fbpx
 

ZROBIMY TO DLA CIEBIEKonkurs dotacyjny dla śląskich przedsiębiorców
Innowacje cyfrowe w MŚP

Możemy zaoferować Ci usługę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie wniosku dotacyjnego wraz z załącznikami oraz przeprowadzeniem przez proces pozyskania i rozliczenia dotacji.

Zobacz jakie to korzystne.

Zapewnimy pomoc dotyczącą przygotowania się do złożenia wniosku o dofinansowanie inwestycji, doboru odpowiedniej argumentacji oraz zajmiemy się pozyskaniem i rozliczeniem dotacji inwestycyjnej z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 „Innowacje cyfrowe w MŚP”.

Szczegóły naszych rozwiązań oraz cenę usługi poznasz na poniższej stronie.

Współpracując z nami zyskujesz ogrom czasu i pewność!

Przede wszystkim zaoszczędzimy Twój czas potrzebny na zdobycie wiedzy i informacji jak prawidłowo skorzystać z dotacji dla firm, które chcą przeprowadzić transformację cyfrową.

Jednak największą zaletą współpracy z nami jest Twój spokój ducha, bo z nami nie stracisz szansy na zdobycie dodatkowych środków dla Twojej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapoznaj się z informacjami na tej stronie lub pozostaw swoje dane kontaktowe a my Ci je wyślemy e-mailem.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kiedy my prowadzimy Twoje sprawy, Ty możesz skupić się na realizacji ważnych celów Twojej firmy.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-10-1280x854.jpg

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, pisanie wniosków dotacyjnych, biznesplanów i kontakt z administracją naborów – jest dla nas codziennością. Wnioski przygotowujemy szybko, bezbłędnie, przy minimum formalności z Twojej strony. Nasza usługa pozyskania dotacji jeśli będziesz sobie tego życzyć – może być kompleksowa – jesteśmy wówczas z Tobą począwszy od przygotowania wniosku, po zgromadzenie całej dokumentacji, aż po uzyskanie i prawidłowe rozliczenie dofinansowania. Naszym celem nadrzędnym jest zdjęcie z Ciebie możliwie jak największej ilości zadań w ramach pozyskiwania wsparcia finansowego.

Gwarancja rzetelności

Dajemy Państwu 100% gwarancję poprawności merytorycznej świadczonych przez nas usług, zarówno w kontekście konsultacji dotacji, jak i procesu ich pozyskania. Naszym celem biznesowym jest prawidłowość oraz skuteczność składanych przez nas wniosków, w równym stopniu zależy nam na sprawnym i bezbłędnym prowadzeniu spraw naszych Klientów.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami – jak wolisz – telefonicznie lub e-mailowo albo zamów usługę bezpośrednio w naszym e-sklepie.

SZYBKI KONTAKTZapytaj o możliwość uzyskania dotacji

W skrócie

Konkurs
„Innowacje cyfrowe w MŚP”

„Innowacje cyfrowe w MŚP” to bezzwrotna dotacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania FESL.01 „Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój” programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Dla kogo: dofinansowanie będzie udzielane mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom, które prowadzą działalność na terenie woj. śląskiego – weryfikacja będzie się odbywać na podstawie wpisu do CEIDG/KRS na dzień podpisania umowy o dofinansowanie. Przedsiębiorstwa te muszą nieprzerwanie funkcjonować na moment złożenia wniosku na rynku co najmniej 3 lata, a weryfikacja daty rozpoczęcia działalności gospodarczej odbywać się będzie na podstawie wpisu do CEIDG lub dokumentu potwierdzającego formę prawną przedsiębiorstwa.

Preferowane będą projekty realizowane przez przedsiębiorstwa produkcyjne.

W ramach działania nie przewidziano wsparcia dla projektów realizowanych w ramach partnerstwa.

Cel dofinansowania i typy projektów: celem działania jest wprowadzenie wysokospecjalistycznych rozwiązań cyfrowych w przedsiębiorstwach z kategorii MŚP. W wyniku realizacji projektu będą mogły one wprowadzić procesy związane z cyfryzacją i automatyzacją procesów biznesowych.

Maksymalne dofinansowanie: do 60% kosztów kwalifikowalnych.

Minimalna wartość dofinansowania: 500 tys. zł (słownie: pięćset tysięcy złotych). Jest to wartość obowiązująca na etapie aplikowania (do wyboru projektu włącznie).

Maksymalna wartość dofinansowania projektu: 6 mln zł (słownie: sześć milionów złotych). Jest to wartość obowiązująca na etapie aplikowania (do wyboru projektu włącznie).

Budżet programu: 66 750 000 zł (słownie: sześćdziesiąt sześć milionów siedemset pięćdziesiąt złotych).

Na co: Dofinasowanie będzie można przeznaczyć na wdrożenie innowacyjnych co najmniej w skali województwa śląskiego rozwiązań technologicznych w zakresie wykorzystania narzędzi ICT.

Premiowane będą projekty, które cechować się będą innowacyjnością technologiczną w skali co najmniej regionu, stosowaną nie dłużej niż trzy lata.

Termin naboru wniosków o dofinansowanie: od 8 kwietnia do 21 maja 2024 r.

Wnioski o dofinansowanie będą składane za pośrednictwem elektronicznego systemu obsługi wniosków.

Organizatorem naboru jest Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.

Koszty kwalifikowalne:

Dofinansowanie otrzymają przedsięwzięcia obejmujące inwestycje niezbędne w procesie cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych oraz inwestycje w specjalistyczne rozwiązania cyfrowe przedsiębiorstw.

Dodatkowo, jako element projektów, dofinansowanie mogą otrzymać inwestycje poprawiające cyberbezpieczeństwo przedsiębiorstwa i procesów biznesowych, jednak projekty dotyczące wyłącznie cyberbezpieczeństwa wsparcia nie otrzymają.

W ramach każdego projektu wsparciem objęte mogą być również usługi doradcze świadczone przez organizacje badawcze lub IOB akredytowane na poziomie regionalnym lub krajowym, wspomagające MŚP na etapie planowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, a uzupełniająco także usługi szkoleniowe.

ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie sprawdzenie czy kwalifikujesz się do programu, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, przeprowadzenie Cię przez cały proces… Wszystko po to, abyś mógł szybciej cieszyć się uzyskaną dotacją i skupić się na ważnych celach, które chcesz zrealizować.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat konkursu „Innowacje cyfrowe w MŚP”.

Ile czasu trwa przygotowanie wniosku do konkursu „Innowacje cyfrowe w MŚP”?

Czas przygotowania jest zależny w dużym stopniu od szybkości odpowiedzi Klienta na nasze pytania i wypełnienia ankiety prekwalifikacyjnej – zazwyczaj przygotowanie całego kompletu dokumentów wynosi ok 1-2 tygodni.

Prowadzę przedsiębiorstwo w województwie śląskim od marca 2021 roku. Czy będę mógł otrzymać dofinansowanie?

Przedsiębiorstwa aplikujące w ramach naboru muszą nieprzerwanie funkcjonować na moment złożenia wniosku na rynku co najmniej 3 lata. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej wynika z wpisu do CEIDG lub z dokumentu potwierdzającego formę prawną przedsiębiorstwa

Jeżeli nabór odbędzie się planowo, wtedy Twoja firma będzie miała szanse na otrzymanie dofinansowania z tego konkursu.

Należy jednak pamiętać, że oprócz wymogu prowadzenia działalności przez min. 3 lata spełnić będzie trzeba także inne kryteria konkursowe. Dlatego już dziś zachęcamy do podjęcia współpracy, gdyż przygotowanie dobrego i zasługującego na dofinansowanie projektu jest zajęciem złożonym i czasochłonnym.

Czy w ramach tej dotacji wsparciem objęte będą działania związane z inwestycjami w infrastrukturę szerokopasmową?

Niestety nie, w ramach działania wsparcie nie będzie udzielane na inwestycję w infrastrukturę szerokopasmową.

Czy w ramach dofinansowania będę mógł zakupić oprogramowanie antywirusowe?

Jako element każdej inwestycji możliwe jest  wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa danego podmiotu, w szczególności nabycie niezbędnych narzędzi informatycznych wraz z oprogramowaniem. Nie ma natomiast możliwości wsparcia projektów dotyczących wyłącznie cyberbezpieczeństwa.

Doradztwo od ponad 20 lat
w dziedzinie pozyskiwania dofinansowań, subwencji, ulg i umorzeń

Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów, głównie z sektora biznesu.

Skuteczność

Sumaryczny wskaźnik naszej skuteczności mierzony ilością pozytywnych decyzji wydanych w sprawach, którymi się zajmowaliśmy wynosi 92

Terminowość

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.

Wiarygodność

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw, które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się z nami

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie "Innowacje cyfrowe w MŚP" na Śląsku.

2 KROKZapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą e-maila lub w naszym e-sklepie na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

3 KROKOpłać zamówienie

Tradycyjnie – za pomocą faktury proforma, bądź bezpiecznie poprzez e-sklep na naszej stronie internetowej (dzięki czemu znacząco przyspieszysz realizację zamówienia).

4 KROKRozpoczynamy realizację merytoryczną!

Zapoznaj się z informacjami uzyskanymi od nas emailowo i startujemy z obsługą Twojej firmy w zakresie pozyskania dotacji z konkursu "Innowacje cyfrowe w MŚP".
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Pokrewne usługi

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.