fbpx
 

Wsparcie projektów badawczo – rozwojowych

25 kwietnia 2023by Martyna Skulska

W dniach 30 maja – 15 sierpnia 2023 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych, którym przyznano certyfikat Seal of Excellence w ramach instrumentu EIC Accelerator Programu „Horyzont Europa”. Nabór wniosków odbywa się w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) 2021-27. Program jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.  Instytucją Pośredniczącą jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Celem Programu jest finansowanie projektów badawczo-rozwojowych, którym przyznano certyfikat Seal of Excellence w ramach instrumentu EIC Accelerator Programu „Horyzont Europa”.

Cel programu

Celem programu jest finansowanie projektów badawczo – rozwojowych. Do programu zaliczają się projekty, które uzyskały certyfikat Seal of Excellence w ramach programu „Horyzont Europa”.

Budżet programu wynosi 45.000.000 zł. Można uzyskać wysokość wsparcia maksymalnie do 70%. Nie mniej jednak wymagany jest wkład własny w wysokości minimum 30%.

Kto może złożyć wniosek?

Wniosek złożyć mogą małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy, pod warunkiem że ich projekty zostały pozytywnie ocenione przez Komisję Europejską i otrzymały certyfikat Seal of Excellence, jednak z powodu braku środków nie otrzymały dofinansowania z programu „Horyzont Europa”.

Na co można uzyskać wsparcie?

Wsparcie można uzyskać na realizacje projektów innowacyjnych, które jak wyżej nie otrzymały wsparcia w ramach wcześniejszego programu „Horyzont Europa”.

Śledź Nas na bieżąco, by uzyskać więcej informacji.

Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i uzyskaj wsparcie.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.