fbpx
 

ZROBIMY TO DLA CIEBIEDotacja na B+R na Śląsku
Badania, rozwój i innowacje
w przedsiębiorstwach

Możemy zaoferować Ci usługę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie wniosku dotacyjnego wraz z załącznikami oraz przeprowadzeniem przez proces pozyskania i rozliczenia dotacji.

Zobacz jakie to korzystne.

Zapewnimy pomoc dotyczącą przygotowania się do złożenia wniosku o dofinansowanie inwestycji, doboru odpowiedniej argumentacji oraz zajmiemy się pozyskaniem i rozliczeniem dotacji inwestycyjnej z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 „Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach”.

Szczegóły naszych rozwiązań oraz cenę usługi poznasz na poniższej stronie.

Współpracując z nami zyskujesz ogrom czasu i pewność!

Przede wszystkim zaoszczędzimy Twój czas potrzebny na zdobycie wiedzy i informacji jak prawidłowo skorzystać z dotacji dla firm, które chcą prowadzić prace badawczo-rozwojowe (B+R).

Jednak największą zaletą współpracy z nami jest Twój spokój ducha, bo z nami nie stracisz szansy na zdobycie dodatkowych środków dla Twojej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapoznaj się z informacjami na tej stronie lub pozostaw swoje dane kontaktowe a my Ci je wyślemy e-mailem.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kiedy my prowadzimy Twoje sprawy, Ty możesz skupić się na realizacji ważnych celów Twojej firmy.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-10-1280x854.jpg

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, pisanie wniosków dotacyjnych, biznesplanów i kontakt z administracją naborów – jest dla nas codziennością. Wnioski przygotowujemy szybko, bezbłędnie, przy minimum formalności z Twojej strony. Nasza usługa pozyskania dotacji jeśli będziesz sobie tego życzyć – może być kompleksowa – jesteśmy wówczas z Tobą począwszy od przygotowania wniosku, po zgromadzenie całej dokumentacji, aż po uzyskanie i prawidłowe rozliczenie dofinansowania. Naszym celem nadrzędnym jest zdjęcie z Ciebie możliwie jak największej ilości zadań w ramach pozyskiwania wsparcia finansowego.

Gwarancja rzetelności

Dajemy Państwu 100% gwarancję poprawności merytorycznej świadczonych przez nas usług, zarówno w kontekście konsultacji dotacji, jak i procesu ich pozyskania. Naszym celem biznesowym jest prawidłowość oraz skuteczność składanych przez nas wniosków, w równym stopniu zależy nam na sprawnym i bezbłędnym prowadzeniu spraw naszych Klientów.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami – jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo albo zamów usługę bezpośrednio w naszym e-sklepie.

SZYBKI KONTAKTZapytaj o możliwość uzyskania dotacji

W skrócie

Konkurs
„Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach”

„Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach” to bezzwrotna dotacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania FESL.01 „Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój” programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Dla kogo: dofinansowanie będzie udzielane dużym, średnim, małym i mikro przedsiębiorstwom, a także partnerstwom przedsiębiorstw lub partnerstwom przedsiębiorstw i organizacji badawczych.

Cel dofinansowania i typy projektów: celem działania jest rozwijanie i wzmacnianie zdolności badawczych i innowacyjnych oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii.

Maksymalne dofinansowanie: do 80% kosztów badań przemysłowych oraz do 60% kosztów prac rozwojowych, a intensywność wsparcia dla infrastruktury B+R do 50% kosztów netto inwestycji.

Budżet programu: 376 025 000 (słownie: trzysta siedemdziesiąt sześć milionów dwadzieścia pięć tysięcy złotych).

Na co: Dofinasowanie będzie można przeznaczyć na:

  • prace badawczo-rozwojowe, w tym badania przemysłowe i prace rozwojowe,
  • inwestycje w infrastrukturę B+R.

Termin naboru wniosków o dofinansowanie: Planowany termin składania wniosków o dofinansowanie to 31.10.2023 r. do 9.01.2024 r.

Wnioski o dofinansowanie będą składane za pośrednictwem elektronicznego systemu obsługi wniosków.

Regionalne inteligentne specjalizacje województwa śląskiego: Projekty muszą być zgodne z obszarami istniejących Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji Województwa Śląskiego:

  • Energetyka – województwo śląskie jest liderem w produkcji energii elektrycznej w Polsce. Dzięki dofinansowaniu na B+R firmy mogą przyczynić się do rozwoju nowych technologii energetycznych, takich jak energetyka odnawialna czy magazynowanie energii.
  • ICT – województwo śląskie jest silnym ośrodkiem rozwoju technologii informacyjno-komunikacyjnych. Dzięki dofinansowaniu na B+R firmy mogą rozwijać nowe produkty i usługi w zakresie IT, takich jak sztuczna inteligencja, internet rzeczy czy chmura obliczeniowa.
  • Medycyna – województwo śląskie jest siedzibą wielu ośrodków medycznych i naukowych. Dzięki dofinansowaniu na B+R firmy mogą rozwijać nowe technologie medyczne, takie jak leki, urządzenia medyczne czy terapie.
  • Zielona gospodarka – województwo śląskie podejmuje działania na rzecz rozwoju gospodarki zrównoważonej. Dzięki dofinansowaniu na B+R firmy mogą rozwijać nowe technologie przyjazne środowisku, takie jak odnawialne źródła energii czy technologie redukujące emisję zanieczyszczeń.
  • Przemysły wschodzące – województwo śląskie jest otwarte na rozwój nowych technologii i branż. Dzięki dofinansowaniu na B+R firmy mogą rozwijać nowe produkty i usługi w obszarach, które są w fazie dynamicznego rozwoju.
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie sprawdzenie czy kwalifikujesz się do programu, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, przeprowadzenie Cię przez cały proces… Wszystko po to, abyś mógł szybciej cieszyć się uzyskaną dotacją i skupić się na ważnych celach, które chcesz zrealizować.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat konkursu „Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach”.

Ile czasu trwa przygotowanie wniosku do konkursu „Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach”?

Czas przygotowania jest zależny w dużym stopniu od szybkości odpowiedzi Klienta na nasze pytania i wypełnienia ankiety prekwalifikacyjnej – zazwyczaj przygotowanie całego kompletu dokumentów wynosi ok 1-2 tygodni.

Prowadzę przedsiębiorstwo poza województwem śląskim - czy mogę uzyskać dotację z tego programu?

Jeśli prowadzisz działalność poza województwem śląskim i to tam jest zarejestrowana Twoja firma, niestety nie będziesz mógł pozyskać dofinansowania z tego działania.

Aby uzyskać dofinansowanie, przedsiębiorstwo musi być zarejestrowane w województwie śląskim.

Jakie działania będzie można zrealizować w ramach tej dotacji?

Działania podlegające dofinansowaniu, to:

  • prace badawczo-rozwojowe, w tym badania przemysłowe i prace rozwojowe, oraz
  • inwestycje w infrastrukturę B+R.
Czy mogę zakupić infrastrukturę do prowadzenia prac B+R w ramach tego dofinansownia?

Tak, jednym z działań objętych dotacją są właśnie inwestycje w infrastrukturę B+R. Intensywność wsparcia dla infrastruktury B+R wynosi do 50% kosztów netto inwestycji.

Doradztwo od ponad 20 lat
w dziedzinie pozyskiwania dofinansowań, subwencji, ulg i umorzeń

Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów, głównie z sektora biznesu.

Skuteczność

Sumaryczny wskaźnik naszej skuteczności mierzony ilością pozytywnych decyzji wydanych w sprawach, którymi się zajmowaliśmy wynosi 92

Terminowość

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.

Wiarygodność

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się z nami

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie "Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach" na Śląsku.

2 KROKZapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą e-maila lub w naszym e-sklepie na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

3 KROKOpłać zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą faktury proforma, bądź bezpiecznie poprzez e-sklep na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

4 KROKRozpoczynamy realizację merytoryczną!

Zapoznaj się z informacjami uzyskanymi od nas emailowo i startujemy z obsługą Twojej firmy w zakresie pozyskania dotacji z konkursu "Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach".
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Pokrewne usługi

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
vicotel
Dane naszej firmyDORADCY 365 Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365

Phone