fbpx
 

Kompleksowe doradztwo biznesowe dla startupów w Doradcy365

21 kwietnia 2022by Katarzyna Krupicka

Każdy startup, którego zamiarem jest długofalowy rozwój i innowacyjne podejście powinien szukać nowych rozwiązań, które pomogą mu na dynamiczne wejście na polski lub zagraniczny rynek. Aby tak się stało, warto skorzystać z wielu opcji, które ułatwiają tego rodzaju działania. Doradcy365 oferują kompleksowe doradztwo w tym zakresie. Dowiedz się, z jakich usług możesz skorzystać.

Poszukiwanie inwestorów dla startupów

Dobry pomysł na startup, analiza rynku i odpowiednio przygotowany biznesplan mogą nie wystarczyć, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Do realizacji inwestycji potrzeba także funduszy, które w przypadku innowacyjnych projektów często są spore. Dlatego warto znaleźć inwestora, który pomoże sfinansować pewną część działań. W tym celu warto zwrócić do kilku źródeł – funduszy unijnych lub inwestycyjnych, a także do prywatnych inwestorów. U tych ostatnich można uzyskać naprawdę spore szanse na finansowe wsparcie, jeśli tylko właściwie podejdzie się do tematu.

Rozmowy na temat współpracy mogą trochę potrwać i wymagają odpowiedniego przygotowania. Doradcy 365 służą wsparciem w zakresie znalezienia inwestorów, a także pomogą Ci odpowiednio przygotować się do całego procesu.

Działania controllingowe w biznesie

W przypadku startupów warto także zadbać o controlling. Jest to strategiczny proces zarządzania całą firmą i jej strukturą. Należy do niego odpowiednia kontrola, właściwe kierowanie, organizowanie i planowanie całym przedsiębiorstwem. Dzięki controllingowi można uzyskać między innymi narzędzia do podnoszenia wiedzy finansowej oraz marketingu relacyjnego. Nasi eksperci pomogą poprawie wdrożyć procesy controllingowe, dzięki czemu startup będzie się rozwijał we właściwym kierunku.

Wsparcie finansowe, czyli dotacje dla startupów

Wspomnieliśmy wcześniej o poszukiwaniu inwestorów. Jednak warto także pomyśleć o innych możliwościach finansowania swojego biznesu. Jedną z nich jest ubieganie się o dotację, dzięki której można zrealizować dane cele nowo powstającego przedsiębiorstwa, ale także takiego, które po jakimś czasie funkcjonowania na rynku chce się dalej i dynamicznie rozwijać. Możliwości sfinansowania startupu jest sporo – należy jednak dokładnie czytać na temat wszystkich grantów o dotacji, aby mieć pewność, że dana firma może zakwalifikować się do ich otrzymania.

Zarówno w tym procesie, jak również w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie pomogą nasi specjaliście z Doradcy365. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu w ubieganiu się o dotacje dla startupów masz pewność, że Twoje szanse na zdobycie dodatkowych funduszy na rozwój biznesu będą znacznie większe. Skorzystaj z naszego wsparcia, zaoszczędź czas i zdobądź upragnione środki.

Szeroki zakres doradztwa podatkowego

Startup jak każda działalność gospodarcza musi być na bieżąco z kwestiami podatkowymi. Jak dobrze wiadomo, temat ten jest niezwykle dynamiczny i podlega ciągłym zmianom. Dobrze jest więc śledzić go na bieżąco – stąd też nasi specjaliści chętnie wesprą Cię w takich działaniach. Doradcy365 zapewniają stałe wsparcie dla startupów zarówno w zakresie aktualnych zagadnień związanych z podatkami, jak i dotyczących wymogów ZUS.

Dzięki wsparciu naszych ekspertów będziesz mógł skorzystać z bieżącego wsparcia licencjonowanych doradców podatkowych z wieloletnim doświadczeniem. W ramach usług doradztwa podatkowego masz dostęp do monitoringu – będziesz informowany o aktualnych zmianach w przepisach podatkowych, które mogą być dla Ciebie ważne – a także przygotujemy dla Ciebie analizę możliwości ulg podatkowych.

Nasz ekosystem pomocy dla startupów przewiduje wsparcie w wielu innych dziedzinach np. e-marketingu, tworzeniu stron www i e-sklepów, doradztwie w ochronie praw intelektualnych – zgodnie z szeroką paletą usług jakie świadczymy.

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
inferm
logo miasto otwock
ford
logo rmf
logo business mind
logo białystok
bez tytułu
logo bytom
gmina grodzisk
gmina puck
sksm
logo dp
logo kopalnia muzeum nowa ruda
logo szpital tarnów
safedent
logo trzebińskie centrum kultury
logo chełmek
uw olsztyn
zachodniopomorski urząd wojewódzki w szczecinie
urząd pracy w gdyni
pup toruń
pup zielona góra
pup konin
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
nadleśnictwo lubliniec
nadleśnictwo syców
mind
logo uni rol krak
międzynarodowe centrum muzyki
logo medical inventi
związek banków polskich
logo eisa
logo cpbii
logo powiat strzeliński
logo czysta polska
logo polska wywiadownia gospodarcza
logo bak żywności
logo gfi
logo grupa image
logo epal
logo aet
edp
fitbit
croma
logo rosik
acana
mapa-zdrowia
spectrum
hanse
datart
Bez tytułu (1)
b3tech
logo setka
nerli
wes
ws
polkowicki
pcg
komfort
logo brs
logo nask
logo vorwerck
logo spectrum
logo soning stal
logo philipiak
logo pinus
logo ilc
logo cejs
logo fatro
logo tomgraf
logo zdrojowa hotels
logo marada autotransport
logo desmi
logo EnMS
zo-lesnica
jastech
fallwork
olwita
rpph ziębice
litoral baza nurkowa
górażdże
stowarzyszenie nil
seka
logo great polonia
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.

Phone