami nie przegapisz szansy na zdobycie dodatkowych środków dla Twojej firmy.

W sytuacji gdy otrzymasz od nas informację o interesującym Cię naborze nasi specjaliści przeanalizują dla Ciebie bezpłatnie szanse na jej uzyskanie. W sytuacji gdy będzie istniało duże prawdopodobieństwo pozyskania finansowania otrzymasz od nas dodatkową ofertę na kompleksową pomoc w tym wypełnienie wszelkich wniosków i formularzy.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kiedy my prowadzimy Twoje sprawy, Ty możesz skupić się na realizacji ważnych celów Twojej firmy.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-10-1280x854.jpg

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, pisanie wniosków dotacyjnych, biznesplanów i kontakt z administracją naborów – jest dla nas codziennością. Wnioski przygotowujemy szybko, bezbłędnie, przy minimum formalności z Twojej strony. Nasza usługa pozyskania dotacji jest kompleksowa – jesteśmy z Tobą począwszy od przygotowania wniosku, po zgromadzenie całej dokumentacji, aż po uzyskanie i prawidłowe rozliczenie dofinansowania. Naszym celem nadrzędnym jest zdjęcie z Ciebie możliwie jak największej ilości zadań w ramach pozyskiwania wsparcia finansowego.

Na jaki okres zawierana jest umowa monitorowania programów pomocowych ?

Umowę zawieramy na dowolny wybrany przez Ciebie okres  od 1 do 12 miesięcy, bez jej automatycznego wznawiania.

W dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat będziesz mógł zawiesić korzystanie z tej usługi.

 Gwarancja rzetelności

Dajemy Państwu 100% gwarancję poprawności merytorycznej świadczonych przez nas usług, zarówno w kontekście wyszukiwania dotacji, jak i procesu jej pozyskania. Naszym celem biznesowym jest prawidłowość oraz skuteczność składanych przez nas wniosków, w równym stopniu zależy nam na sprawnym i bezbłędnym prowadzeniu spraw naszych Klientów.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami – jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo albo zamów usługę bezpośrednio w naszym e-sklepie.

Jaki jest koszt usługi?

tylko 199 zł netto + VAT miesięcznie

SZYBKI KONTAKTZapytaj o możliwość uzyskania dotacji

ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie sprawdzenie czy kwalifikujesz się do programu, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, przeprowadzenie Cię przez cały proces… Wszystko po to, abyś mógł szybciej cieszyć się uzyskaną dotacją i skupić się na ważnych celach, które chcesz zrealizować.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Jeśli nie wiesz, po prostu zadzwoń lub napisz e-mail - nasi konsultanci chętnie podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat Indywidualnego Monitorowania Dotacji

Czy są aktualnie dostępne dotacje dla firm w Polsce?

Oczywiście – nasi specjaliści dysponują wiedzą o ponad 90 różnych programach pomocowych z których mogą skorzystać firmy działające w Polsce. Są to zarówno dotacje na cele bieżące (tzw. płynnościowe), inwestycyjne (np. na zakup czy budowę nieruchomości, maszyn, oprogramowania, pojazdów ), na działalność badawczo-rozwojową (np. wrażanie nowych produktów czy usług), szkolenia , rozwój eksportu, marketing. W naszej ofercie są też preferencyjne pożyczki, ulgi i subwencje oraz pomoc przewidziana w ramach kolejnych Tarcz Antykryzysowych i Finansowych.

Jak szybko jesteście w stanie znaleźć optymalną dla mnie dotację?

Zwyczajowo, wyszukiwanie dotacji dla danej firmy nie trwa dłużej niż 1 – 3 miesięcy. Jednostkowo, zdarzają się sytuacje, kiedy na rynku pojawia się przestój w ogłaszanych naborach dla danego sektora gospodarki. Wówczas szukamy innych możliwości dofinansowania firm, jak choćby nieoprocentowane lub nisko oprocentowane pożyczki preferencyjne oraz inne narzędzia, aby przez ten okres wykorzystać maksymalny potencjał dostępnych rozwiązań i mimo wszystko wesprzeć naszych Klientów w tym czasie.

Czy muszę przedłużać umowę po okresie na jaki została zawarta?

Nie ma takiej konieczności i w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat możesz zawiesić umowę lub ją rozwiązać. Umowa nie będzie też automatycznie wznawiana. Często nasi Klienci sami decydują się na przedłużenie umowy, ponieważ pozytywne pozyskanie funduszy, zachęca ich do poszukiwań kolejnych narzędzi finansowych.

Jaka jest wasza oferta jeśli chodzi o dalsze kroki – pozyskania dotacji?

Oferta przedstawiana jest indywidualnie, po analizie specyfiki danego konkursu dotacyjnego. W różnych naborach, dokumentacja, kryteria czy sam wniosek, są inne. Czasami wniosek dotacyjny ma 10 stron, czasami zaś konkurs wymaga opracowania złożonego biznesplanu. Stąd ciężko jest mówić o jednolitej ofercie w przypadku pozyskiwania funduszy dla naszych Klientów.

Doradztwo od ponad 20 lat
w dziedzinie pozyskiwania dofinansowań, subwencji, ulg i umorzeń

Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów, głównie z sektora biznesu.

Skuteczność

Sumaryczny wskaźnik naszej skuteczności mierzony ilością pozytywnych decyzji wydanych w sprawach, którymi się zajmowaliśmy wynosi 92

Terminowość

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.

Wiarygodność

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się z nami

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie „Indywidualne Monitorowanie Dotacji”.

2 KROKOpłać zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą faktury proforma, bądź bezpiecznie poprzez e-sklep na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

3 KROKZapoznaj się

z ankietą, którą otrzymasz od nas e-mailowo.

4 KROKWypełnij i wyślij ankietę

Pozwoli nam ona na ocenę sytuacji i potrzeb Twojej firmy.

5 KROKPorozmawiaj z ekspertem

Ustal z naszym indywidualnym ekspertem, który będzie dedykowany do obsługi Twojej firmy, wszelkie istotne dla Ciebie aspekty np. priorytety inwestycyjne, kierunki rozwoju Twojej firmy (np. eksport) i produkty finansowe którymi jesteś zainteresowany (dotacje, preferencyjne pożyczki itp.).

6 KROKGotowe!

Startujemy z obsługą Twojej firmy w zakresie usługi wyszukiwania dotacji i innych produktów finansowych szytych na miarę Twojej firmy.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Pokrewne usługi

ZOSTAW DANE KONTAKTOWE

Nasi doradcy wkrótce do Ciebie się odezwą

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/02/smiling-woman-headset-presentation-something-min-scaled.jpg

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.