fbpx
 

ochrona sygnalistów

OPINIA O NINIEJSZEJ STRONIE WWW I FORMULARZU ZGŁASZANIA NIEPRAWIDŁOWOŚĆ
Będziemy ogromnie wdzięczni za wszelkie Państwa oceny, opinie i spostrzeżenia dotyczące jakości informacji na niniejszej stronie, sposobów z niej korzystania oraz warunków technicznych. Naszym celem jest stałe doskonalenie naszych usług a Państwa opinie mogą nam w tym pomóc.

Jak oceniasz niniejszą stronę www i system zgłaszania nieprawidłowości w skali od 1 do 10 (1 – fatalny, 10 -zdecydowanie spełniający oczekiwania)

Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z obowiązującymi przepisami (RODO) jesteśmy zobligowani do poinformowania Państwa o zasadach przetwarzania danych osobowych.

Szanowni Państwo, niniejszy komunikat jest adresowany do osób fizycznych.

Uprzejmie informujemy, iż właścicielem marki Doradcy365.pl jest Ceres Holding Sp. z o.o i związku ze świadczonymi na usługami, zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Ceres Holding Sp. z o.o. , 52-315 Wrocław ul. Kobierzycka 20 BA, adres do korespondencji: 50-078 Wrocław u. Leszczyńskiego 4/29, tel. 500 181 151, e-mail: biuro@doradcy365.pl

Celem przetwarzania danych osobowych jest świadczenie usługi Ochrony sygnalistów w zakresie określonym w umowie pomiędzy Administratorem danych a Klientem Zamawiającym usługę (którym może być w zależności od łączącego stosunku z Sygnalistą:  Pracodawca, Kontrahent, Potencjalny Pracodawca etc). Standardową zasadą jest obowiązek przekazania przez Administratora Danych do wyznaczonej osoby po stronie Klienta Zamawiającego usługę  - wiadomości o oryginalnej (niezmodyfikowanej) treści jaką podał Sygnalista. Administrator danych nie będzie ujawniać -  bez zgody Sygnalisty - żadnych danych w tym jego personaliów Klientowi Zamawiającemu usługę. Będzie natomiast zobowiązany do ujawnienia wszelkich posiadanych danych dotyczących Sygnalisty na żądanie uprawionych organów w tym ścigania (Policji, Prokuratury, Sądów)  o ile organy te zwrócą się do Administratora danych o ich ujawnienie.

Podstawą prawną przetwarzania danych Sygnalisty jest co do zasady art. 6 ust. 1 lit. a.

Należące do Państwa dane osobowe z racji wykonywanych usług mogą zostać przekazane innym odbiorcom, tj. podmiotom przetwarzającym, które stale współpracują z Administratorem, tj. obsłudze hostingowej, czy też podmiotowi obsługującemu Administratora w kwestiach IT, podmiotom oferującym usługi rozliczeniowe, w tym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, doradcom prawnym, audytorom, ekspertom z zakresu ochrony danych osobowych oraz IT i tym podobnym osobom, z którymi współpracujemy w celu realizacji zadań naszej Spółki.

O ile nie wynika nic innego z charakteru przesłanej przez Państwa wiadomości, okresem przetwarzania jest czas trwania umowy z Klientem Zamawiającym, a następnie przez okres rozliczenia umowy a także przez okres niezbędny do obrony roszczeń i wynikający z przepisów prawa.

Informujemy, że mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Informujemy, że w dowolnie wybranym momencie mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem). Informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia skargi w związku z ewentualnymi nieprawidłowościami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, do właściwego organu nadzorczego. Państwa dane osobowe nie będą poddawane procesowi automatycznego podejmowania decyzji w tym nie będą profilowane ani przekazywane do Państw trzecich. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu swoich danych osobowych, w tym chcą Państwo uzyskać informację o dotychczasowej podstawie przetwarzania danych osobowych, skontaktujcie się Państwo z nami pisząc na adres biuro@doradcy365.pl

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone