fbpx
 

Nie masz pomysłu na innowacyjny biznes? Doradcy365 pomogą Ci go znaleźć!

Chcesz założyć własny biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć i w jakiej branży się odnaleźć? W obecnych czasach jest wiele ciekawych opcji, które dają możliwości na start własnej działalności i jej rozwój. W tym celu skorzystaj z naszego wsparcia – dowiedz się, jak możemy Ci pomóc, czytając poniższy artykuł.

Znajdź swój biznes idealny!

Każdy, kto chce założyć własną firmę, staje przed dylematem, który dotyczy tego, w jakim kierunku należy iść, aby wszystko poszło po jego myśli. Branża, którą się wybierze, będzie wyznaczała tory Twojej działalności przez następne lata. Dlatego dobrze jest wybrać taki biznes, w którym będziesz się dobrze czuł i który będzie stanowił dobrą bazę pod dalsze jego rozwijanie.

Jeśli jednak zupełnie nie masz na to pomysłu, nasi specjaliści z Doradcy365 pomogą Ci – przeprowadzą przez cały proces generowania pomysłu na biznes, a także doradzą na każdym następnym etapie prowadzenia swojej nowej firmy.

Innowacje do wdrożenia od zaraz

Jeśli szukasz rozwiązania z branży kreatywnych innowacji, to mamy dla Ciebie cały zasób możliwości. Posiadamy zespół profesjonalistów, którzy będą w stanie dostarczyć Ci wiele praktycznych, użytecznych innowacji. Będziesz mógł swobodnie wykorzystać je w swoim biznesie, a także złożyć na nie stosowne wnioski w formie dotacji. Mogą to być np. nowe produkty lub usługi, które wejdą na rynek, nowe technologie pozwalające rozwijać inne biznesy, działania marketingowe czy formy związane z automatyzacją, czy cyfryzacją.

Wybór będzie należał do Ciebie. Nasi eksperci przedstawią Ci możliwości i podpowiedzą, które rozwiązanie jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Doradzą także, na jaki biznes będziesz mógł uzyskać dofinansowanie, konieczne do jego zrealizowania.

Zostań inwestorem innowacyjnych pomysłów

Współpracujemy z twórcami wielu innowacyjnych, unikatowych pomysłów na produkt, usługę lub cały biznes. Dzięki dostępowi do takich osób z różnych branż, które posiadają odpowiednie kompetencje, jednak nie są w stanie samodzielnie zrealizować swoich pomysłów, pojawia się dla Ciebie pole do współpracy.

Nasi specjaliści pomogą Ci zostać inwestorem dla ciekawego projektu. Będziesz mógł wspólnie z twórcą podjąć się jego zrealizowania lub odkupić go i rozwijać samodzielnie. Bez obaw, wesprzemy Cię w całym tym procesie, krok po kroku. Nie musisz mieć wiedzy na ten temat – doradzimy Ci, w co warto zainwestować, jak eksploatować dany pomysł, a także, w jaki sposób go rozwijać, aby przynosił jak najlepsze rezultaty finansowe.

Realizacja projektów z zespołami naukowców

Wybierając wsparcie naszego wykwalifikowanego zespołu doradców, możesz liczyć także na współpracę z sieciami naukowców. To właśnie oni są w stanie podjąć się różnego rodzaju wyzwań, które dotyczą innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych. Dzięki nim będziesz mógł zrealizować nietuzinkowe projekty, które wprowadzą na rynek zupełnie nowe rozwiązania.

Przeprowadzimy Cię przez taką współpracę, pokażemy możliwości zdobycia dodatkowych dotacji czy grantów na działalność rozwojowo-badawczą. Dzięki wsparciu naukowców będziesz w stanie wdrożyć wiele pomysłów, których zrealizowanie nie byłoby do tej pory tak proste lub w ogóle możliwe.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
inferm
logo miasto otwock
ford
logo rmf
logo business mind
logo białystok
bez tytułu
logo bytom
gmina grodzisk
gmina puck
sksm
logo dp
logo kopalnia muzeum nowa ruda
logo szpital tarnów
safedent
logo trzebińskie centrum kultury
logo chełmek
uw olsztyn
zachodniopomorski urząd wojewódzki w szczecinie
urząd pracy w gdyni
pup toruń
pup zielona góra
pup konin
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
nadleśnictwo lubliniec
nadleśnictwo syców
mind
logo uni rol krak
międzynarodowe centrum muzyki
logo medical inventi
związek banków polskich
logo eisa
logo cpbii
logo powiat strzeliński
logo czysta polska
logo polska wywiadownia gospodarcza
logo bak żywności
logo gfi
logo grupa image
logo epal
logo aet
edp
fitbit
croma
logo rosik
acana
mapa-zdrowia
spectrum
hanse
datart
Bez tytułu (1)
b3tech
logo setka
nerli
wes
ws
polkowicki
pcg
komfort
logo brs
logo nask
logo vorwerck
logo spectrum
logo soning stal
logo philipiak
logo pinus
logo ilc
logo cejs
logo fatro
logo tomgraf
logo zdrojowa hotels
logo marada autotransport
logo desmi
logo EnMS
zo-lesnica
jastech
fallwork
olwita
rpph ziębice
litoral baza nurkowa
górażdże
stowarzyszenie nil
seka
logo great polonia
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.

Phone