fbpx
 

Zrobimy to za CiebieEkspresowe sprawozdania
do BDO

Oferujemy kompleksową pomoc od A do Z w wypełnianiu sprawozdań środowiskowych do BDO.

Zobacz jakie to proste.

Nasi doświadczeni eksperci szybko przeanalizują Twoją sprawę. Napiszemy Ci jakich dokładnie danych  i informacji potrzebujemy od Ciebie, aby wypełnić sprawozdanie. Następnie za Twoją zgodą – prosimy o dodanie naszego specjalisty na czas naszej pracy – jako użytkownika „redaktora” w portalu BDO. Zajmie Ci to mniej więcej 1 minutę – oczywiście otrzymasz od nas dokładne wskazówki jak to zrobić. Dzięki dostępowi do portalu nasz ekspert będzie mógł wykonać za Ciebie wszelkie niezbędne działania. Nie musisz uczyć się tego.  Nasz ekspert wprowadzi dane do sprawozdania i przygotuje je do wysłania w Twoim imieniu. Jeśli sprawnie odpowiesz nam na nasze proste pytania , całą usługę wykonamy już po 1-3 dniach  roboczych.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami!  Jak wolisz – telefonicznie lub emailowo. Podaj nam dane kontaktowe do Ciebie i Twojej firmy (nazwa, adres, NIP, województwo i nr telefonu).  Dane kontaktowe  znajdziesz na dole strony.  Doradcy z Działu Obsługi Klienta wyślą Ci pisemną ofertę z zakresem naszej usługi, ceną oraz informacją o dalszej ścieżce postepowania. Czekamy zatem na kontakt od Ciebie! Możesz też od razu – wygodnie i o każdej porze – zamówić usługę bezpośrednio na naszej stronie www. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Zamów usługę” i zostaniesz przeniesiony do naszego e-sklepu w celu finalizacji zamówienia.

W skrócie

Mówimy prostym językiem
o skomplikowanych sprawach

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/the-abstract-office-desktop-min-scaled.jpg
Obowiązek złożenia sprawozdania do BDO (za produkty i opakowania) za rok 2022 upływa w dniu 15.03.2023 i mają go:
 • gastronomia (piekarnie, cukiernie, restauracje, bary, kawiarnie dodające opakowania na wynos)
 • sklepy internetowe,
 • sklepy oferujące reklamówki z tworzyw sztucznych,
 • firmy produkcyjne, dystrybucyjne (w zakresie dodawania opakowań do produktów, w tym opakowań kartonowych/ opakowań z tworzyw sztucznych, drewnianych, szklanych).
 • firmy sprowadzających produkty z zagranicy lub wysyłające produkty za granicę,
 • firmy wprowadzające sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterii i  akumulatory, opony/ oleje/smary
 • firm wprowadzające pojazdy (w tym sprowadzające pojazdy z zagranicy)
WAŻNE

Obowiązek złożenia sprawozdania do BDO (za odpady)
za rok 2022 upływa 15.03.2023 i mają go:

wszystkie firmy które wytwarzają odpady i zostały zgłoszone do BDO w Dziale XII zgłoszenia.
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-1.png

Podstawy
prawne

Jakie są rodzaje sprawozdań składanych do BDO i kto jest zobowiązany do ich składania?
Roczne sprawozdania o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami z nich powstającymi sporządzają:
 1. wprowadzający opakowania oraz eksportujący opakowania, o którym mowa w ustawie z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi;
 2. wprowadzający produkty w opakowaniach, eksportujący i dokonujący wewnątrzwspólnotowej dostawy produktów w opakowaniach, o którym mowa w ustawie z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi;
 3. przedsiębiorca prowadzący jednostkę handlu detalicznego lub hurtowego, w której są oferowane torby na zakupy z tworzywa sztucznego, objęte opłatą recyklingową, o której mowa w art. 40a ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi;
 4. prowadzający na terytorium kraju produkty, o których mowa w ustawie z dnia 11 maja 2001 r. o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej;
 5. prowadzający pojazdy, o którym mowa w ustawie z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji;
 6. prowadzający sprzęt lub autoryzowany przedstawiciel;
 7. prowadzający baterie lub akumulatory, o którym mowa w ustawie z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach.
Roczne sprawozdania o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami z nich powstającymi sporządzają:
 1. wytwórcy obowiązany do prowadzenia ewidencji odpadów;
 2. prowadzący działalność polegającą na gospodarowaniu odpadami obowiązany do prowadzenia ewidencji odpadów, z wyłączeniem prowadzącego odbieranie odpadów komunalnych, w zakresie zbierania oraz przetwarzania odpadów;
 3. podmioty prowadzące działalność polegającą na wydobywaniu odpadów ze składowiska odpadów lub ze zwałowiska odpadów, na podstawie zgody na wydobywanie odpadów lub decyzji zatwierdzającej instrukcję prowadzenia składowiska odpadów w fazie poeksploatacyjnej.
Roczne sprawozdanie o odebranych odpadach komunalnych, sprawozdań prowadzących PSZOK-i oraz sprawozdań o zebranych odpadach komunalnych sporządzają:
 • podmioty zbierające odpady komunalne –  z wyłączeniem podmiotów prowadzących punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz podmiotów zbierających odpady komunalne, przyjmujących odpady komunalne od innego zbierającego odpady komunalne.
Roczne sprawozdanie podmiotu prowadzącego punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych sporządzają: podmioty prowadzące PSZOK, z wyjątkiem gmin.
 • podmioty prowadzące PSZOK, z wyjątkiem gmin.
ZWRÓĆ SIĘ DO NAS

Jesteśmy po to, aby odciążyć Twoją firmę
od biurokratycznych procedur

Mamy wyspecjalizowaną drużynę, która weźmie na siebie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, załatwi formalności a Ty możesz skupić się na celach które chcesz zrealizować.

Podstawy
prawne

Jakie są terminy do złożenia sprawozdań odpadowych za dany rok?
31 styczeń (sprawozdanie odpadowe komunalne)

Jest to termin składania sprawozdań o odebranych odpadach komunalnych, sprawozdań prowadzących PSZOK-i oraz sprawozdań o zebranych odpadach komunalnych.

15 marca (sprawozdanie produktowe i opakowaniowe)

Są to terminy do złożenia rocznego sprawozdania o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami (w zakresie m.in. wprowadzania na rynek produktów w opakowaniach, sprzętów elektrycznych i elektronicznych, baterii i  akumulatorów itd.), a także termin do złożenia rocznego sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami przez podmioty prowadzące stacje demontażu pojazdów oraz prowadzące strzępiarki.

15 marca (sprawozdanie odpadowe)

Są to terminy do złożenia rocznego sprawozdania o  wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami (w zakresie odpadów wytwarzanych, zbieranych i przetwarzanych) z wyjątkiem prowadzących stacje demontażu pojazdów oraz prowadzący strzępiarki (którzy winni wypełnić ww. obowiązek do 11 września 2020 r.).

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-2.png
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Jeśli nie wiesz, po prostu zadzwoń lub napisz e-mail - nasi konsultanci chętnie podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.

Inne przydatne informacje

Papierowe dokumenty ewidencji odpadów nie muszą być wprowadzone do BDO

Od daty otrzymania decyzji o wpisie do BDO oraz dostępu do indywidualnego konta w Rejestrze, należy generować dokumenty w formie elektronicznej, za pośrednictwem BDO. W okresie do dnia 31 grudnia 2020 r. dopuszcza się sporządzanie dokumentów ewidencji odpadów w formie papierowej, z tym, że prowadzenie karty przekazania odpadów lub karty przekazania odpadów komunalnych w formie papierowej jest dopuszczalne, jeżeli przekazujący odpady wystawi kartę przekazania odpadów lub kartę przekazania odpadów komunalnych w tożsamej formie.

W związku z uchyleniem przez specustawę COVID – ustawę o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 art. 236a ust. 3 ustawy o odpadach, od 16 maja 2020 r. nie ma obowiązku wprowadzania dokumentów ewidencji odpadów sporządzonych w formie papierowej do Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami.

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2020/10/recycle-composition-min-scaled-e1603029153411.jpg

5 najważniejszych rzeczy, które warto wiedzieć o sprawozdaniach:

 1. Sprawozdanie należy złożyć wyłącznie elektronicznie przez system BDO.
 2. Sprawozdanie należy złożyć ze wszystkich obszarów działalności, które mają związek z BDO.
 3. W sprawozdaniu należy podać ilości np. produktów/opakowań wprowadzonych lub wytworzonych odpadów w danym roku.
 4. Sprawozdanie należy złożyć do 15 marca danego roku. Warto przeanalizować czy mają Państwo prawo zredukować opłaty produktowe i opłaty za kampanie edukacyjne o 100%. Jeśli będzie to możliwe, należy złożyć wniosek o tzw. pomoc de minimis do 15 marca danego roku.
 1. Zgodnie z art. 180 i 180a ustawy o odpadach, naruszenie obowiązków w zakresie ewidencji odpadów bądź obowiązków sprawozdawczych zagrożone jest karą grzywny, warto zatem dołożyć starań, aby nie uchybić terminom.

Doradztwo od ponad 20 lat
w tym ponad 10 lat doświadczenia w ochronie środowiska

Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów głównie z sektora biznesu.

Skuteczność

Sumaryczny wskaźnik naszej skuteczności mierzony ilością pozytywnych decyzji wydanych w sprawach którymi zajmowaliśmy się wynosi 92%.

Terminowość

Dzięki doskonale dopracowanym standardom obsługi klientów 9/10 spraw które realizujemy kończymy w zaplanowanych terminach.

Wiarygodność

Rzetelne wykonanie usług powoduje, że ponad 91% Klientów poleca nasze usługi swoim znajomym i kontrahentom.
KROK PO KROKU

Jak wygląda proces
współpracy z nami?

1 KROKSkontaktuj się

podaj nam e-mailowo lub telefonicznie Twoje dane kontaktowe i dane firmy, którą reprezentujesz. Napisz w temacie „Sprawozdanie BDO”.
Możesz też od razu zamówić usługę bezpośrednio na naszej stronie internetowej korzystając z e-sklepu. Dzięki temu od razu będziesz na 5 kroku.

2 KROKZapoznaj się

z ofertą, którą otrzymasz od nas e-mailowo.

3 KROKZaakceptuj

emailowo warunki współpracy.

4 KROKOpłać

wybraną usługę (na życzenie wystawiamy fakturę proforma).

5 KROKPoczekaj chwilę

na kontakt od naszego eksperta.

6 KROKDodaj

na czas naszej pracy naszego eksperta jako użytkownika w portalu BDO (napiszemy Ci jak to zrobić - zajmie Ci to 1 minutę).

7 KROKOdpowiedz na proste pytania

lub prześlij ekspertowi potrzebne dane. Jeśli masz pytania lub chcesz skonsultować coś z naszym ekspertem – korzystaj śmiało!

8 KROKCiesz się spokojem

Twój obowiązek wysłania sprawozdania został właśnie dopełniony.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat sprawozdań BDO

Nie wiem dokładnie jakie sprawozdanie mam złożyć do BDO – co mam zrobić?

Prosimy o kontakt z naszymi Doradcami (telefonicznie lub emailowo) – zapytają oni Państwa o profil działalności i doradzą właściwe sprawozdanie.

Złożyłem wniosek rejestracyjny, ale nie mam jeszcze nadanego nr BDO – co mam zrobić?

Jeśli złożyłeś już wniosek o rejestrację – skontaktuj się ze swoim Urzędem Marszałkowskim, z Wydziałem Ochrony Środowiska i poproś o szybkie rozpatrzenie Twojej sprawy. Bez nadanego numeru i danych do logowania nie jest możliwe wypełnienie sprawozdania do BDO. W systemie BDO składa się je wyłącznie elektronicznie.

Nie mam nadanego numeru BDO – co mam zrobić?

Jeśli nie złożyłeś jeszcze wniosku o rejestrację – skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Pomożemy Ci przejść ekspresowo i bezbłędnie przez proces rejestracyjny. Niestety, bez nadanego numeru i danych do logowania nie jest możliwe wypełnienie sprawozdania do BDO.

Nadano mi nr BDO, ale nie mam danych do logowania - co mam zrobić?

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta  – sfinalizuj formalności związane z wykupieniem usługi wypełniania sprawozdań. Nasi eksperci pomogą Ci bez żadnych dodatkowych opłat ustalić i uzyskać dane do zalogowania się w systemie BDO.

Ile czasu zajmuje ekspertom wypełnienie sprawozdania do BDO?

Jeśli otrzymamy potrzebne dane, to zazwyczaj sprawozdanie jest gotowe w ciągu 1-3 dni roboczych.

Jak często należy składać sprawozdanie do BDO?

Sprawozdanie składa się 1 raz w roku. W niektórych przypadkach firma musi złożyć kilka sprawozdań w roku, np. w zakresie wprowadzonych opakowań i wytworzonych odpadów.

Co dokładnie wchodzi w zakres usługi dotyczącej sprawozdań BDO?

Zajmujemy się kompleksowo Państwa sprawą. Na początku nasi eksperci zapoznają się ze specyfiką Państwa firmy w kontekście sprawozdawczości w BDO. Sprawdzają też czy maja Państwo nadany nr rejestracyjny i jakie Działy zostały wypełnione podczas zgłoszenia. Na tej podstawie ustalają, jakie sprawozdania muszą Państwo złożyć. Następnie poproszą Państwa o dostęp do systemu BDO, zbiorą potrzebne dane i przygotują kompletne sprawozdanie. Ostatnim krokiem po zaakceptowaniu sprawozdania przez Państwa jest elektroniczna wysyłka sprawdzania. Dowód wykonania naszej usługi i wysłania sprawozdania zostanie do Państwa dostarczony e-mailowo.

Zadowoleni Klienci polecają nasze usługi

Sprawozdanie BDO

Przez ostatnie 2 lata (2023 i 2024 rok) prosiliśmy Panią Ewa Jończy o przygotowanie raportów BDO.
W zamian otrzymujemy wykwalifikowane i co najważniejsze – szybkie i szczegółowe odpowiedzi.
Pani Ewa Jończy szczegółowo udziela niezbędnych informacji, co pozwala nam szybko przygotować dane wejściowe do obliczeń.
Deklaracja została przygotowana na czas, skan został dostarczony drogą mailową.
Współpraca z takimi specjalistami to przyjemność.
Nie ma żadnych uwag, same pozytywne emocje.

Polecam Panią  Ewa Jończy jako kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie.

Inter Energy Europe z.o.oKaterina Kolosko
Dyrektor Operacyjny

Raport KOBiZE

Szybko i profesjonalnie, fachowa obsługa – zdecydowanie polecam.

NORBLIN Industrial Park Sp. z o.o.

Rafał Nowakowski

Sprawozdanie BDO

Wszystko było zrobione szybko i sprawnie. Pani Ewa była zawsze gotowa odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące sprawozdania.

W każdym mailu Pani dokładnie opisywała każdy etap krok po kroku, co zrobiło ten proces szybszym.
Bardzo polecam.

Nikotabako Sp. z o.o.

Alina Bulgakova

Sprawozdanie BDO

Pani Ewo !!!
Dziękuje bardzo za expresowe załatwienie sprawy związanej ze sprawozdaniami BDO.
Wszystko mi Pani wyjaśniła co i jak, dlatego nie miałam wątpliwości aby podjąć decyzje.
U Pani krótko, na temat i przede wszystkim szybko.
Będę Panią polecać u innych.

Dziękuję jeszcze raz.

Zakład Obróbki i Handlu Drewnem

Dorota Jamróz

Sprawozdanie BDO

Dzień dobry Pani Ewo,
dziękuję za przygotowanie sprawozdania. Tak jak w zeszłym roku, sprawozdanie zostało przygotowane bardzo szybko i rzetelnie. Miło jest z Panią współpracować bo wykonuje Pani Swoją pracę z zaangażowaniem, nie unika Pani kontaktu i na każdy e-mail odpisuje Pani bardzo sprawnie nie pozostawiając klienta, który nie radzi sobie ze sprawozdaniem bez kontaktu, za co serdecznie dziękuję. Na pewno w przyszłym roku wrócę do Pani z ponowną prośbą o przygotowanie sprawozdania. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DK-TRANS DANIEL KUBIAK

Daniel Kubiak

Sprawozdanie BDO

W imieniu swoim jak i spółki chciałabym serdecznie Pani podziękować za tak szybką i skuteczną pomoc w zestawieniu rocznym. Bardzo doceniam Pani zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu jak i w kontakcie. Dziękuję za wszelkie, skrupulatne, wyjaśnienia naszej sytuacji. Za cierpliwość, za przyjazny kontakt z Pani strony i ogromną chęć pomocy, raz jeszcze serdecznie dziękuję.

Mam nadzieję, iż będziemy mogli właśnie z Panią kontynuować prace w systemie BDO, tego byśmy sobie życzyli.

Henry Kruse sp. z o.o.

Sylwia Szmacińska

Sprawozdanie BDO

Pani Ewo dziękujemy serdecznie za tak sprawne i rzetelne załatwienie naszej sprawy. Nasze sprawozdanie już wysłane.

Ogromie nam Pani pomogła i tak dokładnie wytłumaczyła jak poruszać się po systemie. Jesteśmy pod wrażeniem Pani kompetencji i zaangażowania do klienta.

Bardzo to szybko wszystko zostało załatwione.
Dodatkowo jest Pani tak przesympatyczna, że z pewnością będziemy polecać Pani osobę i w przyszłym roku również się przypomnimy ze sprawozdaniem.

Sałat-Pol Sp. z o.o

Izabela Skierska

Sprawozdanie do Urzędu Marszałkowskiego

Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie sprawozdania.
Sprawozdanie zostało przygotowane profesjonalnie iw bardzo szybkim terminie . Nie spodziewałam się tak szybkiej realizacji.
Ponadto dziękuję za wsparcie i przekazanie sprawy mojej faktury do odpowiedniego działu. Wszystko z sukcesem udało się załatwić. Widać ze prócz znakomitej wiedzy z zakresu przygotowanego sprawozdania jest pani bardzo kompetentna i dba Pani o klienta w szerszym/globalnym zakresie. Będę polecać Państwa Firmę za profesjonalizm.

Firma Transportowa Transik Mirosław Bień

Mrzena Bień

Sprawozdanie BDO

Pani Ewo chciałam bardzo podziękować za wykonaną pracę ! szybko, profesjonalnie i z dużą cierpliwością do nas 🙂 Jest Pani bardzo kompetentna w swoich działaniach.
Bardzo dziękujemy !
Lion's Garage - Professional Car Detailing Studio

Anastazja Chrzanowska
Account Manager

Sprawozdanie BDO

Bardzo dziękujemy za pani pomoc i świetną współpracę, zawsze możemy liczyć na pani pomoc, praca z panią to czysta przyjemność dziękujemy i do usłyszenia.
JR Esthetic Beauty

Joanna i Jerzy Wójcik

Sprawozdanie BDO

Chcielibyśmy podziękować za wyjątkowo sprawną współpracę. Pomimo bardzo krótkiego terminu na realizację sprawozdań do BDO udało się Pani nam pomóc i z sukcesem zakończyć sprawę. Bez Pani na pewno byśmy nie zdążyli:)

Kama S.C.

Jacek Dzieciuchowicz

Sprawozdanie BDO

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji usługi. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt, odpowiedzi na każde zadane pytanie i błyskawiczna realizacja. Mimo krótkiego czasu na realizację sprawozdania zrobione przed czasem. Na pewno skorzystam z Pani pomocy w kolejnych sprawach w przyszłości i będziemy polecać Pani osobę znajomym.
Przedsiębiorstwo Transportowe Anex

Aneta Skóra-Soczówka

Raport KOBiZE

Sprawozdanie jak i potwierdzenie KOBIZE została wykonane przez Panią bardzo szybko i sprawnie nie było żadnych problemów liczymy, że w przyszłym roku będziemy mogli nadal współpracować. Brak z naszej strony jakichkolwiek uwag i w wielu przypadkach życzylibyśmy sobie tak sprawnej organizacji zlecenia i terminu jego wykonania.

Myślę, że każdemu z czystym sumieniem możemy polecić usługi realizowane przez Pani firmę.

ERA Sp. z o.o.

Kosior Marek

Sprawozdanie BDO

Pani Ewa Jończy opracowała sprawozdania BDO dla dwóch naszych firm w bardzo szybkim czasie. Musiała jedocześnie zbierać od nas dane i dokonywać bieżącego instruktażu obsługi mocno nieintuicyjnego systemu. Wszystko to zostało przeprowadzone wzorowo. Pani Ewa Jończy pracowała zadaniowo, nie biorąc pod uwagę zwyczajowych ram czasu pracy.
Podsumowując bardzo polecamy.

COECCO Hi-tech Company & HANTPOL Sp. J.

Pawel Styczyński

Sprawozdanie BDS

Chciałbym wyrazić swoje najwyższe uznanie dla firmy Doradcy365 za wykonanie raportu BDS. Jako klient, byłem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, dokładności i zaangażowania, jakie firma wykazała podczas realizacji tego projektu
Współpraca z zespołem firmy była niezwykle satysfakcjonująca. Personel był zawsze komunikatywny, chętny do udzielenia wszelkich wyjaśnień i szybki w reagowaniu na wszelkie pytania czy wątpliwości.

Dziękuję firmie za profesjonalizm, terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję do współpracy w przyszłości.

Fotowoltaika By Energy SolutionsEduard Akopian

Raport KOBiZE

Serdecznie dziękuję za realizację zamówienia –
wykonanie RAPORTU KOBIZE i przygotowanie SPRAWOZDANIA do URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO.

Praca wykonana profesjonalnie i terminowo.

Dziękuję za cierpliwość w oczekiwaniu na dane i szybką reakcję po ich otrzymaniu.

Jeszcze raz dziękuję. Mam nadzieję do „zobaczenia” w przyszłym roku.

Panorama S.C.Katarzyna Obłękowska

Sprawozdanie BDS

Bardzo dziękuję Pani Ewo za przygotowanie sprawozdania! Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani usług, sama Pani nam przypomniała o tym, że zbliża się termin sprawozdań, dopilnowała Pani terminu mimo, że z powodu choroby zwlekaliśmy z wysłaniem danych! Zawsze jest kontakt telefoniczny, dużo Pani pomaga, dzieli się wiedzą, którą my nie zawsze niestety posiadamy 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy w marcu z prośbą o wystawienie sprawozdania z BDO 😀

DA-CARS Daniel RygusAgnieszka Rygus

Szkolenie "Sprawozdawczość KOBiZE krok po kroku"

Serdecznie dziękuję Pani Ewie za przeprowadzone szkolenie, jestem bardzo zadowolona, jasny przekaz i wykonanie raportu krok po kroku, tego właśnie oczekiwałam.

EthosEnergy Sp. z o.o.Joanna Słupczyńska
HSE Specialist

Raport KOBiZE

Pani Ewa szybko zajęła się naszą sprawą. Działa w sposób profesjonalny. Dokładnie wyjaśniła jakich danych potrzebuje do sporządzenia sprawozdania Kobize. Mimo, że sprawa załatwiana była telefonicznie i mailowo można wyczuć, że klientów traktuje z życzliwością. Polecamy współpracę z Panią Ewą.

"SOV-AIR" Jagoda Flont-SowałaJagoda Flont-Sowała

Sprawozdanie BDO

Serdecznie dziękuję za przygotowanie sprawozdania. Szczególnie za przypomnienie wcześniej o terminie, profesjonalne przygotowanie wszystkich informacji do wniosku, bardzo sprawny kontakt, rzetelne podjęcie.

Na pewno skorzystamy z Pani usług w kolejnych latach.

MINI LAND ADAM TARAZIEWICZAnna Taraziewicz

Sprawozdanie BDO

Dziękuję Pani Ewo za dotychczasową wsółpracę,za pomoc i bardzo profesjonalną obsługę.

Mam nadzieję,że będzie ona dalej trwała.

PIOTR JONASZ AUTO-SERVICE MOBILNYPiotr Jonasz

Sprawozdanie BDO

Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam i będę wracał z uslugą co roku. Przystępna cena na rynku.

Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.Rafal Karwicki

Sprawozdanie BDO

Bardzo dziękuję pani Ewie Jończy za pomoc przy przygotowaniu wniosku dotyczącego BDO.

Pani Ewa Jończy jest osobą kompetentną i zaangażowaną we wsparcie klienta. Udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, wyjaśniła wszelkie kwestie związane z BDO oraz dostosowała termin rozmowy do odpowiadającego klientowi.

Serdecznie dziękuję za rzetelność, sumienność i bardzo udaną współpracę.

Bałtyk s.c.Halina Fortuniak

Sprawozdanie BDO, BDS, raport KOBiZE

Pani Ewo Przesympatyczna ;o)

Ja, od samego początku jestem zauroczony Pani podejściem zarówno do przedmiotu jak i do klienta.

Do tej pory jeszcze NIKT tak troskliwie się mną nie zaopiekował w sprawach zawodowych.

Pani zainteresowanie, poświęcenie, wiedza i chęci są według mnie LEVEL EXPERT!!!

Dla mnie Bomba! Żeby każdy podchodził do takich malutkich ludzi rynku jak ja, funkcjonowanie było by duuuuuuużo prostsze i przyjemniejsze.

Z wyrazami głębokiego Szacunku
Niepodważalnie Zadowolony
Marcin Zagórski

ZAGÓRSKI AUTO SERWISMarcin Zagórski

Raport KOBiZE

Współpraca z Panią to czysta przyjemność.

Już dwukrotnie współpracowałyśmy przy sprawozdania środowiskowych. Przy pierwszym kontakcie doskonale wyjaśniła mi Pani całe zagadnienie, w wielu kwestiach naprowadziła mnie Pani na właściwy tok myślenia i doradziła odpowiednie rozwiązanie. Bardzo czytelnie określiła mi Pani, w jaki sposób przygotować niezbędne do sprawozdania dane i informacje. Zawsze jest Pani profesjonalna, terminowo przekazuje przygotowane sprawozdania, a do tego wykazuje się Pani wysoką kompetencją i kulturą osobistą. Serdecznie dziękuję za rzetelność, sumienność i bardzo udaną współpracę.

Urovita Sp. z o.o.Beata Kwiatek
Dyrektor Techniczny

Pokrewne usługi

ZOSTAW DANE KONTAKTOWE

Nasi doradcy wkrótce do Ciebie się odezwą

https://doradcy365.pl/wp-content/uploads/2021/02/smiling-woman-headset-presentation-something-min-scaled.jpg

Nasi Klienci
Zaufali nam

logo lasy państwowe
logo uni przyr wroc
logo warszawa
lot crew
gmina smołdzino
logo miasto otwock
ford
logo rmf
bez tytułu
logo dp
logo trzebińskie centrum kultury
uw olsztyn
pup toruń
logo lp piła
nadleśnictwo krotoszyn
logo uni rol krak
Właścicielem marki DORADCY365
jest CERES-HOLDING Sp. z o.o.
53-135 Wrocław
ul. Januszowicka 5

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Jesteśmy po toaby odciążyć Cię od biurokratycznych procedur
Bądż na bieżąco Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Copyright DORADCY365.